Dexter (втора тема)

  • 16 214
  • 716
  •   1
Отговори
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821


Сценарият на първия сезон се базира бегло на романа „Нощният ловец“ от Джеф Линдзи, а следващите сезони доразвиват сценария самостоятелно.

Декстър преследва и брутално убива онези опасни убийци, които са успели да избягат от "дългата ръка на закона". Той организира убийствата си съгласно "Кодекса на Хари" - съвкупност от етични принципи и процедури, които неговия приемен баща (и полицай от Маями) Хари му е завещал, за да не бъде хванат никога и да бъде сигурно, че жертвите му са други убийци. Хари също е обучил Декстър, как да общува убедително с други хора, въпреки че е психопат, превърнал се в сериен убиец, след като неговата биологична майка е била убита. След като пораства, Декстър успява да избягне всякакво подозрение, като действа находчиво и поддържа повърхностни взаимоотношения. Въпреки това, неговата привързаност към сестра му Деб, приятелката му Рита, доведените му деца и (по-късно) биологичния му син усложняват двойнствения му живот и поставят под съмнение потребността му да убива.

През 2009 г. Майкъл Хол и Джон Литгоу печелят Златен Глобус в категории "Най-добър актьор в телевизионен драматичен сериал" и "Най-добра поддържаща мъжка роля в сериал".

Пети сезон започна на 26 септември 2010 г. и завърши на 12 декември. Сериалът е подновен за шести сезон, чийто снимки ще започнат през пролетта на 2011 г.

Архив:

Тема 1

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 14:20 от Sarcasm™

# 1
  • Мнения: 501
В очакване на следващия сезон  Peace

# 2
  • Мнения: 3 736
А, мерси, Сарк   bouquet

Замислете се,Куин ако си отвори устата и истината не може да го спаси.
Доказателствата са изцяло и само срещу него,не го направи заради Дебра.
Слага Богу,той това го разбра още на кея,затова поиска адвокат,затова си мълча.

Не съм съвсем съгласна - ако си отвори устата ще стане мътна и кървава, ще падне петно върху Декстър. А и доказателствата хубаво, но мотивът, мотивът! Така че не замълча единствено заради себе си, признайте му поне това.

# 3
  • Мнения: X
Тряс-прас и аз тука . Най-накрая и ние си имаме тема с шарено като другите  Crossing Arms.

# 4
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ееее,разбира се,че не замълча само заради себе си,как да не признавам?!? Mr. Green
Аз на този момент се накефих здраво,'щото това беше нещо супер нетипично за него.
Но знаеше,че ще стане мазало,ако си отвори устата,а и доказателствата са му в ущърб от 'секъде!

Най-накрая и ние си имаме тема с шарено като другите  Crossing Arms.




Приемам още идейки за шаренко,ама казвайте бързо,щото скоро няма да мога да поправям.

# 5
  • Мнения: 803
Така е, щеше да стане мнооооооогооооо сложно... Все пак, в апартамента на Куин са снимките на Декс и Лумин, които детективът му даде. Така би се разбрало, че детективът е следил Декс. Щеше да се насочи и голямо внимание върху Лумин, да й вземат ДНК и да разберат, че е 13-тата похитена. Абе, въобще... нямаше как в един епизод (и то финален) да наблъскат всичко това.
Вярно, че много набързо решиха казуса, ама какво да се прави... сценаристите и те душа носят  Mr. Green

# 6
  • Мнения: X
Приемам още идейки за шаренко,ама казвайте бързо,щото скоро няма да мога да поправям.
Ми..... Rolling Eyes..като че ли.... Rolling Eyes..малко й е кръвчицата на тая тема, тури да има, за цвят..... Rolling Eyes, ако искаш де...... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 736
Приемам още идейки за шаренко,ама казвайте бързо,щото скоро няма да мога да поправям.
Ми..... Rolling Eyes..като че ли.... Rolling Eyes..малко й е кръвчицата на тая тема, тури да има, за цвят..... Rolling Eyes, ако искаш де...... Rolling Eyes

 

Копнеж, хич не ми пука, че душа носят  Mr. Green

Аз ви казвам, че е пич Джоуи, вие не ми вярвате. И съм особено доволна, че не го бастисаха и него, та ще си го гледам още един сезон. Ама много време дотогава, беее...

# 8
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
Сарки, мерсаж за темата!  Hug
Ей ме на и мен, въпреки че още не съм гледала последната серия  Embarassed. Втора седмица се отглеждаме с малката в къщи, а в нейно присъствие няма как да стане гледанката (Дески не е подходящ за впечатлителна детска аудитория, а малката гад вече попорастна и не иска да спи следобяд, ама днес ще я натисна и дано ми се получи.

# 9
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Емма,така по-кърваво ли е?  hahaha
Злате,здрасти. Hug
Пуце,доволна съм от развитието на Куин,дори не ми е толкова мазен.  hahaha

# 10
  • Мнения: 3 736
Тъй, тъй, тъй  Mr. Green Мен пък хич не ми е мазен, ама хич. Ама и критериите за мазност са различни.

# 11
  • Мнения: 322
Ми..... Rolling Eyes..като че ли.... Rolling Eyes..малко й е кръвчицата на тая тема, тури да има, за цвят..... Rolling Eyes, ако искаш де...... Rolling Eyes

И сега е малко, сложете още няколко картинки  Mr. Green

# 12
  • Мнения: X
Става все по-добра(темата де), ама имам една лична молба-ако може да джаснете и снимката на Декси( в цял ръст естеВствено, що за глупав въпрос?!?!) с оная лилавата ризка от последната серия на партито на Харисън..... Rolling Eyes. Е, може и да не издребняваме чак с таквиз лични услуги.

# 13
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да Пуц,различават се мазните критерии.
Да ме прости Сарказмов,ама и него го смятах за такъв.
Ми,нормално де,какъв беше зализан в "Мистър Рипли" и "Изкуствен интелект",еле пък във втория!  Joy
Но Куин май спря да ходи на солариум и във следващия сезон може да му е паднала съвсем боята.
Тогава ще съм много доволна.  Mr. Green

Още кръв ли бееее? hahaha
Емма,ще видя к'во мога да направя.

# 14
  • Мнения: 3 736
Боооже, кръволоци!  Joy Ама верно, може още по-червенко, хем, нали, цвета на предстоящите празници  Whistling

Ох, Сарк, сега като каза за Сарказмов се присетих за нещо, скоето исках да те изненадам, ама все забравях. Отивам, в темата за британците ще го напиша, да не спамя тука.  Mr. Green А иначе - е, моля ти се сега, зализан (Сарказмов в АИ) не е същото кат' мазен, деее! Ся шси помисля за някой мазняр и ще ти го дам за пример да видиш моите критерии за тая категория  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт