Какво повече няма да купя

  • 80 409
  • 800
  •   1
Отговори
# 45
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Не купувам- никакви 
сокове , супи , "Маги"-та, полу-фабрикати, кремвирши, пушена риба, българско масло ,продукти на Данон,  зрънчо и подобните,  готова кайма, готови салати, и сигурно не се сещам за още /колко ли?/
Относно коментарите за Маджаров, аз също купувах само такова сирене, но ми направи впечатление  как се реже и "маже" , коментирах в магазина  и продавачката ми каза че вече  било само  с мас  Shocked , е няма да купя вече . Сега експериментирам с разни марки  но........

# 46
  • София
  • Мнения: 1 455
Не купувам- никакви 
сокове , супи , "Маги"-та, полу-фабрикати, кремвирши, пушена риба, българско масло ,продукти на Данон,  зрънчо и подобните,  готова кайма, готови салати, и сигурно не се сещам за още /колко ли?/
Относно коментарите за Маджаров, аз също купувах само такова сирене, но ми направи впечатление  как се реже и "маже" , коментирах в магазина  и продавачката ми каза че вече  било само  с мас  Shocked , е няма да купя вече . Сега експериментирам с разни марки  но........

 За целия пост съм ''за'' и аз не ги купувам, но за ''Маджаров'' не съм сигурна, защо вярваш на тази продавачка  newsm78. На мен една продавачка ми обесняваше, че най- хубавото масло в магазина било българското  #Crazy #Crazy #Crazy и искаше да ме убеди да си купя, защото нямаха немското. Така че  мнението на тази жена, освен ако не ти е близка, не мисля че е миродавно  Hug

# 47
  • Мнения: 2 152
Българско масло не купувам ,а за Маджаров - жалко!
Загуби ме като клиент.
Не купувам "Маги" и замразена риба във вакум от суперите - стара и разпадаща.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз не купувам българско масло. Не консумираме маслото в количества, които да ме принуждават да се въздържам от познати и доказани чужди марки.

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз бг малско не купуват от години. Мъжът ми беше взел едно преди време. Та правих торта с него. Цялата торта миришеше на трева, побърках се направо Sick
Сирене, обаче, взимам само на Маджаров. Не знавм дали е добро, но е единственото, което има някакъв нормален вид и вкус, от наличните в магазина. Ако имаше от къде да купувам домашно Tired

# 50
  • Мнения: 850
 От поне 2-3 години в къщи не се купуват : всякакви колбаси , единствено когато идват гости се купува пастърма или нещо подобно. От години готова кайма , месо се купува от месарница , и каймата я правят пред мен . Замръзени продукти каквито и да е. Бульони , маги фиксове , маргарини , масла и прочие ...
Сирене , кашкавал и мляко от поне 2 години от фирмен магазин на известна марка , за съжаление скоро ме разочароваха и се прехвърлих на фирмен магазин на мандра от нашия регион , ами какво да ви кажа киселото хвана мухал 2 дни преди срока на годност, маслото мирише като от едно време и прочие.
На скоро съпруга пожела да опита новото мляко на Баба по БДС , купихме го на 03.01 , той с желание го пробва , на втората лажица каза , че е безвкусно нишесте ... така отворено млякото стоя в хладилника 17 дни ... правих сърми и реших да го пробвам за соса дали става нещо от него... ами сос не стана , напротив с 2 яйца и въпросното мляко получих гъст крем с коричка.
  Газирани напитки , освен за гости не се купуват ... май е това за сега.

# 51
  • Мнения: 7
какъвто и да е кремвриш,пастет и лютеница отбягвам макар,че много обичам,но като знам как ги правят  Shocked Shocked Shocked

# 52
  • Мнения: 5 086
Вместо запис: всякакви чайчета на Пикуик- не им е качествена изработката на филтрите и като се махне онова висящото извън чашата, филтъра се къса. Но това е бял кахър- освен черния, всички са с ужасни есенции. В този ред на мисли, не купувам всякакви `коледни чайове`- есенцията на ром или вания е ужасяваща.

А чайовете на Туинингс се разтварят и оцветяват водата дори като тя е студена

# 53
# 54
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
И какво трябваше да видим  newsm78

# 55
  • Мнения: 15 379
И какво трябваше да видим  newsm78

Какво Ивонска никога повече няма да купи.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
И какво трябваше да видим  newsm78

Какво Ивонска никога повече няма да купи.

Да. Тъпото мляко MY DAY, а причините са там, да не се повтарям.

ПП. Дали стана ясно?!

# 57
  • Мнения: 15 379
Надявам се Wink.

# 58
  • Мнения: 1 317
то по-лесно е май да се изброят нещата,които "стават" за купуване,отколкото тези,които не стават...(за съжаление!)

# 59
  • Мнения: 22
то по-лесно е май да се изброят нещата,които "стават" за купуване,отколкото тези,които не стават...(за съжаление!)

newsm10 Много си права

Общи условия

Активация на акаунт