Фотография - 57

  • 29 869
  • 748
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7

Софиянки, пишат ми мейли хора от София, нетърпеливи са. Взехте ли решение за мястото?

Нека имат още малко търпение хората и да следят инфото в страницата на Вики във Фейсбук!

# 616
  • Мнения: 657
Привет! Simple Smile

Реших се най-накрая да се разпиша при вас, срам не срам.. Simple Smile Какъв по-прекрасен повод от това да се помогне на едно дете отново да тича! Ще помогна и аз със снимки в събота в морската във Варна, стига да има желаещи. Simple Smile) Страхотно е, че има хора като вас, които организират такива събития, ще се радвам да бъда част от вашата групичка и да помогна с каквото мога. Wink

# 617
  • Мнения: 124
Здравейте,
да се престраша,  да се запиша тук ми беше малко трудно!
Миленка (рибка), благодаря ти за доверието  Hug

Много ви се възхищавам на това което правите, мен ме делят светлинни години от таланта ви, но имам желание да се включим в каузата за Вики, заедно с моя приятелка, любител - фотограф!
Ето няколко мои кадри, знам че са лаишки, но надявам се да се науча Simple Smile



Слънчев ден пожелавам на всички!

# 618
  • Мнения: 3
Момичета от Пловдив,
поради малкото време за организация, срещата за днес отпада, поради невъзможност на някои хора да присъстват.

Предложението остава за утре, 18часа, в пицарията до търговски център Гранд. Който е съгласен да дойде да ми пише ЛС, ще му кажа за кое заведение става въпрос!
 Hug

Роси добре дошла! Хубави кадри!

# 619
  • София
  • Мнения: 4 032
Аз писах във ФБ, както и Ина писа нa страничката на Вики, но не мога да го споделя, ако някой е запознат нека да сподели инфото.Нямам време да го разуча сайта.Аз ще снимам и двата дни - egledacheva@yahoo.com.

Писах в моята отчетна, както и за галерията ,ще споделя после и другите, които ще снимат по градове.Жалко, че няма систематизирано на една страничка, не всеки чете ФБ.Миналия път Катето го беше направила много прегледно и хубаво.

Много се радвам за вече закупените кадри, браво на Люба, браво на Вечи!

# 620
  • Мнения: 11 329


Много се радвам за вече закупените кадри, браво на Люба, браво на Вечи!
Заслугата не е моя, а на Фрий! Да не си трае.
Едни бойни хлапета за настроение от мен

_DSC3055 von Arwen Abendstern auf Flickr

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 12:43 от Вечерница

# 621
  • София
  • Мнения: 614
Момичета, някой може ли да ми даде на ЛС телефон на Кукла, трябва да я чуя, за да се уточним за петък. А след това да звънна и на майката на Вики. Благодаря!
Като гледам, дядо Минчо май не позна за времето в събота Laughing Нямам възможност да следя навсякъде, така че моля ви да пуснете и тук инфо, когато се реши за снимането - час и място.
Много се развълнувах за продадените кадри!  Hug А галерията е СТРАХОТНА!   bouquet

# 622
  • Мнения: 6 039
Привет! Simple Smile

Реших се най-накрая да се разпиша при вас, срам не срам.. Simple Smile Какъв по-прекрасен повод от това да се помогне на едно дете отново да тича! Ще помогна и аз със снимки в събота в морската във Варна, стига да има желаещи. Simple Smile) Страхотно е, че има хора като вас, които организират такива събития, ще се радвам да бъда част от вашата групичка и да помогна с каквото мога. Wink

Добре дошла! Много се радвам, че се разписа в темата!

Аз запълних графика за неделя, записах 14сесии с 19 деца. Ако се запълни и съботата при Милена и Диемма, и ако има все още желаещи, ще помисля за друга дата. През следващите уикенди няма да съм на линия, но все пак през седмицата може да има желаещи.

# 623
  • София
  • Мнения: 7 242
Галерията е разкощна, радвам се, че вече има и продадени кадри!
За съжаление най-вероятно няма да мога да снимам през уикенда, но ако някой има нужда от помощ при обработката, с удоволствие ще помогна!

Малена, браво! Наистина си запълнила, че и препълнила графийка! Дано навсякъде е така!

# 624
  • Мнения: 7
Тъй като сме в очакване да ни отсвирят и от последния мол предлагам да обявим няколко сесии за София (една вече е обявена). Аз Муцуна, Марди Гра, Фрида и Луиз ще снимаме в студиото на Муцуна (което за огромно съжаление няма да ни побере всички желаещи... Cry). Очакваме други предложения на други от вас, които ще се организират поединично или групово, в студиа или навън.

 

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 15:10 от рибка-бананка*

# 625
  • София
  • Мнения: 4 032
Рибка, би ли добавила и мен, инфото го има и на страничката на Вики, копирам:

Благотворително снимане: двата дни 12 и 13 -ти- Елена Гледачева ,
скайп eli_mishe или на egledacheva@yahoo.com за да уточним час -София
Ето и нейни работи: http://www.flickr.com/photos/32927416@N02/

благодаря ти, видях,силно се надявам навсякъде да има много желаещи, като при Биляна!

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 15:04 от EliG

# 626
  • Мнения: 7
добавена си ели Wink
упс - забравих бургас  Hug

# 627
  • София - град
  • Мнения: 141
Последно в София няма да има снимане в Борисовата градина така ли? Ако е така жалко... май ще е хубаво времето.

# 628
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Има ли желаещи да снимат в Борисовата в неделя? Хубаво би било и там да има един екип. Софи?

# 629
  • София - град
  • Мнения: 141
Мен ме е страх да снимам... никога не съм снимала деца.А и все пак има огромна разлика във вашето снимане и моето....... Но с удоволствие бих помогнала, мисля че и Веси беше писала нещо за там и още едно-две момичета...Ама да си кажат Wink

Общи условия

Активация на акаунт