LaRedoute.fr - 182 - Всичко за поръчката!

  • 38 387
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 381
Аз да поотместя темата от развихрения спор - някой имал ли е подобна случка и как да процедирам -
Поръчахме зимно яке за 18 месеца (81 см). На плика, в който беше якето пишеше 81, но самото якенце (Nike) - http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-enfant-fille-et- … =1&pos=61_n_n е с размер 9-12 месеца - 74-80 см. Това пише на етикета.
Това си е тяхна грешка, но къде трябва да им пиша?  Rolling Eyes
И лошото е, че за 18 месеца, че и за 2 години вече няма никакви наличности... Sad

Благодаря Ви предварително за съветите! Hug

# 661
  • София
  • Мнения: 530

И за да не е чист 100% спам  Mr. Green , искам да похваля този топ. Удивителна материя, направо ефирна, а е с 15% мохер. Верно, и цената си я бива, еле па ненамалената...  Rolling Eyes Но е уникална дрешка, не съжалявам, че я взех.  Peace

Щастливата, беше коментирано доста, че от това яке идва 1 номер по-малко. Мисля, че просто си се поръчваше номер по-голям.  Peace

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 00:17 от Tatti

# 662
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз да поотместя темата от развихрения спор - някой имал ли е подобна случка и как да процедирам -
Поръчахме зимно яке за 18 месеца (81 см). На плика, в който беше якето пишеше 81, но самото якенце (Nike) - http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-enfant-fille-et- … =1&pos=61_n_n е с размер 9-12 месеца - 74-80 см. Това пише на етикета.
Това си е тяхна грешка, но къде трябва да им пиша?  Rolling Eyes
И лошото е, че за 18 месеца, че и за 2 години вече няма никакви наличности... Sad

Благодаря Ви предварително за съветите! Hug
Не е точно грешка, разликата идва от разминаването от ларедутската номерация и тази на Найки.
И да им пишете, не знам дали  има смисъл...
Ако има начин да се смените  с някого, който иска да поръча вашия размер.
Разходите по връщането ще са за ваша сметка, в случай, че решите да го върнете...
Но ако все пак решиш да им пишеш, пиши им от контактната форма - http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=2&cat … amp;subCategory=1

# 663
  • София
  • Мнения: 1 209
Аз да поотместя темата от развихрения спор - някой имал ли е подобна случка и как да процедирам -
Поръчахме зимно яке за 18 месеца (81 см). На плика, в който беше якето пишеше 81, но самото якенце (Nike) - http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-enfant-fille-et- … =1&pos=61_n_n е с размер 9-12 месеца - 74-80 см. Това пише на етикета.
Това си е тяхна грешка, но къде трябва да им пиша?  Rolling Eyes
И лошото е, че за 18 месеца, че и за 2 години вече няма никакви наличности... Sad

Благодаря Ви предварително за съветите! Hug

Това яке много се коментираше ,че идва по-малък №.Не мисля ,че ЛР ще признаят ,че има грешка от тяхна страна.Просто моделът е умален.

# 664
  • Мнения: 5 790
Клеми, ако имаш претенции към 1-вия пост, с удоволствие ще ти отстъпя "привилегията" да пускаш ти темата и да я оформиш както намериш за добре, като допълниш там неподвеждаща и "не-нонсенс" информация.
Също така ще ти дам името и паролата на двата сайта - единият с кодовете, а другия с информацията, за да ги поддържаш. А след това, като пропуснеш да напишеш нещо, ще мрънкам и ще те държа отговорна, че не е актуална информацията и подвеждаща.
Пиши ми на лични, за да ти дам паролите и да ти кажа откъде се влиза в сайтовете.

# 665
  • София...........
  • Мнения: 959
Мацки,
вече се започна  Sad Преди малко ми излезе инфо в Ла Редута , че едната ми поръчка от ДАТАТА 03.12 се връща към тях, поради несъществуващ адрес . А този акаунт с този адрес са ми от 3 години и до миналата седмица си получавах поръчките. Сега им писах да видим какво ще отговорят...

# 666
  • София
  • Мнения: 2 296
Мацки,
вече се започна  Sad Преди малко ми излезе инфо в Ла Редута , че едната ми поръчка от ДАТАТА 03.12 се връща към тях, поради несъществуващ адрес . А този акаунт с този адрес са ми от 3 години и до миналата седмица си получавах поръчките. Сега им писах да видим какво ще отговорят...
Ти като поръчва последно на 3.12 иска ли ти данни за телефон или нещо друго2
Да не би да си написала адреса на 2 реда и да е излязъл непълен и от ДЧЛ да не са могли да се свържат с теб?

