Being human - Къде е Ани? - тема 2

  • 13 814
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736


Джордж, Мичъл и Ани. Върколак, вампир и призрак водят мирно съвместно съществувание в Бристъл. Върколакът отказва да се примири с факта, че на всяко пълнолуние се налага да се пробразява, вампирът се опитва да стане въздържател, а призракът не знае защо е призрак. Има комедия, но има и драма, трогателни моменти и моменти, които навеждат на сериозен размисъл. Английски поглед върху толкова актуалната напоследък вампирско-върколашка тематика  Wink

До момента са излезли два сезона - първият е от 6 епизода, втория от 8. Трети сезон очакваме през януари.

Сезон 1

Сезон 2: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Официална страница на сериала в сайта на BBC

Тема 1

# 1
  • Мнения: 1 558
 Първа smile3534

# 2
  • Мнения: 3 736
Бравос.  Mr. Green Приемам всякакви идеи за евентуална анкета, ако искате анкета.

# 3
  • Мнения: 12
Пуци      bouquet

А за анкетата може да е нещо свързано с Ани /именничка е днес   Grinning /. Например "Какво мислите, че ще се случи с Ани" или нещо такова   newsm78 
Пуци, ти прецени, ако искаш пусни анкета, поне да коментираме нещо.   Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз тук, в очакване на новия сезон Simple Smile

# 5
  • Мнения: 78
Пуцко   bouquet  мерси  Heart Eyes
Аз съм тотално безидейна за анкета, ама и май съм позабравила края на 2ри сезон  ooooh! Ще трябва да се преговаря, то се е видяло.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 581
Или кой от 3-мата ни е най-любим, но само с една опция Mr. Green
Ир, днес ти видях подписа. Сигурно си обяснявала в другите теми, но да попитам : какво, по дяволите, значи

# 7
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О нова тема Crazy  bouquet  bouquet  bouquet,трябвя да проверя кво сте писали в старата Crazy Joy Joy Joy Joy

В момента не мога да мисля,анкета мого да бъда извинена  newsm47

# 8
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Малииии,нова тема ли имаме Hug мерси Пуцко   love001  love001  love001

# 9
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Абе къде е батко?  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 3 581
А къде е млякото, къдЕ е млякото

# 11
  • Мнения: 3 736
 Shocked Кво ви станА? Кой батко, бре? Тая за млякото съм я гледала даже аз  hahaha
Или кой от 3-мата ни е най-любим, но само с една опция Mr. Green
Ир, днес ти видях подписа. Сигурно си обяснявала в другите теми, но да попитам : какво, по дяволите, значи

Не съм обяснявала, Нели, щото не се е налагало, само гугутките в ИК знаят за кво става дума, че оттам тръгна. А то е следното: В разговор за атлетични и не толкова мъже стана дума, че Мечо е анти-атлетичен и е по-скоро мольто раффинато е джентилуомо, не толко баш мачо (Цеца знае италиански, аз не)  Mr. Green Та този израз ми стоеше под аватара по ясни причини. После, обаче, реших да сменя визията за малко, но за да не почнат да се протягат алчни лапи към личната ми собственост  Mr. Green го преместих на подпис. Плюс, че Мечо в момента наистина е на работа, човека, превива гръб в Луизиана  Joy

За Ани да е анкетата, ама какви да са опциите?  newsm78

# 12
  • Мнения: 78
Гледам БиБиСи-то са почнали зарибявки за сезона THE ANNIE BROADCASTS CONTINUE
Само че от този материал не може да се гледат видеоцата, затова добри хорица са ги пуснали в youtube.  Wink

Being Human - The Annie Broadcasts 1 - First Contact

Being Human - The Annie Broadcasts 2 - Communication

Being Human - The Annie Broadcasts 3 - Death is a Place

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гледам БиБиСи-то са почнали зарибявки за сезона THE ANNIE BROADCASTS CONTINUE
Само че от този материал не може да се гледат видеоцата, затова добри хорица са ги пуснали в youtube.  Wink

Being Human - The Annie Broadcasts 1 - First Contact

Being Human - The Annie Broadcasts 2 - Communication

Being Human - The Annie Broadcasts 3 - Death is a Place

А започнаха някви лъжички да ни подават,малко но поне е нещо Crazy Party Party Party Party Party

Пуци може например,като въпрос да сложиш: Как ще освободят Ани,ама опциите нещо не мога да измисля Thinking Rolling Eyes Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 736
Хвала ти, Цеце, колко мили думи отнесоха от мен БиБиСи при виждането на "not available in your area". Ма ти си печен разследвач!

Ох, шсе напъна да измисля анкета, ако стане куца, не се сърдете много, нямам муза в тая посока за момента.

Айде, квото можах, направих.

Общи условия

Активация на акаунт