Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 27

  • 51 930
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 439
Бехлюл изчезва!  Peace Peace Peace

# 61
  • Мнения: 3 371
На мен ми е мъчно - и за двамата ! Е , мъничко повече за Бехлюл  Wink , но това не е важно ! Представяте ли си да осъзнавате , че безумно сте влюбени в някого и да си давате сметка ,че сте обречени , още преди да се е случило ?! И да искате да се спрете , но цялото ви същество да се стреми към другия човек ! Да потръпвате дори само , когато си спомняте допира на любимия и да се втрисате , когато ви докосне друг . Да плачете от безсилие , представяйки си любимият човек в прегръдките на друг , да чувате ударите на сърцето му , да усещате зовът на очите му ....и да не може да направите Нищо ! Ако си представяте , че можете да преживеете всичко това , да му устоите , да не се промените поне малко и да забравите .... ок ! Аз не мога ! Затова не съдя никого !

# 62
  • Мнения: 161
На мен ми е мъчно - и за двамата ! Е , мъничко повече за Бехлюл  Wink , но това не е важно ! Представяте ли си да осъзнавате , че безумно сте влюбени в някого и да си давате сметка ,че сте обречени , още преди да се е случило ?! И да искате да се спрете , но цялото ви същество да се стреми към другия човек ! Да потръпвате дори само , когато си спомняте допира на любимия и да се втрисате , когато ви докосне друг . Да плачете от безсилие , представяйки си любимият човек в прегръдките на друг , да чувате ударите на сърцето му , да усещате зовът на очите му ....и да не може да направите Нищо ! Ако си представяте , че можете да преживеете всичко това , да му устоите , да не се промените поне малко и да забравите .... ок ! Аз не мога ! Затова не съдя никого !

Страхотно мнение  smile3501

# 63
  • Мнения: 0
Здрвейте  Flutter . Честита нова тема   bouquet ... а за анкетата гласувах ... , че ще оставя Аднан и тогава ще продължа с Бехлюл , но никога не мога да съм сигурна как наистина ще постъпя , защото наистина както казвате : друго е на теория и съвсем друго на практика  Wink ... , а за епизода ... страхотен беше ... колкото повече гледам толкова се убеждавам какви страхотни актьори са всички  Hug.

# 64
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Когато бях хлапе, всяка нощ се молех за ново колело. След това разбрах, че Бог не работи така,
 затова си откраднах колело и го помолих да ми прости.
(Емо Филипс)  smile3532 smile3532 smile3532

# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 0
Малко ще изпреваря събитията,но този момент утре ще го има/до колкото знам ще бъде утре,но извинете ме ако греша/

# 68
  • Мнения: 1 296
Ами....време им е вече да сближават моментите Joy

# 69
  • Мнения: 19
Момичета, бб тая любов между Бехлюл и Нихал изобщо не мога да я приема. Толкова ми е не на място. Чак на бяс леко ме избива  Laughing

# 70
  • Мнения: 8 649
Момичета, бб тая любов между Бехлюл и Нихал изобщо не мога да я приема. Толкова ми е не на място. Чак на бяс леко ме избива  Laughing
ББ: Ами и мен тъй ме избива, като видя Бихтер и Бехлюл да се гледат като котаци. Пък като знам какво ще се случи съвсем ще ме избие. Ами ще си побеснеем малко. Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 19
Момичета, бб тая любов между Бехлюл и Нихал изобщо не мога да я приема. Толкова ми е не на място. Чак на бяс леко ме избива  Laughing
ББ: Ами и мен тъй ме избива, като видя Бихтер и Бехлюл да се гледат като котаци. Пък като знам какво ще се случи съвсем ще ме избие. Ами ще си побеснеем малко. Laughing Laughing Laughing
ББЯвно  Laughing Някакси толкова време да не я погледне като жена и изведнъж, за да избяга....Тъпо е.

# 72
  • Мнения: 8 649
Момичета, бб тая любов между Бехлюл и Нихал изобщо не мога да я приема. Толкова ми е не на място. Чак на бяс леко ме избива  Laughing
ББ: Ами и мен тъй ме избива, като видя Бихтер и Бехлюл да се гледат като котаци. Пък като знам какво ще се случи съвсем ще ме избие. Ами ще си побеснеем малко. Laughing Laughing Laughing
ББЯвно  Laughing Някакси толкова време да не я погледне като жена и изведнъж, за да избяга....Тъпо е.
ББ: Ами то същото е с Бихтер. Ходел е със сестра й - как тогава не я е забелязал, ами сега като се ожени за чичо му.

# 73
  • Мнения: 417
Момичета знаете ли от къде може да се свали музиката на серияла

Здравствуйте!  Aşk-ı Memnu  -  мой  самый  любимый  сериал!  Смотрела  его  на турецком  языке.  Вы  очень  счастливые,  так  как  у  вас  есть  возможность  смотреть  его  на  родном болгарском  языке! Простите,  я  не  умею  писать  по-болгарски...... Вот  по  этой  ссылке  можно   прослушать    и   скачать  всю  музыку  из  сериала:

http://mp3.tac.az/index.php?name=News&op=Article&sid=15347



Добре дошла(или дошъл) HugРазбираме и на руски Peace

За анкетата:Ако обекта на трепетите прилича на Бехлюл няма как да не се втурна в грях Mr. GreenОпция-ще зарежа Аднан и ще бъда с Бехлюл Laughing

# 74
  • Мнения: 0
  Добър вечер, тази вечер  Бихтер малко ме издразни,хем сърби,хем боли нейната.Бех и той същия.Това,което не харесвам е,че обвинява нея за чувствата си,сякаш тя е виновна за усещанията му,за ревността,която го изгаря,за копнежа и разочарованието от съобщението й,че не може нищо да се получи между тях. Бихтер и тя хем му писа,че не може да помръдне,обаче не го пуска при Елиф, и тя изревнува. Общо взето всеки сам се справя както знае,засега.  Бехлюл води отчаяни битки със себе си,да видим докога. Думите му,че ще се оправи от нея огорчиха Бихтер,все едно тя е нещо незначително,ето защо тя продължава да балансира между него и  Аднан.Пък той като никога да схване,че Мадмоазел го лъже и че нещата не са така както изглеждат,изуми ме прозорливостта му тази вечер.  Rolling Eyes И как се главозамая,че ще накаже Хилми,думи нямам,понякога мъжете толкова изглупяват,че чак стават смешни,в желанието си да угодят на някоя жена.
  Не я е забелязвал,защото тогава е бил влюбен в Пейкер,в началото даваха как я гледа ,не му беше съвсем безразлична и се дразнеше от Нихат.Малко по-късно забеляза Бихтер.

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 22:35 от charovnica

Общи условия

Активация на акаунт