Отговори
# 645
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, искам да благодаря на всички, които се отзоваха на моя зво за помощ за моя дядо, но за съжаление, той днес почина. Благодаря ви, все пак.

Съжалявам да го науча Sad...Приеми моите най-искрени съболезнования Praynig

# 646
  • Мнения: 1 652
Мир на праха му! Praynig

# 647
  • София
  • Мнения: 173
Мир на душата му!
И моя татко преди 5 години на този ден почина.
Много сили на теб и семейството ви пожелавам Hug

# 648
  • Мнения: 3 674
Athens, съжалявам за загубата ти...Да почива в мир !  Praynig

# 649
  • Мнения: 3 034
Съжалявам, Athens ... В такива моменти всичко е без значение.  Hug

Пиша малко за поръчването на работа от книгата, днешния ден се очертава дълъг и нямам много време.  Rolling Eyes

Първо, авторката казва, че е хубаво човек да си направи дъска с картинки, посветена на работата, която иска (тук не се прави по фен шуй, няма зони и съответно няма проблем да е само за едно нещо). Това има връзка с упражнението по-долу. Картинките трябва отново да носят силна емоция и да помогнат за визуализация по-долу ще я опиша) - от началото на работния ден, през как сте облечени или как изглежда офиса, къде е (ако искате в конкретен град), с какво се занимавате - всичко.

Упражнението - да си представите един свой работен ден на тази работа - събуждате се с какво настроение? Какво правите после - имате ли настроение за облекло, грим? Имате ли време или сте уморени, недоспали и трафика ви притиска? С каква нагласа излизате от вкъщи? Стигате офиса - кой ви посреща и как? А вие ка отговаряте? Харесвате ли сградата, хората, обстановката, колегите? А офиса си? Какво е чувството в него? Имате ли нетърпение да се захванете за работа? Усмихнати ли сте? Какво правите сега? Кое ви доставя удоволствие? И така дфо края на работния ден, когато пак следете визуализацията си за усещания, чувства - с какво чувство си тръгвате от работа и в какво настроение се прибирате?

Примерът, който е дала - една млада жена, която е искала да стане масажистка. След като няколко пъти заедно правят това упражнение, се оказва, че жената има доста негативи, свързани с професията и ежедневната работа на масажист - затъмнениете помещения, потни клиенти, някои от маслата я карат да се чувства зле, не иска да работи за друг и всеки клиент да може да я узхвърли с едно оплакване, не иска да я болят ръцете и да са посути всяка вечер и т.н. Тоест, идеята й за професията и реалността на ежедневната работа не са съвпадали особено. Онова, което ярко остава положително в съзнанието й са възможността да лекува и да помага + приятната релаксираща музика.

В резултат на техниката, жената завършва ново образование (курс, като тегли кредит, тоест рискува и пари) - музикотерапия. В момента е много успяваща. Тоест, тя избира онова, което харесва и намира професия, която максимално да й позволява да се доближи до това.

Също така, авторката съветва да не ограничаваме твърде много Вселената - недейте да пишете точна професия или точна фирма... Да се концентрираме на онова, което ни зарежда, какво харесваме да правим, кое наистина ще ни кара да ходим на работа с усмивка и да оставим Вселената да ни намери мястото.

Това е засега, набързичко.  Peace

# 650
  • Мнения: 1 346
Simplyaven благодаря, че си се лишила от съня си, за да ни подариш тази възможност. Аз лично смятам точно такова нещо направя, защото усещам, че се гмуркам в ежедневието и не оставям ума си да се рее в собствените ми мечти, което е голям катализатор за реализацията им.
Спорен ден  bouquet

# 651
  • Мнения: 105

Добро утро на всички!Нека е слънчев и усмихнат денят ви!

# 652
  • Мнения: 385
Athens, моите съболезнования baby_neutral
simplyaven, техниката е много интересна, мисля и резултатна. Благодаря Hug
КЛОНКА, обра парите и изчезна.....намини поне да кажеш кой от двата джакпота удари  Mr. Green

# 653
  • Мнения: 0
simplyaven   bouquet Всичко,което съм си мислила и усещала описано с думи! Много ми беше полезно!!  А книгата не можах даже в нета да я намеря  Confused
 

# 654
  • Мнения: 7
Какво стана с идеята на Лени за сайт за позитивното мислене?Получи ли се или не,бих искала да знам?simplyaven много близки и достъпни техники!Благодаря!

# 655
  • Мнения: 958
Athens, съболезнования ....

Айде сега си признайте, кой взе милионите  Twisted Evil
Вчера свеки три пъти звъня, първо да ме пита пуснала ли съм тото, аз и дръпнах една тирада, как го манипулират, тя се съгласи. След това се обади да каже че все пак ще пусне фиш и да ме пита с какви числа. И накрая да ми каже че го е пуснала  Twisted Evil
Е явно не е спечелила тя.....Дано да е някой от тук  Praynig
Аз днес излязох  в страхотно настроение, не знам защо, може би защото съм здрава, щастлива, обичана, но седя и се усмихвам, и се чувствам прекрасно в кожата си.
Благодаря ви  Hug

simplyaven пак много полезно, мерси, ако се наложи да си търся работа, мился да го ползвам   bouquet

Обичам виииии и отивам да работя Simple Smile

# 656
  • София
  • Мнения: 6 798
Не съм аз.  Mr. Green Нямах нито едно познато число, поне тото за каръце да бяха оставили, ама не. Така или иначе го пуснах за забавление, така че мисията беше изпълнена на 100%.


Athens, моите съболезнования. Моят дядо почина преди година и малко и още ми е много мъчно. Но тогава една приятелка ми каза, че докато имам прекрасните си спомени с него, никога няма да го загубя. Така е, хората си отиват, но доброто, което са ни оставили не си отива с тях. Поплачи си, ако ще ти олекне. Аз първите дни не успях дори да плача, чак след това.

# 657
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Какво стана с идеята на Лени за сайт за позитивното мислене?Получи ли се или не,бих искала да знам?

богданова, Hug работим, comming soon,  благодаря за въпроса, а  също така, благодарим на всички, предложили помощта си  bouquet

Athens, моите съболезнования Flowers Rose

Simplyaven  Hug, благодаря за превода Grinning   bouquet

   
 PeaceИнтересен филм от колибката - The 2012 Enigma  - http://kolibka.com/movies.php?page=13&orderby=movie&cat=mysteries


*****

"Ако посочиш някой, не забравяй, че трите пръста сочат към теб..."


# 658
  • Мнения: 65
за праведни и позитивни собственички на IPhone Simple Smile
  http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=773844

# 659
  • Мнения: 611
Simlyaven,благодаря за превода и за трудът ти.Много ми харесва тази книга.Тези техники са приятни,носят позитивни настроения и са вътрешно логични т.е.не се разминават с нещата в които вярвам от тези които съм чела -това са моите техники.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт