Какво повече няма да купя

  • 80 418
  • 800
  •   1
Отговори
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Вярно, че е криза, но тази покупка ме накара първо да се смея, после да си повторя, че без четене на етикети пазаруването явно няма да минава вече Crazy
http://miiau.snimka.bg/other/rulo.567395.all

# 1
  • Мнения: 2 156
Какво не ти хареса ? Не мога да преценя от снимките освен, че е маломерно.
Няма да купя повече българско сирене , от това което продават в магазин "Европа",
пилешки кремвирши и кайма в пакетчета.

# 2
  • Мнения: 3 423
Бисквити Орео  Stop
После 2 дена мих на детето зъбите, докато падне чернилката Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 44 246
Бисквити Орео  Stop
После 2 дена мих на детето зъбите, докато падне чернилката Mr. Green

ооо да...това със сигурност...и аз тях само 1 път съм ги купувала по същата причина...
също и зрънчо, по същата причина.
и близалки.

# 4
  • Мнения: 15 379
Не бих купила много неща за ядене - кайма в пакетче, наденица, салам, кремвирши.
Всъщност купувам малко неща. Предпочитам биохрана.

# 5
  • Мнения: 4 456
Не купувам:маргарин,готови супи ,миксове и бульони,едри купешки яйца с по два жълтъка-пълни са с хормони и бог знае какво.По същата причина избягвам всякакви вътрешности и вносни колбаси със съмнително качество.Предпочитам яйца от село.Не бих купила замразена риба.Не купувам никакво мляко от магазина (освен за подкваса от определена марка).Не купувам купешки кашкавали и сирена от както видях цените им на борса 3-4 лв  Shocked.Няма как да са от мляко.Купувам от една мандра,където имам познати сред персонала на които мога да се доверя.Не купувам вносна козметика,парфюми...и др от нашия пазар,защото същата но от чужбина е с несравнимо качество.Същото се отнася и за перилни препарати,но от скоро.
Има обаче продукти на български фирми с отлично качество.Там съм на проба -грешка.
В последните няколко години с едно две изключения купувам книги само за детето. Embarassed
Не си ''купих'' мястото за детето в детската градина.Вероятно сбърках. newsm78
Не си купих дипломата и шофьорската книжка. bowuu
Не бих си купила красота от клиника за пластична хирургия.Не че не се изкушавам ,но ме е страх. ooooh!

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 18:50 от mamamari

# 6
  • София
  • Мнения: 985
Записвам се да следя, по-късно и аз ще се включа с мите неуспешни покупки.
В момента нищо не ми хрумва.
Поздравления на авторката за идейната тема.  bouquet

# 7
  • Мнения: 53
Бисквити Орео  Stop
После 2 дена мих на детето зъбите, докато падне чернилката Mr. Green

ооо да...това със сигурност...и аз тях само 1 път съм ги купувала по същата причина...
също и зрънчо, по същата причина.
и близалки.
на същото мнение съм Peace и добавям снаксовете с играчки Sick

# 8
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Рулото беше маломерно до толкова, че просто останах с отворена уста. То бива да подвеждат потребителя, ама тея се оляха. Та реших да споделя с вас и да си взема бележка от опарили се като мен от подобни трикове
За ореото и аз така. Дребната се омазва прилично и няма измиване на тъй-наречения шоколад Crazy

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 12:02 от tsveta

# 9
  • Мнения: 2 156
Сетих се и за джолан във фолио - само кокал и кожа !Повече няма да купувам !
Етикета е подвеждащ.

# 10
  • Мнения: 0
А мислили ли сте да се оплачете? Или в магазина или в някоя агенция ? Между другото, като започна да чета етикетите се чуде остана ли изобщо нещо без вредните добавки?

# 11
  • София
  • Мнения: 44 246
за какво да се оплачеш? че опаковката е по-голяма и ако не прочетеш грамажа подвежда?
че продават нещо развалящо зъбите?
че има съставки, които лично теб не те кефат?

реално нямаш причина за оплакване...

# 12
  • Мнения: 45
Никога готова кайма. Мелят ми или в къщи я меля. Коренно различна е от дргите.

# 13
  • Мнения: 2 156
Няма да купя сладоледеното руло от "Лидл",както и кебапчета от топлата витрина на "Била".

# 14
  • Мнения: 4 456
И аз подминавам вече топлите витрини.Удобно беше като идея,но няколко пъти случих на развалени неща и се разочаровах.
Конкретно за един голям магазин на Овча купел говоря 450  или както там се казваше. ooooh!
Фамилните опаковки на сладолед делта също са под всякаква критика.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт