Fatmagül'ün Suçu Ne ?(Каква е вината на Фатмагюл ?) ~ 3

  • 41 338
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Добро утро!
Все се чудя на този филм.
Цяла серия, изгледала съм я с интерес, не ми е била скучна, а няма нищо за коментар.
И накрая ми просветна - няма разноцветност на образите - добрите са добри, лошите лоши.
Е има малки изключения - Керим и Асу.
Но от началото на филма всеки образ върви по първоначално начертаната права и хич и не кривва в страни.
А за да има дискусия трябва добрият да е малко лош, а лошият да направи нещо добро.
Мисля, че и образите биха се освежили повече.
Сори, за философските изблици, които са ме обхванали от сутринта!

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 34 135
Те комшиите имат тази слабост - започва един сериал силно,
после позамира, като наближи края на сезона се посабужда.
В дизито имаше около 60 000 гледания сутринта. Това е супер
много като интерес. Но нашите очаквания са по-задълбочени.
И аз в тон с ios предиобед. Очакваме новата тема.

# 722
  • Мнения: 0
И аз да допълня mariana51 и ios правят един финали на сериалите и  съсипят целия филм.

# 723
# 724
  • Мнения: 0
Здравейте! Тук съм от вчера и изчетох всичко, което сте писали за филма. Благодаря! Филма много ми харесва, но понеже на знам турски ми беше трудно да разбера много от нещата. Започнах да го гледам заради Берен Саат. Харесвам я много. Млада и очевидно много талантлива. С Енгин Акюрек правят страхотен тандем. Играта без думи, само с погледи и жестове е много добра. А това което сте превели като диалози също. Въобще съседите са майстори на тези неща. Като например снощният диалог в ЗП между Бехлюл и Бихтер. Думите на Бехлюл - в десетката. Но да се върна на Фатмагюл. Тук Берен Саат ми допада повече. Мисля, че тази роля е по силна. И като двойка Фатмагюл и Керем ми харесват повече. Дано както и много от форума казват сценаристите не ни изненадат с някой финал от сорта на "Двама завинаги". Ще бъде жалко. В отношенията Фатмагюл-Керем има много потенциал. Въобще има всичко - престъпление, наказание, вина, изкупление, омраза, любов... Дано победи любовта!
Още веднъж ви благодаря! Радвам се да съм сред вас!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт