SUPERNATURAL - Double the fun double the pleasure

  • 25 172
  • 745
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Ииии... още едно, на което естествено се израдвах повече  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=OgiwyIS64sY&feature=sub

# 241
  • Мнения: 292
Ииии... още едно, на което естествено се израдвах повече  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=OgiwyIS64sY&feature=sub

Ааа, точно преди малко го гледах във ФБ .... и е супер. Много са сладки и 4мата.

# 242
  • Мнения: 0
Ето и линк към огромна снимка от корицата: http://justjared.buzznet.com/2010/12/06/jensen-ackles-jared-pada … de-fan-favorites/ Макар че на мен такива фотошопнати много не ми харесват - Дийн гледа като сериен убиец (не че не е секси в такъв си вид, но все пак) Wink

Pък вижте лично Миша защо не бил на корицата: http://twitter.com/mishacollins/statuses/11893103191392256 (според него самия!!) Joy Joy Joy "Oставили са единия от тримата извън корицата, защото публиката все още не е готова за такъв вид необработен и неопитомен сексуален магнеизъм"! Е как да не го обичаш този човек! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 00:09 от Dana_Scully

# 243
  • Мнения: 3
Много, много ме израдва последното видео  Heart Eyes  Heart Eyes   Трябва да го гледам още 3-4 пъти та дано разбера и 1/3  от казаното   Grinning   Харесва ми тази корица, но честно - нямам спомен дали съм гласувала за тази победа Shocked 

Галче, така се бях отнесла с твоята Коледа при Боби, че когато свърши откъсът, все едно ми измъкнаха коледната играчка от ръцете  Grinning   Какъв си талант и ти, браво   bouquet  Много увлекателно, леко и неусетно потапяш там, от където не ми се излиза  Mr. Green

Инчеее, признай сиии, научи ли си вече поемата наизуст от повтаряне   Grinning

# 244
  • София
  • Мнения: 6 219
Ихаааааааа... Убавци, но няма нищо свръхнатурално в снимката им.
А пък коментара... Ех, този Дийн много малко говори...
На Сами му е много 'убав перчема така назад!

# 245
  • Мнения: 3 638
Tada newsm65 Много сме добри!!!

# 246
  • Мнения: 0
Малко спойлерски снимки на супер-секси Дийн-Морт от еп. 11 Appointment in Samara:
[img width=0 height=300]http://[img]

# 247
  • Мнения: 292
Малко спойлерски снимки на супер-секси Дийн-Морт от еп. 11 Appointment in Samara:


OMG тук "Смърт"  Wink е просто невероятен.
Дали Ще пуснат и най якото парче ..... Oh Death .... дано  Praynig дано  Praynig дано  Praynig


тук май Теса прави конкуренция на Дийн "правокраки"  Joy Joy Joy

# 248
  • Мнения: 0
И на мен ми е любим на 4 и 5, както и на двете, на които със Смърт са кръстосали погледи! Simple Smile Припад!

Joy Joy Хич нямаше и да забележа, че на Теса краката също не са от най-правите! hahaha То при наличие на лошо гледащ Дийн в същата снимка, забелязването на подробностите е изключително трудно. Simple Smile

Тук този дядка водещия направо ме срути от смях като попита: "Какви са тия?" http://www.youtube.com/watch?v=wTm5xKX-tDE - отговор на спечелването на корицата на ТВ Гайд от нашите момчета. Joy

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 01:04 от Dana_Scully

# 249
  • Мнения: 292
Майко мила, такъв маратон не си бях правила от много отдавна .... И в резултат от него ви пожелавам Лека нощ с моята Четворка

# 250
  • Мнения: 2 040
Добро утро!

Галче, много го харесах "Супернатуралише"-то  Joy Joy. Особено Бед, която сънува млади левенти  hahaha. Поздравления!   bouquet

prissson, благодаря за клипчетата!  Hug И на мен второто повече ми хареса  Wink, особено като позираха за постерите. Страшни муцунки правеха!  Heart Eyes Laughing

Дейна, мерсаж за снимките!  Hug Дийн ще бъде неотразим в този епизод  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Аз го харесвам като гледа като сериен убиец.

"Oставили са единия от тримата извън корицата, защото публиката все още не е готова за такъв вид необработен и неопитомен сексуален магнеизъм"!
Което се право - право си е!  Laughing

А ето какво пише в най-любимият ни брой на TV Guide за СПН. Внимание - има много спойлери! Единствената лоша новина е, че първият епизод за 2011 ще бъде чак на 28 януари  Sad. Близо месец и половина ще го караме на сухо.
Въпросният епизод в статията го споменават като"Like a Virgin", а нали преди това бяха обявили, че ще се казва "How to Train Your Dragon"  newsm78.
На мен обаче най-много ми хареса това - And for a change of pace, there's a humor-heavy meta episode in which the Winchesters wake up as characters named Jared and Jensen on a TV show called Supernatural.  #Crazy. Още от сега почвам да чакам.
 

# 251
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Хей, хей! Simple Smile

Как сте днес? Гледам имаме си корица  newsm44

Розичке, суперлативите по отношение на творчеството ти започват да ми се изплъзват! Просто не мога да намеря достатъчно хубави думи, за да опишат прелестните неща, които пишеш.
Благодаря ти, че ги споделяш с нас и завиждам ужасно на Апокалиптик, задето вече си има нейно лирично преживяване... Simple Smile

 hug   spoko  Не завиждай.
Ето нещо, което е за всички ултраси от всички отбори.
(а после отивам доброволно да се предам. Работя недалеч от 4-ти километър, та си взимам чантичката и право там...  doctor)

ЗА ЕДИНСТВЕНИЯ

Аз пиех с ненаситни устни
разсипания сладък мед
върху горещите ти пръсти.
А бледият ти силует

във притъмнената ни стая
се открояваше пред мен:
като от мрамор бял изваян
възлюбен бог, неосквернен

от лоши помисли и грях.
О, мой небесен господар,
аз като жрица твоя бях
за тебе се принасях в дар

пияна, прималяла от любов.
И в твоето уханно ложе,
дочула страстният ти зов,
дойдох, смирено се предложих.

Облечена с дъха на мляко,
копнеж на устните си носех.
Аз знаех – дълго си ме чакал
и бях при теб, пристъпвах боса,

и погледът ти ме обгръщаше
като единствена одежда.
Душата ми в нощта прегръщаше
душата ти като надежда.

# 252
  • Мнения: 3 818
Добро утро Grinning
Снимките от следващия епизод много ми харесват, лошо гледащият Дийн и на мен ми е много на сърце Heart Eyes
А снимката от списанието с двамата костюмирани е страхотна, заради тия двамата взех да харесвам мъже в  костюми Blush И не са прекалили с фотошопа, за разлика от корицата Grinning

# 253
  • Мнения: 292
Добър ден,
Розичка, недей да отиваш никъде  Mr. Green, Благодаря ти, чувствам се поздравена (макар да съм от няколко отбора).... както винаги оставам безмълван пред таланта ти   bouquet
Дейна, хайде, кога Ще чуем/ четем и твоето произведение. Чакам го всеки ден .....

Пропуснала ли съм някъде между темите или незнам, но сега разбрах, че паузата им Щяла да бъде от 18.12.2010 до 21.01.2011

А, ето и една много сладка снимка намерена в ФБ и коментара под нея е просто .....


Jared: *Uncomfortable* Jensen: *Angry cuz someone made Jared uncomfortable*

 Joy Joy Joy   как са им се зачервили бузките само .... (Галче  Wink )

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 13:45 от bichito

# 254
  • Мнения: 6 388
Розе,

 Hug Hug Hug


 Hands Clap  newsm19


 box  Supernatural: How A Show Manages To Succeed Despite Its Network  ppp

PS. Хм, я да ви поздравя: цък! и цък!

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 15:35 от Impala

Общи условия

Активация на акаунт