Коментарна тема към Номинации 2010

  • 19 055
  • 511
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Заповядайте, чувствайте се като у дома си. Въпроси, дебати, предложения, разисквания и всичко останало, свързано с Номинациите, плюс евентуално джинджифилови курабии с канела и кафе.

*Без заяждане на дребно, кавги и спамо-чат, защото... и тук да ви припомня: ето защо  Mr. Green

Съжалявам, че не успях да преработя още малко категориите, но наистина се оказа някаква ултра пипкава работа това, а времето ми за тази сутрин изтече. Надявам се да се получи веселба. Аргументацията към всяка номинация е желателна, както и максималното количество номинирани никове. Използвайте въображението си повече и всичко ще е под контрол. Enjoy!

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 11:00 от crazy chick

# 1
  • Мнения: 25 843
Доживяхме!  Laughing
Благодаря, Крейзи!   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 806
И аз благодаря, крейзи  Hug
Но ми трябва време, а ми липсва... Вероятно не само време ми липсва.

# 3
  • Мнения: 3 999
Ам аз да питам. От малка съм си недоразбрала.

Сега в другата тема може ли да си пишем по някой и друг коментар защо или за какво точно номинирГаме някой? Или само тука?  Embarassed Grinning

# 4
  • Мнения: 2 018
само тука  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 806
Доколкото знам - обосновката е препоръчителна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 11 747
Номинирах, сега да следя тук за коментари.

# 7
  • Мнения: 1 252
как' Сия вече води !

# 8
  • Мнения: 1 192
Премествам си постът от другата тема:

Ааааааааааа да забравим Забравените жестове...- Римите ( Пишем се поети, общуваме в куплети ) са за Лигата на необикновените- хем сме лигави, хем сме необикновени... с изключение на обикновен, ама той ще обещае да се старае  Joy Joy Joy

# 9
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Пино бе, какво мЪ напраЙ!  Embarassed

Аз минах само да благодаря на Крейзи и да питам новакът на годината как го броим - от датата на регистрацията или от датата на (по-)активно писане? Знам , че и миналата година се задаваше този въпрос и Гюлфия незаслужено остана извън класацията, но пак да питам....

# 10
  • Мнения: 25 843

Чакай бе, какво водя? Те не са почнали още...  Laughing
"Кой води стадото? Магарето."  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 3 447

Аз минах само да благодаря на Крейзи и да питам новакът на годината как го броим - от датата на регистрацията или от датата на (по-)активно писане?
От дата на регистрация.

# 12
  • Мнения: 11 747
Това с новака много трудно се получава, според мен. Не стига една година, да се ориентираш къде си, пък и да изпъкнеш. Трябва да си чел предварително, като гост, после да се регнеш и да се развихриш. Предвид, че все повече форуми стават недостъпни за писане, но и за виждане от гости, все по- малко ще се получава. Освен някой новобранец прочул се с глупостите си, друг няма да се намери - хем адекватен, хем преди 6м регистриран  Thinking

Ангелино, казвам си (номинирам си), което си мисля. Който е блял и е губил време да пуска/чете нови теми със стари заглавия и те е пропуснал - за негова сметка си е.

# 13
  • Мнения: 1 192
Не е задължително, аз прописах от началото и бързо се преместих в Клюкарника, че и ме забелязаха, че и ме номинираха миналата година... при това за "на всяка манджа мерудия"  Joy Joy Joy

ПП  ooooh!
 

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 13:19 от Пумукъл

# 14
  • Мнения: 3 447
Е, една година е доста време, напълно достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт