Predlojenie za sre6ta

  • 12 157
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 77
Искрено съжалявам за срещата в края на май, която не се състоя - поотрасналото ни вече дете изпитва голяма необходимост да контактува с други осиновени деца. За съжаление летните ангажименти не ни позволяват да се включим в новата среща, ще се възползваме когато има такава среща през есента.

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 16:51 от diidi

# 91
  • Мнения: 73
Аз искам да дойда на срещата  независимо къде и кога  Дидка пиши ме Heart Eyes

# 92
  • на път
  • Мнения: 2 804
А къде и кога е срещата моля?

# 93
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Много ви моля бъдете по-дейни с предложения за евентуална среща-дати,месец! Hug Идва юли месец-да кажем  newsm78 евентуално за 15-събота или 22-събота вижте кой как е със свободното време и пишете за кога,който иска и петъка-преди избраната събота-няма проблеми,ние ще сме там от петъка евентуално!Пак на Вонеща вода, нали  Thinking
 Stop вие сте  Party

# 94
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 ooooh!Ама хайде де-пишете ,давайте предложения! Naughtyняма пак да се проваляме  Crossing Arms я

# 95
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Явно среща няма да има-ентусиазма изчезна нещо....жалко Sick

# 96
  • Мнения: 441
Ами да опитаме в края на август, преди да са започнали учениците.

 Да кажем дати примерно 25 - 27 август Thinking

Нека първо видим ще има ли желаещи за тези дати и тогава да решим къде, че предния път се получи кофти с Дидка Confused

# 97
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм Hug ЗА  Partyкогато и където и да е Heart Eyes

# 98
  • София
  • Мнения: 708
Ани, Дидка,
ако искате ние да се организираме за края на м. август
колкото сме - толкова

поздрави

# 99
  • Мнения: 40
Аз съм нова тук, но идвам! newsm10

# 100
  • Мнения: 441
Аз предлагам така: 26 - 27 август, станцията на Вонеща вода. В рамките на две седмици на мен или на Дидка на лични колко човека ще бъдете. Правим резервация за толкова човека на тези дати и колкото сме - толкова.

Остава Дидка да провери станцията работи ли, цените и условията същите ли са.
Ако е удобно, разбира се.

А пък ако ще бъдем десетина човека може и в Търново да се срещнем.

# 101
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз предлагам така: 26 - 27 август, станцията на Вонеща вода. В рамките на две седмици на мен или на Дидка на лични колко човека ще бъдете. Правим резервация за толкова човека на тези дати и колкото сме - толкова.

Остава Дидка да провери станцията работи ли, цените и условията същите ли са.
Ако е удобно, разбира се.

А пък ако ще бъдем десетина човека може и в Търново да се срещнем.
Момичета ние също ще дойдем.Аз гласувах във анкета че ще сме трима но това беше преди да си вземем нашето момиченце.Тъй че сега ставаме четирима.
Ако с децата всичко е ок сме там където кажете.Нека само ако трябва да се дават някакви парички предварително да ми кажете за да мога да пратя.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 444
Ивка, да ви е честито, живо, здраво и щастливо малкото момиченце! Не си се похвалила или поне аз сега разбирам и искрено се зарадвах* От сърце ви желая само успехи и много радости*  bouquet

# 103
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Става разбира се!За Вонеща вода ще разбера как стои въпроса с цените в момента-не е проблем!Само да се уточним за бройката!Можем и на Арбанаси,ако сме десетина човека да се уточним и да уговоря с намаление в една от къщите!Нека първо да видим колко ще сме!Оле колко ще се радвам да се видим Hug

# 104
  • Мнения: 40
Ние сме трима - идваме. Кажете ми, моля,  къде са тези лични съобщения, за да се "запиша"

Общи условия

Активация на акаунт