Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 21

  • 53 790
  • 726
  •   1
Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

Aşk-ı Memnu


От понеделник до петък 20:00 часа



Продукция: Kanal D (Türkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия



   
АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод"- от 20:00 часа по bTV.

с участието на :

                                                     
Kıvanç Tatlıtuğ                                                                         Beren Saat
         Behlül                                                                                             Bihter
Selçuk Yöntem                                                         Nebahat Çehre
Adnan                                                                         Firdevs
Hazal Kaya                                                                  Zerrin Tekindor
Nihal                                                                               Deniz
Nur Aysan                                                                      İlker Kızmaz                                      
Peyker                                                                                     Nihat          
















групи на  сериала във vbox7



Старите Теми:




ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5,  ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9,  ТЕМА 10,  ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19,ТЕМА 20




Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 15:18 от tina86

# 1
  • Мнения: 6 669
 Laughing Ураааааа-първа!  Party
  bouquet Прекрасна тема-благодарности на създателите!
За анкетата отговорих, че Бихтер доближава майка си , с някой от постъпките си.
Например-заключването на стаята.Остави се Фирдевс да я манипулира-тя  я подкова да отиде да се кара с прислугата. В някои моменти обаче мисли по-напред и от Фирдевс-например как с безмълвно злорадство гледаше как майка и се кани да се "обвърже" с Аднан........  Tired
Изобщо-крушата е паднала много близо до дървото!  Thinking

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 14:31 от biskit

# 2
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Magosniwa приемам всякакви критики Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 138
Отговорих на анкетата, но Бихтер и прилича и не прилича на Фирдевс.
Донякъде се припокрива с нея, но Фифито е подла и интригантка, а Бихтер е как да кажа импулсивна, нервна, действа преди да мисли, на всяка цена да е на нейното, докато мама премисля всичко и първо реди пъзела после действо, а дъщерята знае какво иска и държи на всяка цена да го постигне.

Мрази майка си защото не иска да е като нея, но не го усеща че с всяка постъпка върви по нейните стъпки. И защото е свикнала да е на нейното, тя затова се и са....... накрая, защото не тя владее положението.
Нихал и Бехтер според мен в това отношение си приличат, искат и двете да се танцува по тяхната свирка.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 522
За сега само ще следя темата, защото не съм гледала всички серии.  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 669
Само факта, че не знам до колко Бихтер е или не е меркантилна ме спря да пиша, че напълно прилича на майка си.Още не съм я преценила в тази светлина.А иначе г-жа Нервакова си много права, че майката е великият комбинатор.Но Бихтер повече ми прилича на малко дете, което настоява да е на нейното, докато Фирдевс е по-коварна и опасна.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 262
БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА

# 7
  • Мнения: 5 138
Знам че това е лоша черта, но аз мнооого разбирам Бихтер, винаги искам да е на моята и доста си патя, не съм изобщо глезена, даже напротив, но все искам да командвам парада. Blush

# 8
  • Мнения: 17
БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
Специални благодарности за темата   bouquet

# 10
  • Мнения: 417
През изминалата 2010 г. за сериала са публикувани 4 648 статии,които га нареждат на първо място по брой статии засягащи както филма така и личния живот на артистите.На второ място е "Листопад" следван от "Езел"

http://www.haber3.com/ask-i-memnu-2010a-damgasini-vurdu--634598h.htm

# 11
  • Мнения: 11 984
Tina,Magosniwa добре е предала щафетата  bouquet  bouquet  bouquetдобър учител-добър ученик Laughing

# 12
  • Мнения: 33 399
Това,че Нихал не е пораснала и си мисли,че всичко трябва да се върти около нея , не означава,че трябва да се държи така. Страшно нарани Бихтер, като реагира така, като чу за бебе Naughty
Изобщо не я оправдавам ..
Колкото до това,че  Бихтер раздели стаите , то си беше време, Нихал станала за омъжване ще спи в една стая с брат си , е глупаво е  Naughty
А за ситуацията , в която Бихтер се развика на прислугата, според мен си беше права. Колко от вас биха позволили подобно поведение? Thinking

 

# 13
# 14
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Tina,Magosniwa добре е предала щафетата  bouquet  bouquet  bouquetдобър учител-добър ученик Laughing
абе препотих се няколко пъти ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт