На цирк с Дино

  • 11 355
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
http://www.danone.bg/whats_new.php

Аз вече имам повтарящи се:4-бр,5-2бр
Имам 2 различни 9

Имам от старите стикери-светещите 10бр Hug

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Оф,видяхме и си събираме-засега нямаме повтарящи се магнитчета...
Ама при нас не намирам никъде от Данонино-Веселино с играчките,а дребния ми мрънка всеки ден.
Надявам се темата да е полезна като предишните  Hug
Очаквам обичайните заподозряни да пишат  Joy  Joy  Joy

# 2
  • Мнения: 530
И моето дете събира Дино цирк, но само фигурките. Засега имаме само 2, но като ни се повтарят, ще пиша.

# 3
  • велико търново
  • Мнения: 587
Е мами споделете харесват ли ви новите магнити с хубави рисунки ли са?И аз ще разменям като ни се паднат повтарящи се.Успех на всички в събирането Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 4
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Да-хубави рисунки са,но самите магнитчета са една идея по-тънки от предишните,явно кризата ги е ударила и пестят материал  Joy  Joy  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 1 020
Да-хубави рисунки са,но самите магнитчета са една идея по-тънки от предишните,явно кризата ги е ударила и пестят материал  Joy  Joy  Joy
Точно и аз това щях да напиша - гледам ги на хладилника буквите, след тях държавите и сега тези - ми последните са като вестник направо.
Аз също имам повтарящи се от стикерите, а търся слънце, галактика и скафандър. От новите още нямаме повтарящи се.

# 6
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Ние имаме колекцията от магнити букви с животни,имаме и държавите ,имаме и плодовите букви и предишните цфри с вагончетата-ама тези направо са колкото една трета от другите-на дебелина де,иначе са си доста големички...

# 7
  • sofiq
  • Мнения: 0
здравейте и от мен. разменям от играчките дино клоун, дино жонгльор и тюленче за дино дресьор, слонче, дино щангист или конче 

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 12:19 от dudi4kata

# 8
  • Мнения: 530
Аз разменям дино жонгльор за всяка една от играчките, с изключение на лъвчето.

# 9
  • sofiq
  • Мнения: 0
от играчките разменям дино клоун и дино жонгльор за дино дресьор, слонче или конче 

# 10
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Аз разменям дино жонгльор за всяка една от играчките, с изключение на лъвчето.
Писах ти на лични за Дино жонгльор...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз от новите вече имам повтарящи се 1, 4, 5, 6 и минуса, сега ще търся дори с картинки да ги кача!

# 12
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
запис и от мен имам за размяна 4

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 241


Подарявам карта от предишната игра - ОБИКОЛИ СВЕТА С ДИНО от ВЕСЕЛИНО Данонино.
За предпочитане на майче от Варна.

 Simple Smile

# 14
  • sofiq
  • Мнения: 0
разменям дино клоун и дино жонгльор за дино дресьор и слонче   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт