ДАМСКИ КЛУБ 40+ В НОВАТА ГОДИНА С УВЕРЕНИ И КУПОНДЖИЙСКИ СТЪПКИ

  • 23 075
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 175


ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ !!!


Ако си със свободен дух - записвай се бързо при нас! Не връщаме никой,веселим се с всеки,споделяме грижи и търсим изход заедно от объркани ситуации!
Чакахме и дочакахме три бебета в тази тема.Ето ги и нашите любимци :
Първото бебе в нашата тема е на VERANO AZUL!  stork-girl
Малката принцеса се роди на 5-ти Април'2010г!
Тежи 3,850 кг и е висока 54 см
Да е жива, здрава и щастлива!


Второто бебе в нашата тема е на TITINA!   stork-boy
Тя е щастлива майка на Калин - роден на 24-ти Май'2010г!
Тежи 2,830 кг и е висок 47см!
Да расте  здрав и  щастлив!


Третото бебе в нашата тема е на Bobi40! stork-girl
La petite demoiselle Леа Ерика се роди на 22-ри Юли'2010г!
Тежи 3,600 кг!
Да е здрава, щастлива и да радва мама и тати!


Четвъртото бебе е вече факт и е на Хепи мама stork-girl
След двама сина,вече е и мама на прекрасната Елиза.
Манекенските мерки на малката принцеса -3 350 кг., 50 см.
Нека е здрава,късметлийка и много щастлива!



И други правят планове,ако успеят ще ги добавим и тях  Hug

Имаме албум,в който публикуваме снимки от срещи и кой каквото го вълнува.Парола се дава на лични,след като се опознаем тук виртуално  Whistling

Ето и предишните ни теми:
Tема 1
Тема 2
Teма 3
Teма 4
Teма 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
Тема 14
 Тема 15
ВХОД - СВОБОДЕН! НЕКА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ!!!

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 13:01 от rehab

# 1
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
 smile3534
За малко да настъпя Рехаб-още не ни поканила и аз бързам да се намърдам първа у хола Joy
п.п.
Гледам булята във ваната почти е стигнала възможностите си ,относно пиене,та викам да грабваме увеселителните питиета и да я отпочваме!

# 2
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Айде и аз тук!

# 3
  • София
  • Мнения: 175
smile3534
За малко да настъпя Рехаб-още не ни поканила и аз бързам да се намърдам първа у хола Joy
п.п.
Гледам булята във ваната почти е стигнала възможностите си ,относно пиене,та викам да грабваме увеселителните питиета и да я отпочваме!


Настъпи,настъпи,ако не си настъпвала змия - сега ще видиш кво е усещането  smile3532
Булята си почива след тежък работен ден-бягане по задачи,готвене,чистене,четене на приказки на малкото дете и решаване проблемите на тийна,обърнала е внимание на миУото,успяла е дя прати поне 100 мейла и след като е приспала домочадието и е останало време за самата нея-да разпусне с гореща вана и качествено шампанско  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 505
цоп и аз във ваната...  Heart Eyes Hug Heart Eyes

rehab, мерси за темата... да я украсяваш ежедневно с джудженца  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 19
И аз съм тук!!!!! newsm68
Послучай новата тема черпя всички с чаша червено сухо, за да не се чувства самотна в пиенето дамата във ваната!!!!!
 Наздраве!!!!!!!
newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24

# 6
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
И аз приспах домочадието, ама нямам ванаааа  newsm45 и пиЙЕнето ми свърши - ни вино, ни бира, ни мастика  Wink . Тоз моя мъж напоследък хич не се грижи за мене (ама и аз за него, пък НА!)

Хепи-мама, стискам палци и аз!

# 7
  • София
  • Мнения: 175
Брях,Марго,що така бе пиле се изостави ти? Цяло лято с мастика приспива малката, а сега за тебе няма.
Събуждай мъжО и го пращай за "ноти" Joy hahaha
meri 68, Наздраве!
Вили, Hugжуженца и вино -ежедневно  smile3533
Сега е и момента да честитя на госпожата хубавите резултати  Peace
И щастливата мама да свирка за бебето,нали мома щеше да е?

# 8
  • Мнения: 945
Бреее, докато завъртя има-няма 50 топчета за супата Crazy, що народ ме изпреварил Wink
Хайде, честита нова тема Hug Да е пълна само с положителни емоции, вино, жужета и още нещо(кой каквото иска) Peace

Да попитам - къде точно се намира албума newsm78. Аз имам паролата, но май не съм влизала Embarassed
Там ли се радвате на Калин и Леа Grinning Искам и аз да ги зърна Praynig

# 9
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Ти правиш супа, те вино разливат...

# 10
  • Мнения: 945
Еее, кой как се е уредил  Mr. Green То остава и аз да пия по това време Crazy- раничко ни е още на нас.

# 11
  • София
  • Мнения: 175
Ти правиш супа, те вино разливат...

На инат ми правят бе! От снощи така се подкараха Whistling ама се удържам аз  Mr. Green
Пък и Изма кви топчета върти? При нас има готови , в плик - пускаш във вряла вода и си чатиш на компа  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 945
Пък и Изма кви топчета върти? При нас има готови , в плик - пускаш във вряла вода и си чатиш на компа  Twisted Evil

Бре, много сте напред с материала Shocked Аз много я мразя тази дейност( правенето на топчетата), но са ме заврънкали за тази супа Close
Но ти ми даваш мн. добра идея, ще взема един ден да навъртя 2кила кайма, ще ги сложа във фризера и после само ще мятам в супата Mr. Green

# 13
  • Мнения: 19
И аз приспах домочадието, ама нямам ванаааа  newsm45 и пиЙЕнето ми свърши - ни вино, ни бира, ни мастика  Wink . Тоз моя мъж напоследък хич не се грижи за мене (ама и аз за него, пък НА!)

Хепи-мама, стискам палци и аз!


ЕХ, mapgoto66, да беше Плевен по-близо до Пловдив, все щяхме да измислим нещо и за ваната и за пиенето, а ма пък чак в Плевен . Мъжът ти утре/вече днес/ да поправи грешката. #2gunfire  Mr. Green#2gunfire  Mr. Green#2gunfire Mr. Green

# 14
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
rehab , нарочно те дразнят. Разбраха, че се "пречистваш" и подло подло взеха да си наливат.

Изма, това си е идея, ама като нямам място пусто в този фризер. Мъжът ми е обхванат от мания да пуши месо ( нали 2 години смокърът ни беше в Канада, а ние в САЩ), ела сега да видиш колко филета е опушил. Кани се да ходи и на лов, къде ще го пъха това месо се чудя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт