Китайски капсули - 7 /за отслабване и още нещо /

  • 93 909
  • 755
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 169
Здравейте момичета,позволих си да пусна нова тема,защото стигнахме лимита.

Стари теми:
Китайски капсули - 4
Китайски капсули - 5
Китайски капсули - 6

Днес ми е 4 ден на мейзитанг,хапвам насила,нямам никакъв апетит.Пия много вода,устата ми е постоянно пресъхнала и вечер се събуждам по няколко пъти.За три дни имам разлика около 2 кг.
Пожелавам ви много свалени кг в новата  тема и пишете:))))

Последна редакция: сб, 15 яну 2011, 15:56 от ЗлаВещица

# 1
  • Мнения: 83
И аз имам за сваляне 5-6 килограма и ми се иска да ги пробвам тези хапчета. Чудя се кои да си поръчам Мейзитанг или Лида ? newsm78

Някои от вас са постигнали страхотни резултати, браво  newsm51 newsm74

# 2
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен! Започвам от днес да пия за трети път от Лида. Първите два пъти пих Лида за по два месеца и определено мога да ви кажа, че имаше резултат. Първия път свалих 7 кг., а втория 5 кг., но за съжаление не успявах да ги задържа. След като се спрат хапчетата трябва да има известни ограничения. Днес започвам от 57.9 кг. за ръст 161 см. и се надявам този път да задържа свалените килограми. Хубав ден на всички!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 283
аз почивам, но ще ви следя Simple Smile

# 4
  • Мнения: 738
Знам, че е грубо ама...запис Mr. Green
Аз бях доволна от старата лида, но пак почнах да ям като ламя и естествено ми се отразява... Чудя се за един мейзитанг Thinking Ани, твоите от къде ги поръча?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 100
Здравейте Hug

6 ден ми е днес и съм -2кг newsm44 newsm68 newsm44
Умирам от кеф Joy Joy

# 6
# 7
  • Мнения: 12
zdraveite LIDKI! ot dosta vreme cheta temite za kitaiskite hapcheta lida i tolova se bqh entusiazirala che i az shte bada slaba che ne moga da vi opisha.ne me interesuvaha nito stranichni efekti nito nishto i si gi zakupih samo che ne ot bg sait poneje ne jiveq v bg.sled desetoto hapche absolutno nikakav rezulata nikakvi stranichni efekti nikakva zaguba na apetit nikakvo presahvane na ustata i na vsichko otgore postoqnno mi se spi energiq 0.i taka reshih che sa falshivi i si porachah lida ot bg ot lidahelp i dnes vzeh parvoto hapche...toest pisha 5h po kasno sled kato sam go vzela...nikakvo presahvane na ustata i absolutno nishto po razlichno ne useshtam.shte se pobarkam.nadejdata mi beshe v tezi hapcheta i tolkova mnogo se nadqvah i vqrvah.qvno shte si stoq debela;((((( p.s.samo da kaja che sam 90 kg 170 visoka toest ne e da ne svalqm poneje nqmam kakvo imam ama qvno pri men ne deistvat Sad((((

# 8
  • Мнения: 5 892
100 опаковки лида изпих, но досега такова гадене и главоболие не съм имала, както днес..освен първите 2 дни като ги почнах най-в началото....Пропадна ми хайманлъка тази вечер...Това, че тази велика забранена съставка, на която така и не научих правилното име "субтадин" или нещо от сорта- е във различни количества във всяко хапче е 100% вярно, и изглежда днес съм взела  с доста по-голяма доза..отивам да пия пак вода, жабясах..

# 9
  • Мнения: 106
Следя и аз. Успех на всички в неравната борба  Wink

# 10
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Еха, нова година и нова темичка. Яко!  Mr. Green Да ни е честита и много полезна за всички.  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 169
Добро утро !
За 6 дни резултата ми е минус 2.500 кг.Вчера ме гони голям глад,наблегнах на мандарини и ябълки през деня ,а за вечеря понеже това е единственото хранене на което се събираме семейството и не мога да го пропусна  наденичка със салата от моркови. .Мислих ,че ще имам плюс или най малко никакво мърдане на кантара,но уви -0.600 от вчера.Вече спя нормално,но продължавам да съм постоянно жадна и пия доста вода.
Naomi  поръчах си ги от
 http://originalnalida.com/?page_id=287     
Пожелавам ви страхотен ден!!!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Хайде и аз пак при вас да не ви изпусна.Искам да почна мейзинтаг,ама изчаквам уц да ми го пратят  Laughing Успех на всички Simple Smile

# 13
  • Мнения: 15
запис и от мен, след 1 опаковка ЛИДА съм -7кг, другият месец мисля да пробвам с Мейзинтанг, че гледам отзивите ви за него са много добри.

# 14
  • Мнения: 87
Някой има ли предложение какво да направим, когато ефектът престане?

Общи условия

Активация на акаунт