# 667
  • София...........
  • Мнения: 959
Мацки,
вече се започна  Sad Преди малко ми излезе инфо в Ла Редута , че едната ми поръчка от ДАТАТА 03.12 се връща към тях, поради несъществуващ адрес . А този акаунт с този адрес са ми от 3 години и до миналата седмица си получавах поръчките. Сега им писах да видим какво ще отговорят...
Ти като поръчва последно на 3.12 иска ли ти данни за телефон или нещо друго2
Да не би да си написала адреса на 2 реда и да е излязъл непълен и от ДЧЛ да не са могли да се свържат с теб?

Както си беше до сега адреса така пуснах , като добавих инфото още веднъж на третия възможен ред . Имам и въведен номер на ГСМ, а и от миналата седмица се чувам с DHL и ми търсят УЖ по име. А и досега по указания начин си виждах поръчките в DHL и си ги проследявах, но тази не излизаше и днес статуса в Ла редута друг Sad
Като ми отговорят ще ви осведомя за проблема Wink

# 668
  • София
  • Мнения: 2 296
Мацки,
вече се започна  Sad Преди малко ми излезе инфо в Ла Редута , че едната ми поръчка от ДАТАТА 03.12 се връща към тях, поради несъществуващ адрес . А този акаунт с този адрес са ми от 3 години и до миналата седмица си получавах поръчките. Сега им писах да видим какво ще отговорят...
Ти като поръчва последно на 3.12 иска ли ти данни за телефон или нещо друго2
Да не би да си написала адреса на 2 реда и да е излязъл непълен и от ДЧЛ да не са могли да се свържат с теб?

Както си беше до сега адреса така пуснах , като добавих инфото още веднъж на третия възможен ред . Имам и въведен номер на ГСМ, а и от миналата седмица се чувам с DHL и ми търсят УЖ по име. А и досега по указания начин си виждах поръчките в DHL и си ги проследявах, но тази не излизаше и днес статуса в Ла редута друг Sad
Затвориха сайта, но ще е добре да дадеш принт-скрийн на статуса в суивито....
Дано не е това, което си мисля... Praynig

Лека нощ.

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 3 045
Разчистих последните страници.
Явно има проблем с дозареждането на сайта на DHL, но с караници това няма да се промени.
Отделно, факт е, че поради някаква причина Ларедут не пуска коректна информация до куриерската служба, в резултат и в DHL са в чуденка за множество пратки с липсваща информация.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547470.msg17218565#msg17218565 

# 670
  • Мнения: 0

Аз да поотместя темата от развихрения спор - някой имал ли е подобна случка и как да процедирам -
Поръчахме зимно яке за 18 месеца (81 см). На плика, в който беше якето пишеше 81, но самото якенце (Nike) - http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-enfant-fille-et- … =1&pos=61_n_n е с размер 9-12 месеца - 74-80 см. Това пише на етикета.
Това си е тяхна грешка, но къде трябва да им пиша?  Rolling Eyes
И лошото е, че за 18 месеца, че и за 2 години вече няма никакви наличности... Sad

Благодаря Ви предварително за съветите! Hug
[/quote]
много се коментира това яке, и при мен се получи така винаги идва по-малък размер

# 671
  • Мнения: 104
  Здравейте!
За първи път влизам в Ла Редут и съм учуден от високите им цени. Не е ли все едно дали ще купя даден артикул от там или от България. Нормално е да имат кодове за намаления всеки ден и безплатни доставкипри такива цени:) Всъщност искам да питам има ли в сайта промоционални артикули, на по-нормални цени, че с френския малко съм скаран. Мерси предварително!

# 672
  • Мнения: 1 209
Привет момичета,

От години пазарувам от Ла Редут с една и съща карта - Виза на Булбанк с валидност 2013, но за пръв път днес  ми излезе съобщение, че с тази карта не може да се плати. Това ми  е първата поръчака след новия дизайн на сайта.

Да попитам да не би да трябва да се вкарат и интервалите от номера вече и имал ли е някой подобен проблем.

В момента полето за плащане ми е неактивно и седи надпис да опитам друг метод на плащане. Дори няма опция, за да платя с друга карта.
Седи се Nous ne pouvons accepter cette carte. Veuillez choisir un autre moyen de paiement.

П.С. Писах им но ощя намам отговор.

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 09:51 от harmony_broken

# 673
# 674
  • Мнения: 1 209
Мерси, моята е на Булбанк уви.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт