Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча # 42

  • 35 421
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Son bahar - Любов назаем
Еркан и Айча


Продукция: Star TV, 2008-2009
Режисьор: Nihat Durak
Сценаристи: Şebnem Çitak,
Sevgi Yılmaz Altınyurt, Mahinur Ergun

Продуцент: Faruk Turgut
Музика: Kıraç & Garbiyaeli
Жанр: Драма
Сезони: 2
Епизоди: 46


Участват:





Erkan Petekkaya    Ayça Varlıer   Ahmet Taylan  Sevinç Erbulak  Çelik Bilge     Seray Yeniay  
Галип           Сабиха            Кемал            Рухсар          Лятиф           Гюлшен

Basri Albayrak   Başak Oksa  İnanç Benlioğlu  Petek Ertüre    Vural Bingöl    Ece Erişti
Сердар            Нурсел          Саадетин        Мелек              Ръза          Зюлфие

Z.Ayça Aydın  Kürşat Alnıaçık  Füsun Erbulak  Halil Irklı    Seda Akman    Atilla Saral
Мерве          Кюршат             Фатма          Фарук              Еда              Ердал

Yağmur Yılmaz      Baran Yağlı    Nurseli Idiz      Fadik Atasoy   Merih Akalın Şebnem Dilligil
Зейно              Мемо             Верена              Ляле            Къймет           Латифе

 
Edip Saner Gül Tunççekiç Tarık Şerbetçioğlu Kişisel Özellikler  Ahmet Bircan Ergun Doğmacı
Зафер           Шукран          Мустафа        Хилял            Шевкет           Мехмет      





Зад кадър: Play  Play   Play   Play   Play





Най-често гледани клипове- Тук



Son bahar – soundtrack - .mp3:



Гласувайте за Еркан Петеккайа –

Гласувайте за Айча Варлъер –

Гласуването е възможно на всеки час!!!








Новите проекти на Еркан Петеккайа

Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа




Новите проекти на Айча Върлъер


Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi


Продукция: Star TV , 2010
Режисьор: Serdar Akar
Сценаристи: Ercan Erdem, Emrah Serbes
Продуцент: Tarkan Karlıdağ
Жанр: Полицейска драма

Участват:

   
Ayça Varlıer     Erdal Beşikçioğlu    Canan Ergüder   Seda Bakan
Бахар              Behzat Ç.               Савджъ                  Еда

   
Ege Aydan         Harun Tekin         Hazal Kaya     Elvin Beşikçioğlu
Шевкет                Алп                   Берна                  Джейда    

Hakan Hatipoğlu   Fatih Artman    İnanç Konukçu     Pelin Su Pir
Селим                  Харун               Хайалет              Гьонюл







Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 18:18 от BELL-

# 1
  • Мнения: 1
цоп първа!

# 2
  • Мнения: 0
Не ни забравяш Бел!
БЛАГОДАРИМ ТИ!!! Прекрасна е!

# 3
  • Мнения: 4 381



Благодарим, BELL - за теб.....любимите ти, лалета..дарлинг! Naughty Hug newsm47  love001 newsm51



 

# 4
  • Мнения: 4 381



........и този ти го водим, за отриването на новата тема, ей така.....за да се срещнете...Белисима, може да ти е домъчняло.....както на мен, днес......ходих да го търсим, точно в този му вид, направо е убиец и трепач ....от класа, тук..нали??? Хайде, да ни е на късмет.........!!! hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 36 752



Тези красиви лалета и този харизматичен мъж са за теб....

Сори скъпа, трябва да приемеш и красивата дама......

Не си направила колаж с лалета само с Галип.... Naughty




Белл, благодаря ти за новата тема.....

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 16:39 от MAMA-AN

# 6
  • Мнения: 36 752


Заклевам се, че винаги ще бъдем заедно.
Бих дала каквото и да е,....... и всичко,
и винаги ще ме е грижа.... През слабост
и сила, щастие и тъга, за добро, за лошо,
ще те обичам с всеки удар на сърцето ми.




 Hug От този момент  нататък  Hug

http://vbox7.com/play:27713097

От този момент животът започва,
От този момент ти си единствен,
Точно до теб е мястото, където принадлежа,
От този момент нататък……

От този момент съм благословена
Живея само за твоето щастие
И за твоята любов, ще дам моя последен дъх
От този момент нататък….

Давам ти ръката си с цялото си сърце,
Нямам търпение да живея живота си с теб,
не мога да чакам да започне….
Ти и аз никога няма да се разделим
Мечтите ми се сбъднаха, благодарение на теб.

От този момент, докато съм жива
Ще те обичам, обещавам ти това
Няма нищо което не бих дала
От този момент нататък….

Ти си причината да вярвам в любовта.
Ти си отговор на молитвите ми и повече
Всичко от което се нуждаем е само да сме двамата
Мечтите ми се сбъднаха, благодарение на теб.

От този момент, докато съм жива
Ще те обичам, обещавам ти това
Няма нищо което не бих дала
От този момент
Ще те обичам докато съм жива
От този момент нататък…….


# 7
  • Мнения: 36 752












Розата е божественото цвете на любовта.

Общоизвестно е, че червени рози означават: "Аз те обичам".

Букет от червени и бели рози означава единство и дружба.

Розовите — изящество и елегантност.

Жълтите — радост, оранжевите — желание

Букет от тъмночервени рози прави комплимент за красотата на  любимата жена.

Белите означават - "Ти си божествена".

Букет от неразцъфнали бели рози означава "Ти си твърде млада за любов".


Ще запомним Галип с красивите букети от червени рози.....

# 8
  • Мнения: 36 752
 spam2Много се извинявам, знам, че според правилата на форума не е редно да пиша за неща, които нямат връзка с темата.....
Но искам да споделя с всички, че преди 5 минути бях подложена на телефонен тероризъм....за втори път в рамките на 1 година.....Обажда се на домашния телефон девойка която плаче и ми казва "Мамо блъсна ме кола....Ще ти дам да разговаряш с доктор Попов......" Имам дъщеря да е жива и здрава, която живее в друг град..Разтреперах се....Почти заеквайки попитах как, къде, кога.....На телефона ми се обажда вече мнимия доктор Попов...."Госпожо, трябва незабавно да дойдете в Окръжна болница" .....Усетих се, че това е измама....Попитах в коя Окръжна болница трябва да отида....Отсреща ми казват "Как в коя....в Окръжна болница...." Попитах в кой град....Отговор "В нашия"....Казах добре ще дойда....Затворих телефона.... Обадих се по мобилния телефон на дъщеря ми....Ами тя си изтеглила филм и гледа.......Дано Бог да я закриля и никога да не й се случва това, което инсценираха по телефона...Но MAMA AN още не може да се успокои.....Треперя цялата, имам сърцебиене.....ох ужасно преживяване.....
Още веднъж се извинявам, за този спам, но хора....внимавайте....отвсякъде ни дебнат измамници.....
spam2

# 9
  • Мнения: 36 752
ЕПИЗОД 9 - оригинал

Галип след като се обади в банката да спрат трансфера за Германия все още е в аптеката.....

Галип: Значи фирми за прикритие....Трябва да тръгвам веднага....

Сабиха: /подава му листа с превода/ Заповядайте това е за вас....

Галип: Много благодаря.....

Сабиха: Мога ли да направя още нещо.....


Галип: Можеш....Трябва да разнищя тази измама....Трябва да работим много внимателно без да ни забележат....В момента не знам размера на пропастта в която са искали да ме завлекат....Ще ти звънна ....Благодаря.....

Сабиха: Добре....Довиждане.....





Галип си тръгва....Сабиха гледа след него с напрегнат поглед....Галип отива до колата....Напрегнат е.....Сабиха и Рухсар са в аптеката....Според Рухсар от този Сердар може да се очаква всичко.....всякаква подлост.....Рухсар не е разбрала точно какво са направили.....Сабиха й обяснява......Дава пример с бизнеса на Рухсар......Ти например купуваш лекарства....Проучваш и купуваш от там където е най-евтино.....Рухсар не разбра, че Сабиха й дава пример с нейната работа, за да разбере по-лесно какво са се опитали да направят Сердар и Къймет....Рухсар обяснява, че сега цените на лекарствата навсякъде са еднакви....Сабиха продължава да обяснява на Рухсар, усетила, че Рухсар не вдява за какво става въпрос.....Дава отново пример за нея и помощничката й.... Например помощничката на Рухсар си е регистрирала фирма....Принуждава Рухсар да купи лекарства на много по-високи цени от пазарните, като ти казва, че са много евтини.....По този начин си слага пари в своя джоб.....Рухсар вече слуша със зяпнали уста......Приема го много лично и се обръща към помощничката си, че ако тя направи това ще я удуши....Рухсар с въздишка се връща в действителността и казва –Жалко за човека.....Много е страшно да живееш така....Да не знаеш на кого да се довериш....След тези думи, Рухсар отправя отровен поглед към помощничката си.....








Галип пътува към холдинга.....Говори сам на себе си.....- Това ти е наградата .....Заповядай......Харесва ли ти отплатата за многогодищния ти труд господин Галип....В собствената ти фирма една шепа безсрамници, които те мамят като те гледат в очите....Една шепа безсрамници....



Лично мнение
От тази сцена прозира не само разочарованието на Галип към тази шепа безсрамници.....Аз виждам самотата на един човек, който поради липса на истинско семейство няма с кого да сподели проблемите си....Той е сам....Какво от това, че все още е женен за Нурсел.....Той не може да сподели с нея подобни проблеми......И тя е в тази шепа безсрамници, защото е повърхностна и безотговорна, оставила е на Сердар и майка й да се грижат за живота й......Тя иска да живее с Галип, за това, което е той, за това че той й е осигурил присъствие във висшето общество, защото той осигурява финансово живота й, като от старата и фалирала печатница е направил преуспяващ холдинг в койта Нурсел има акции.....Нурсел иска да бъде с Галип заради собствените си егоистични прищевки....Тя едва ли знае какво е обич и какво означава да обичаш един мъж......И ето Галип разкрил измамата в която искат да го вкарат няма близък човек с когото да сподели.....Сабиха е най-близкия му и доверен човек, макар че се познават от броени дни.....Ще спомена думите на Галип пред директора на Дома за сераци....”Изоставените деца си остават такива и като възрастни” ....Галип няма родители, няма братя и сестри, няма семейство ......Той е сам – сам в работата си, сам в живота си, сам в огромната си и красива къща.....Тази самота му е дала възможност да преценява хората....Затова той видя в Сабиха сродна душа.....Влюби се от пръв поглед....Обикна я....В Сабиха той видя жената която ще промени живота му.....Видя жената, която може да създаде семеен уют.....Тя Сабиха е различна от всички жени с които се е срещал.....Съдбата ги срещна....




Сердар е разбрал, че плащането за Германия е спряно....От финансовия специалист разбира, че няма спрени други плащания.....През деня са извършени всички планирани плащания......Спряно е било само плащането за фирмата на господин Карстен....Сердар отпраща финансиста – никой не трябва да вижда, че е бил при Сердар...../Финансовия специалист май трябва да бъде на секундата уволнен от Галип....Той проявява изключителен непрофесионализъм....Недопустимо е главен счетоводител или финансов директор да обсъжда финансовите проблеми на една фабрика с когото и да било от служителите.....Той може само и единствено да прави обсъждане със  собственика на фабриката...../Сердар е бесен.....Обажда се на госпожа Къймет, която в момента е в къщата на Галип при Нурсел.....Къймет като дъщеря си е повърхностен човек.....това ще видите от разговора, който ще проведе със Сердар....


Сердар: Добър ден госпожо Къймет.....

Къймет: Добър ден Сердар....Много сме добре....Днес дойдох рано, закусихме всички заедно....Сега с дъщеря ми си пием кафето и се наслаждаваме на Босфора....В тази къща настроението на човек веднага се оправя.....При теб какво става......./Лицето на госпожа Къймет помръкна....Тя стана от дивана и излезе навън, за да не чуе Нурсел разговора..../......Защо.....Казал ли е защо.....

Сердар: Нее.....внезапно се обадил и е спрял плащането.....Сутринта имаше ли нещо странно в поведението му.....

Къймет: Нее.......На закуската беше съвсем нормален......Щях да разбера, ако имаше вещо нередно......Обади ми се веднага щом узнаеш нещо.....Надявам се, че е временно решение....


След приключване на разговора, Къймет сложи маската с усмивката на лицето си....Отиде при Нурсел.....

Нурсел: Какво е станало мамо.....Защо си намръщена....

Къймет: Не се затормозявай със служебни проблеми скъпа.....Чуй какво ще ти кажа....Всичките ти приятелки искаха да дойдат да те видят в болницата.....Аз ги спрях....Какво ще кажеш следобяд да се обадим на всички и да организираме парти послучай твоето оздравяване.....Ще бъде много забавно....Ще празнуваме.....

Нурсел: Какво ще празнуваме....Това, че съм прикована на инвалидна количка ли...../дежурната усмивка изчезна от лицето на госпожа Къймет..../





Нурсел се придвижи с количката към прозореца....Гледа в далечината и се самосъжалява.......

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 14:05 от MAMA-AN

# 10
  • Мнения: 36 752

Сабиха все още е в аптеката при Рухсар...




Сабиха: Рухсар.....Ако започна друга работа.....няма ли да е неудобно пред господин Галип.....

Рухсар: /усмихва се многозначително.../ Добре Сабиха....Разбирам те.....Много добре те разбирам......Ти си преводачка на господин Галип.....В същото време му даваш уроци.....Но това не е пречка да започнеш работа на редовна заплата с платени осигуровки.....Повярвай ми....Господин Галип ще прояви разбиране.....Ще му даваш уроци по немски след работно време и готово.....Ще вземаш двойно повече пари....Да не би да е зле.....Ще си наемеш къща.....ще си купиш нещо....Или пък ако искаш върни се на работа при него – както преди.......

Сабиха: Не Рухсар.....Там не мога да се върна....Няма да понеса да се занимават с мен.....Би ли се обадила на приятелката си за интервюто.....Спешно трябва да изляза на самостоятелна квартира....Вече няма шега....Батко Кемал не ни оставя да си поемем дъх....Много се заяде с мен след злополуката.....Да беше чула какво ми каза.....



Кемал вече е в офиса, където ще бъде интервюто.....Притеснено си наглася вратовръзката.....Попълва документи за кандидатстване за работа........Възела го стяга....Директора на човешки ресурси го очаква в кабинето....Втората врата в дясно....Кемал не е успял да попълни документите....Пожелава лека работа на служителката и отива при директора на Човешки ресурси.....


Рухсар се е обадила на приятелката си Лейля....Благодари й....Сабиха на следващия ден ще се яви на интервю за работа в 10,00 часа.....Сабиха се заразва ...Благодари на Рухсар....Рухсар е практичен човек....Няма защо да й благодари от сега....Първо да започне работа, пък тогава ще й благодари....И така..../пита се Рухсар/ ....Какво трябва да правим, за да успеем на интервю за работа....Да поговорят малко по този въпрос....Сабиха укорително гледа Рухсар....Това според нея е несериозно.....

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 10:40 от MAMA-AN

# 11
  • Мнения: 36 752
Кемал е вече на интервю....Директора на човешки ресурси е млада дама....

Директор: Не виждам СиВи-то ви....

Кемал: Ами.....Аз още не съм го написал....Дойдох набързо.....

Директор: Разбирам....Добре, предполагам, че преди да дойдете сте прочели за фирмата ни от интернет....

Кемал: А...да....разбира се....
Дирактор: Хубаво....Според написаното тук 12 години сте работили като главен счетоводител на Фармацевтична фирма..../Кемал потвърждава/...., но не сте посочили причината за напускането си....

Кемал: /отново възела го стяга../ Напуснах заради .....Тоест.....Исках да работя самостоятелно.....

Директор: Добре...а да ето тук сте го написали всъщност....Не сте попълнилби графата за компютърните програми които ползвате...., но е невъзможно опитен човек като Вас да не може да работи с програми като- Word, Exsel.......нали така господин Кемал.../Кемал мълчи.../ Господин Кемал.....

Кемал: /много тъжно и смирено.../ Разбира се....Немислимо е.....

Директор: /усмихва се/ Хубаво....

# 12
  • Мнения: 36 752
Рухсар много емоционална дама дава съвети на Сабиха как трябва да се държи на интервюто за работа....Когато се отива на интервю трябва човек да е уверен в себе си....Трябва да се облече малко по-цветно, да бъде малко по самоуверена....Сабиха е разбрала....Даже го е научила на изуст.....Сабиха си тръгна....Ентусиазма на Рухсар се изпари.....Дано и в новата фирма да не се заядат заради миналото й.....

Кемал вече е излязал от сградата на фирмата, където се провеждаше интервюто....Свалил е вратовръзката.....носи я в ръка и си говори.... Какво трябва да понеса на тази възраст.....Ако е знаел всичко това за което директорката говори на интервюто Кемал щеше да бъде Министър председател.....

Лично мнение

Кемал, когато се запознаваше с Ръза се представи като специалист по Финансови и счетоводни консултации и бивш адвокат.....Това означава, че Кемал аби има две висши образования......Но след като е завършил не е направил нищо за да поддържа квалификацията си......Отавил се е да върви по течението и....каквото стане.....Не може да работи с компютър, а това в днешни времена е наложително.......Кемал вместо да поддържа квалификацията си се занимава с глупости – да следи жените в семейството, да се опитва да контролира живота им......

# 13
  • Мнения: 36 752
Галип се прибира  от срещата със Сабиха....Посреща го Ръза на входа на сградата....Започва да се оправдава.....Че е отишъл само да хапне и Галип през това време е излязъл.....Не се вълнува Галип от брътвежите на Ръза.....Друг огън гори в главата му.....Галип вече е на етажа на който е кабинета....Сехер и другата секретарка са на работните им места.....Галип иска Сехер да извика Търговския и финансовия директори....Влиза в кабинета си.....Сехар се обажда по телефоните на двамата господа....



Връщайки се от интервюто Кемал минава край аптеката на Рухсар....Тя го вижда....Пита какво се е случило...свалил си е вратовръзката Кемал....Той отговаря сдържано.....За какво му е вратовръзка....Рухсар си мисли, че работата не му е харесала....Кемал замълча и след малко потвърди, че работата не му е харесала.....Няма достойнство Кемал да каже истината пред Рухсар....Рухсар гледа след него и си говори....И аз нямаше да наема този неприятен тип.....

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 10:48 от MAMA-AN

# 14
  • Мнения: 36 752
Финансовият и Търговски директори са в кабинето на Галип....Той е седнал зад бюрото си, а те стоят прави.....






Галип: Спрях транфера за Карстен, който трябваше да направим днес.....

Финансивия директор: /който преди това разговаря със Сердар/ Само, че господин Галип, партньорът ни ще бъде шокиран...../и Галип е шокиран..../ Може да реагира много остро..../на вратата застава Сехер.....Галип вече е много наблюдателен/ Както е известно в договорите......

Галип: Вече всички операции свързани с покупка и плащане ще минават директно през мен....Заместниците ви незабавно да ми дадат цялата програма..../Сехер дори си е позволила да влезе в кабинета...../

Търговския директор: Господин Галип мога ли да ви попитам каква е причината.....

Галип: Има криза....нали знаете...../Към Сехер, коята Галип наблядаваше с бялото на окото през цялото време...../ Какво желаете госпожо Сехер....Аз ли ви повиках.....

Сехер: Исках да ви питам дали желаете нещо за пиене господине......

Галип: Не разговора приключи.....Към директорите .....Веднага ми донесете всички документи по сделката с Карстен.....Вървете.....


Общи условия

Активация на акаунт