След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 153 (12)

  • 29 315
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Сервет има кошмари, Кевсер си няма и на идея какво става и пита дали е имал кошмари. А той я пита дали е викал.
Сервет казва, че  е болен и че каквото и да казва Кевсер все е права.
***
Месут праща смс на Селма, че иска да се видят и да говорят за нещо важно. Селма се ядосва и ги приказва пак цветисти по адрес на семейството му и на него.

# 721
  • Мнения: 25
Момичета, Аша има ангажимент и аз ще пусна новата тема, като изпишете тази - заповядайте Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549153.0

# 722
  • Мнения: 23 356
Прекъсваше ми

Хванах, че Захиде предупреждаваше Фер да стои далеч от внука й.

Ф-Вашият внук е и мой племенник. Фер се държа доста твърдо със Захиде.  

Захиде се обади на Кевсер да я предупреди, че Фер няма никакво намерение да остави на мира Топрак . Трябва да измислят нещо, за да я спрат.
Кевсер- трябва да затварям.

На себе си казва- Прекали Ферайе, много ти стана.

Фер и Яман говорят за Кара.
Яман казва, че го е чувствал като баща. Пак споменава, че Кара е знаел нещо за сина й.

Фер му казва повече да не говорят за детето.

# 723
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ферайе ще прави костюми на децата, взела е материали.
Захиде я посреща на врата и и иска обяснение, че тя няма да успее да разпилее семейството и, че няма да замаже очите им.....
Ферайе и казва, че тя не прави нещо лошо, няма и такива намерения, има свободно време и ще го оползотвори. Захиде иска Ферайу да не се занимава с децата и да стои далеч от Топрак-внука й.
Ферайе - той ти е внук, а на мен е племенник
Наджие беше много груба, каза на Ферайе - ти нямаш ли си друга работа...
После захиде се обади на Кевсер и разказа за новото начинание на Ферайе, че на Сърма и е неприятно Ферайе да е около внука им.
Кевсер каза на Захиде, на се успокои, тя като дойде ще си поговорят с Ферайе.

**
Селма хвърли писмата на Месут и каза, че ще каже на баща и, заплашва Месут с разправия.
Прислужницата на Аккован, каза на Селма да не си играе с Месут и да не си слага грях....

# 724
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Кевсер на Ферайе пред училището - каквото и да правиш ти майка няма да му станеш, каквото е нужно ще го направя аз, аз съм майка му.
-------
Хора изморих се.

# 725
  • Мнения: 23 356
Топрак казва, че иска най-хубавия костюм.
Фер му взема мерки
Т- Гъделичкаш ме. Излагам се пред момичетата.
Ф- Ще те изям!

Кевсер наблюдава тази сцена, ядосва се.

Казва на Ф, че никога няма да бъде майка на Топрак. " Аз съм неговата майка."

Топрак премълчава идването на Фер в училището. Кевсер казва, че я лъже. Той отговаря, че прави така, защото знае, че тя ще се ядоса. Т пак казва хубави неща за Фер. Кевсер- Престани вече...

Яман пита за Перихан. Ф- Не знам, не сме се виждали. Яман пита защо. Ф- Така, наши си неща.

Кевсер предлага да се преместят в Истанбул. Не издържа на напрежението тук. Обещава да му бъде опора.
Сервет се съгласява. Ще изградим нов живот казва на Топрак.

Топрак обаче е тъжен. По време на пробата Фер забелязва това.

# 726
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Сервет - изморих се, от всичко се изморих, от баща ми, от работата, от къщата ни
Кевсер - аз като ти казвах да си тръгнем от тази къща
Сервет- права си кевсер, да те бях послушал
Керсер - Сервет, да заминем тогава, да отидем в Истанбул.......................
Сервет - да Кевсер, да отидем
Кевсер - какво, ама наистина ли приемаш
Влиза Топрак, ура отиваме в Истанбул
Сервет - да сине, ще започнем един резличен живот в Истанбул
Кевсер - тихо Топрак, за това не трябва да се говори за сега

# 727
  • Мнения: 25
Написаха След 10 дни ми прекасна... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Бат сигнал

В дома на Кадир:на обяда
Яман търси от врата на врата свидетели на катастрофата
Асие : Ще има ли наказание за ударилия
кадир: Да удариш човек е вина .Да избягаш от мястото е много голяма вина
Кой ли е този безчестен човек?
Сервет: кой знае татко ? Кой знае? хайде аз ствама ,че ми се вие свят .Болен съм

# 728
  • Мнения: 4
Варна ,Мишел    bouquet  bouquet
Всъщност така и двамата-и Сервет,и Кевсер ще се отдалечат от кошмарите си.Но ще решат ли проблемите си с това бягство?

# 729
  • Мнения: 25
Кевсер : сервет ,толкова рано си се прибрал?!Преди късно вечер не си идваше сега през деня.И нощем не можеш да заспиш .чак призаран успяваш! Какво става с теб?
Асие7 греп сигурно .да ти дам лекарство

# 730
  • Мнения: 25
В кръчмата четат обява във вестника: Яман обявава награда за всяка информация свързана с катастрофата

Фери се връща с платове и Захиде я среща на вратата.
Захиде :какво си мислиш че правиш?
до внуците ми не се доближавай
Фери: те са ваши внуци и мои племенници .Приемете това!
Захиде: Ти не си част от това семейство! Запомни това!

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 23:03 от Danaya33

# 731
  • Мнения: 11 116
Явно Топрак сега ще каже за това, че заминават и Ферайе ще се натъжи. Кевсер, ако знае защо Сервет се съгласи толкова бързо, че бащата на сина й е убиец, избягал от местопрестъплението. Кошмарите ще го преследват и в Истанбул и той ще се пропие от гузна съвест и ще тръгне пак по жени и по кръчми, за да дави мъката си. Кевсер ще стои сама в големия град и от никъде никой. Тя бяга, той бяга, но има ли изход улицата по която тръгват?

Мишел, права си, може и за това да е останала Ферайе в болницата. Как ли Ферайе ще каже на Яман да заминат. Дали Захидето ще тръгне?

Момичета, благодаря ви за преводите! Добре, че ви има!    bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 23:31 от Mydream

# 732
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ферайе - Някой ли те засегна?
Топрак - ъхм
Ферайе- кой,...
Топрак, ние се местим вуйно, отиваме в Истанбул

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 22:23 от Мишел_

# 733
  • Мнения: 4
Изглежда във фрагмана Ферайе каза на Яман истината..

# 734
  • Мнения: 23 356
Олеее, в другата серия  Фер казва на Яман, че Топрак е неин син, а Аккован отнякъде е научил, че Сервет е блъснал Кара. Казва, че ще го предаде на полицията.
Захидето казва на Дилара, че трябва да измисли нещо друго, защото "тази жена лесно няма да се предаде"
Топрак каза на Фер, че ще помоли родителите си да остане тук. " Ще бъде много хубаво, нали?"
Фер признава, че е знаела за Топрак от  деня на сватбата им.

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 22:05 от varna72

Общи условия

Активация на акаунт