Коледа не е далече, а Февруарче прави първи стъпки вече

  • 20 607
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мен па хич ме няма вече по свалките, по флиртовете исках да кажа, да не изляза пък съвсем простакеса, дори не си помислям. Crazy С едно ремарке как да е, ама с две... надали има кой да се прежали... Вече съм престанала и да се заглеждам по мъже. Само обонянието чат-пат ме предава, като ме блъсне в носа някой по-напарфюмиран минувач... или някой по-неизкъпан... Sick

А това с домашните посещения, майсторите и съседа, мислех, че е само една тривиална секс фантазия, но май се случва и в реалния живот. Laughing

Пина, ужасно е да живееш със свекърва си (дважди по-ужасно отколкото при мама)!! И готина да е, пак ще ти капе пяна от устата... тъй си мисля аз. Майка ми и баща ми също доста ме дразнят, ама поне мога да им се развикам едно хубаво и да изчистим недоразуменията. Пък на свекърите... някакси не става и ми иде само да мълча и да трупам нерви. Те моите свекита са готини като цяло, де, не се оплаквам.

За разликата м/у децата пак и за последно, май нямам право да се оплаквам, защото аз си я исках такава, че дори и по-малка. Но човек не може да предвиди много точно колко ще е трудно и какво ще произтече от раждането на второто дете. Калината ми е шемет голям и чак сега започва едва-едва да се очовечва, а Люс се очертава беляджийка и половина, та сами се сещате какъв тандем се сформира. Мисля си и се надявам, че като си изпатя патилото, след някоя и друга година, малката разлика ще ми е бонус. Още по-голям бонус предвиждам за Адаша. Mr. Green

# 736
  • Мнения: 157
Оооох, Пина, Пина, не е лесна ъвойта с таз свекърва  Hug...

Никич, я дай един линк на таз играчка, че ме заинтригувахте... Или пък Любезна, който свари  Mr. Green.

Ние пък нямаме мъже педиатри, иначе при него да съм записала Дейка  Twisted Evil.
Не яде бе, и това е то! Дали аз някъде сбърках в картинката  newsm78. Лоша работа  Crossing Arms.

Минусите - дърта съм, нямам търпение, пука ми повече, което ми вгорчава живота, по отношение на работата-еми определено ритъма няма да е същия и това няма да ми е от полза, бабите помагачи са дърти и не стават на работа, мрънкам повече, знам повече, което отново не ми помага в някои ситуации...
Наборееей, тези минуси комай не се дължат на разликата м/у дечинята, щот и аз се чувствам по същия начин. Mr. Green Mr. Green Май ще излезе, че голямата разлика има само плюсове, ако не приложим индивидуалистичния подход, или казано по форОмски, „то си е до дете“. Laughing

Мдаааа, много е индивидуално и субективно, както и за малката разлика също. Мога към минусите да добавя, че нямам достатъчно време за големия, пък за себе си да не говорим... (а пък за миОто се и не сещам  Mr. Green)

Слънчи, не си мързелива със сигурност  Hug. Просто на всеки търпилото е различно, както и виждането за живота си в бъдеще. Искала съм да имам 3 деца преди да родя Константин, след това ми се поизпари  мерака, а пък с Деа вече нямам никакво намерение... Но божа работа, да не казвам никога...

Аре, отивам и аз да готвя, ама прясно земе с разварено пилешко, щото естествено го забра'их накотлона.
Между другото, записах Деа на куФня, утре ще има пиле с ориз, супа и кисел тиква...Да видим дали ще бъде отразено  Mr. Green.

# 737
  • Мнения: 157
И едно заглавийце:

Тихо се сипе първия сняг, февруарче, обаче, дивее си пак!

 
Blush

# 738
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Минусите - дърта съм, нямам търпение, пука ми повече, което ми вгорчава живота, по отношение на работата-еми определено ритъма няма да е същия и това няма да ми е от полза, бабите помагачи са дърти и не стават на работа, мрънкам повече, знам повече, което отново не ми помага в някои ситуации...
Наборееей, тези минуси комай не се дължат на разликата м/у дечинята, щот и аз се чувствам по същия начин. Mr. Green Mr. Green Май ще излезе, че голямата разлика има само плюсове, ако не приложим индивидуалистичния подход, или казано по форОмски, „то си е до дете“. Laughing
Мдаааа, много е индивидуално и субективно, както и за малката разлика също. Мога към минусите да добавя, че нямам достатъчно време за големия, пък за себе си да не говорим... (а пък за миОто се и не сещам  Mr. Green)
Joy Де да можех и аз да не се сещам, ама мойто миО е едно такова лесно забележимо.

Бръм, имам усещането, че не е сИрозно. Стискам палци!

# 739
  • Мнения: 210
Има ,има шавливи госпожи и похотливи мъжища колко щеш  Wink
Неви, аз видях тази, която Ника е постнала, нашата я донесоха от Канада  Crazy Дано Дейка се вразуми  Crazy
Бръм, не ви щем в отбора на болните  Tired Стягайте се!
И Марто цапа пейзажа днес за трети път, какво им става на тези моите деца, хем не съм го водила при док. Баси Cry
Оооо, аз забравих да ви се похваля, че свекърите се готвят да живеят в къщи докато сме на Пасарел и докато им стане апартамента готов  ooooh! ooooh! ooooh!

# 740
  • София
  • Мнения: 817
Любезна  Hug за последното ти съчувствам искрено. Аз издивявам външен човек, включително и родителите ми, да ми рови по шкафовете. Сигурно щях да съм се самоубила при подобна перспектива  Embarassed То и за това докато бях бременна не викнах жена да изчисти, ами аз и миОто се мъчехме заедно. ooooh!
Неви, страхотно заглавийце, мдам, само нЕкой да пусне темата Simple Smile
Бръм, дано на Митачето да му се размине...
Пина, по-лежерно го давай душо, за нея утре от другата манджа  Mr. Green
Ники, много яка таз играчка, може ли линк плийз  Praynig
Неви, Калина са я подпукали зъби, давай по-честичко мляко. Софи също спираше да яде и поемаше само мляко и пюре от манго на семпер. Не се шашкай, като се сдобиете със зъбЕ или попремине кризата, пак ще прояде.  Hug Иначе, баш съм си мързелива, ша знайш  Mr. Green Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 6 011
Нев, да не би да се опитва Деа да мине на по-малко хранения? Що не пробваш да и даваш нещо направо през 4 часа да речем, или през 4,5, то детето ще си покаже.  Hug
А иначе играчката я видях в брошурата на хиполенд, там е на промоционална цена 40 лв. иначе не знам колко струва на друго място
http://felyx-toys.com/store/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=2198

А това, дето го имаме ние е една костенурка и "корубата" и всъщност е такава "плетеница", купихме я на Борис когато беше на 2 и явно закъсняхме, защото грам не я отрази. Максим обаче много се занимава с нея, явно точно сега им е времето, дет вика Любезна - играе си и мучи.  Laughing

Уф, и аз трябва на 13-14-ти да ходя да си взимам първите купони за кухнята, това означава, че трябва да ходя да търся бурканчета.

Малей, навън е адски студ, вятъра е леден.
Любезна, честито!  Laughing

# 742
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей сега пускам нова тема!  Hug

# 743

Общи условия

Активация на акаунт