На цирк с Дино

  • 11 358
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13
Здравейте, мили мами!

Много благодарим на тези от вас, които се включиха в последната магнитна промоция с на Данонино с буквички и животни! Искрено се надяваме да сме доставили радост на вашите дечица с тези магнитчета - да опознаят света на животните и българската азбука.

И тъй като искаме в бъдеще да продължим да правим интересни и забавни промоции за вашите дечица, бихме искали да споделите вашето мнение на следния въпрос:

Бихте ли желали да направим още веднъж промоцията с магнитчета, за да успеете да съберете всички липсващи буквички? Смятате ли, че тя ще бъде отново интересна за вашите дечица?

Благодарим ви предварително от сърце за споделеното мнение!

Екипа на Данонино

# 121
  • София
  • Мнения: 36
Аз мисля, че идеята е чудесна. Предполагам, че не са много хората, които са успели да съберат цялата азбука и ще се радват, ако имат възможност за попълването и. А на дечицата със сигурност ще им е интересно както преди 3 месеца - така и сега. Поздрави! newsm68

# 122
  • София
  • Мнения: 3 513
И според мен идеята е добра. Т.е. аз лично предпочитам да има магнитче, отколкото да няма магнитче. Но според мен много мами вече си размениха и събраха магнитчетата.
Така че аз смятам, че може същата промоция да е с други животни. Например зебрата да се смени със заек, октопода с охлюв и така. А може и само с морски животни или рептилии, или домашни. Може да се добавят цифрите например и препинателни знаци (.,!?-;+-/=). Може да се сложат растения или нещо друго. Моят син се затруднява да определи кое е плод и кое зеленчук (изрязани банан, ябълка). Могат да са звезди и планети или професии. Може и буквите на латиница (ама на английски, не китайски). Може да са като пъзелче пословици и поговорки или динозаври.

С две думи - по-добре е с други магнитчета (варианти има много)

# 123
  • Мнения: 68
Аз също подкрепям мнението на Валя, като дори още предишната игра, мислех че ще има разновидност - например буква А с 2-3 разлини вида животно, за да е по голям интереса... вие ще прецените какво да направите, версията на Диноцерк много не  яразбрахме, тъй като човечетата в кутията се повтарят, но децата се забавляват и фантазирта по своему с всяка нва идея която ще реализирате.
Искам да подчертая друго и да препоръчам - моля обърнете внимание на опаковката или начина на поствяне на наградата /магнитчето/ към млекцето, защото родителите сме нещастни , когато децата ни останат излъгани  и разочаровани от ограбените опаковки. Мен не ме касае кои по веригата си го е присвоил, засяга ме усмивката на детето ми и това че когато плащам за нещо искам да е това за което съм платила (извинете от Данон, но пазара ни е прелят с различни продукти И в много от случайте купуваме тези млекца само заради магнитчето!)!

# 124
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Идеята да се пуснат отново буквички е добра.
Най-сполучлива, според мен обаче, беше промоцията с плодовите буквички - добре изработени, красиви и много подходящи за деца в предучилищна възраст /да учат буквите и да ги подреждат в думи/. За съжаление, дори и с помощта на майките от форума, не успяхме да съберем цялата азбука
.
 Hug

# 125
  • Мнения: 4
Здравейте,
ето и аз да се включа по темата с азбучните магнитчета - подкрепям и нека е по продължителен периода на промоцията.
А може и цифрите да ги включите към буквите.
А до тогава ако някой има повтарящи се Д и С, аз предлагам А, К, Л, Р и Щ.
с пожелание за приятен ден

# 126
  • Мнения: 112
Аз също подкрепям мнението на Валя, като дори още предишната игра, мислех че ще има разновидност - например буква А с 2-3 разлини вида животно, за да е по голям интереса... вие ще прецените какво да направите...

 Peace И аз съм на това мнение, интересно ще е да има различни животни Simple Smile

# 127
  • Мнения: 9 973
Имам повтарящи магнитчета,разменям за стикери на Била  Hug

# 128
  • Мнения: 2
Имам Х; Г;Б;И;В;Ю;Ч;Д;Н;С;Т;Ф  Grinning Не са ми нужни  Grinning Събирах ги защото ми харесват самите рисунки, но ако някой има полза .... съм готова да се разделя с тях   Grinning

Все още ги имам, ако някой ги иска ....

# 129
  • Мнения: 282
И ние не успяхме да съберем цялата азбука, но съм съгласна с идеята, да има и други животни.

И ние също няколко пъти попадахме на кремчета без магнитчета, даже с управителя в един магазин се карах, как може да са отваряни и да липсват магнитчетата....много е неприятно.   

Основно купуваме Данонино заради играчките и магнитите.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 020
Към организаторите: нека се направят и с по-добро качество самите магнити. Наистина плодовите магнити са доста по-здрави, отколкото останалите - тънки и лесно се огъват.

# 131
  • Мнения: 11
Момичета незнам дали още важи,но имам букви за размяна-Я,Б,Н,Г-два пъти и буква З,търся гласните А,Ъ,О,Е,И,така и не можахме да съберем цялата азбука,а за форума за размяна разбрах доста късно,благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт