Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 6

  • 76 906
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1
Привет, момичета и момчета. Днес е чудесен ден за всички, които са любители на  хубавите сериали.
Безкрайни благодарности на екипа stereo_hz, mistik и завер ханъм. И разбира се на Ани, която би трябвало отдавна да е в леглото, след като ни е подготвила прекрасната изненада. Ани  Hug Hug


# 346
  • Мнения: 683
За Лили и всички, които се чудят:
Завер ханъм е нарицателно име за целия екип (завера-задруга, дружина и т.н.).  Wink
Или пък се има предвид създателката на заверата(заговора), тогава трябва Завер ханъм да е Ани?
Оф и аз се обърках.... как да го тълкуваме- Ани или екипа? #Crazy

Има ли значение кой, кое е  newsm78 Наслаждавайте се на серията и толкова. Екипа е интернационален. Има хора от няколко държави  Peace

# 347
  • Мнения: 1
      aleynam , много благодарности за превода. Радвам се, че се включваш с превод в темата.  Hug Hug


      simo66Hug Hug 

# 348
  • Мнения: 13 424

Thank you, Simosmile3525 smile3525
The two photos of Suleyman/Halit in 5th episode are really breathtaking!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 349
  • Мнения: 13 424

aleynam, и ти си великолепна, че ни предоставяш резюмето на 5 еп. на български!   love001  love001

# 350
  • Мнения: 534
Ани (тайнствената и загадъчна Милейди)  Wink   bouquet  bouquet  bouquet

# 351
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Утре по време на епизода пак съм на работа, и ще ви попреглеждам когато ми остане време.
Много хубава серия ни предстои с един великолепен воин -Халит.  Peace

# 352
  • Мнения: 683

Под Премиум даунлоад има Регулар даунлоад който ще се появи след около 49 секунди. Натискате го и запазвате файла на компютъра си.

# 353
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Ани , в торрент мастерс ще го качвате ли? Че от Мегаплауда ако се гъбарка нета в това време и после прекъсва тегленето. Както ми стана преди минута. И после не ми пуска казва че ми изтече лимита.  Cry

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 15:05 от Kordelia

# 354
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Благодаря от сърце на екипа по превода и субовете !  Оценяваме, какво правите за нас и колко труд и време изисква това ! Да сте живи и здрави !  Hug Hug

Али , благодаря и се радвам, че ни помагаш и в тази тема с преводи Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 355
  • София
  • Мнения: 51
Епизод 3 като директен линк - благодарение на Ани и екипа й

http://hotfile.com/dl/101061599/9f634bf/Muhtesem_Yuzyl_ep.3.avi.html

сваля се бързо

# 356
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Епизод 3 като директен линк - благодарение на Ани и екипа й

http://hotfile.com/dl/101061599/9f634bf/Muhtesem_Yuzyl_ep.3.avi.html

сваля се бързо

Ох, ще си чакам торент аз. Че ми дава 18 часа сваляне, и нета ми прекъсва от време на време та май отново ще са свалени първите две три минути.  #Cussing out Sad

# 357
  • Мнения: 683
ще го качим в Мастерса но малко по късно  Peace

# 358
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
ще го качим в Мастерса но малко по късно  Peace
Златна си!!! Hug  bouquet

# 359
  • Шумен
  • Мнения: 18
И аз съм пристрастена към филма. Благодаря на всички, които се трудят за да можем да го гледаме преведен. Да сте живи и здрави Hug

Общи условия

Активация на акаунт