H&M с доставка до английски адрес- тема 2!

  • 38 635
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Доставката е 3.90 паунда.
Има доста проблемни поръчки, правят проверка за съответствие на картата и адреса, много отказани поръчки.
Ако имате късмет поръчката ви ще се изпълни в срока, който са посочили. Не теглят пари предварително, чак след като се получи поръчката на адреса за доставка. Първоначално блокират 1 паунд за проверка на самата карта.
Навигацията на сайта не е особено приятна. МНого от артикулите ги дават със забавено доставяне в рамките дори на два месеца.
В момента върви 50% намаление на избрани артикули, които обновяват всяка сутрин, за това ви съвестваме да преглеждате тогава, ако дебнете нещо конкретно.
Изпробвани кодове
8909 - 10 паунда
7848 -25% от най-скъпият артикул
1304 - 5 паунда

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 08:21 от mini_79

# 1
  • Мнения: 252
Чудих се къде, но да се сложа тук, че инфото в първият пост е систематизирано. Благодаря, Мини!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да се запиша, с надеждата, че все пак ще ми пратят поръчката. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 9
При последният ми преглед ми се стори доста празничко на сайта:) Май сте изпокупили всичко:)

# 4
  • Мнения: 327
Може ли да се използват тези кодове и за Холандия?

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 21:11 от еими

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 12
И аз тук ще ви следя  mini_79  Peace     bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Е честита ни 2-ра темичка.
mini_79и на всички положили труд за нея  bouquet

jen04 -Моята беше с дати 20-26.11 омръзна ми да чакам,а и стана декември сама си промени датите на 6- ти -нещо си да видим какво ще стане дали ще се раздвижи? Rolling Eyes
Това чакане е мзеко казано изнервящо.

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 00:14 от desuri

# 7
  • Мнения: 367
И аз тук ,направих поръчка,изпратиха ми мейл,дръпнаха парите и сега я чакам при посредника,но сега чета,че теглят парите при доставка и вече се усъмнявам какво се случва.Дано всичко е наред,че хубавки неща поръчах. Praynig

# 8
  • Мнения: 92
  bouquet  за новата тема
и аз чакам поръчка с дата на доставка 20-24 декември да видим дали ще ме огрее  Rolling Eyes
ползвах и трите кода , прие ги дръпнали са 3 лв и нещо, пратиха ми мейл , така че ще почакам

# 9
  • Мнения: 228
Благодаря, Мини, за темата! Мисля си, че не е лошо да се сложи линк към он-лайн магазина в първия пост.

# 10
  • София
  • Мнения: 424
И аз тук mini_79  Hug Hug Hug
И да не е само запис да ви се оплача.След като ме отрязаха от сайта пуснах си поръчката чрез посредник и сега и на тях са я отказали.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
mini_79    bouquet
И аз тук да ви шпионирам, че съм с три отказани поръчки, но пък се радвам за тези, които успяват да пуснат и получат нещо от този скрънзлив сайт Crossing Arms
Dzuls уби надеждата ми за онлайн поръчка, аз писах на посредника дали изпълнява поръчки от този сайт все още нямам отговор, но вече разбирам че няма и да получа.

# 12
# 13
  • Мнения: 28
И аз тук.
Dzuls,много неприятно,че са им отказали.
maya_76,не губи надежда(ако ти се чака,разбира се)!
Аз също пуснах с посредник и след един месец чакане,най-накрая са изпълнили и изпратили поръчката ми.
Днес чакам куриер да я донесе.
Обаче след пускането и,говорих сигурно 5 пъти с момичето от фирмата превозвач,тя каза,че са говорили няколко пъти и с H & M за проверка на адреса и такива подобни(какво разследване,а?!),докато изпълнят поръчката Crazy.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тия определено не са добре. Crazy Ще кажеш, че диаманти продават, какви са тия разследвания, обаждания по телефона и отказани поръчки Sick Не мога да ги разбера... Tired

Общи условия

Активация на акаунт