На цирк с Дино

  • 11 364
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 38
И аз ще споделям ако имаме повтарящи се ще казвам но отскоро започнахме да ги събираме ще го имам предвид забавна тема Grinning

# 76
  • Мнения: 13
Здравейте, Валя! За съжаление, колкото и да се опитваме да оптимизираме опаковката, е факт,че понякога магнитчетата липсват и ни е доста трудно да установим от кое звено по веригата идва проблемът. Ако пак имате такъв случай, може да снимате опаковката и да я изпратите на потребителската ни линия на email:consumers.line@danone.com с информация за Вашия адрес. Ние ще Ви изпратим липсващото магнитче.Simple Smile

# 77
  • Мнения: 68
petiape вече съм разменила Л, ако ми се падне отново ще ти пиша на лични!

за размяна имам Ь /но пликчетата бяха отворени! иначе фигурките не са пипани, здрави са!!!/

# 78
  • Мнения: 15 379
Събрах всички, благодарение на една промоция в Пикадили тези дни - купуваш си 2 опаковки Данонино и получаваш 2 магнитчета по избор.

# 79
  • Мнения: 439
Събрах всички, благодарение на една промоция в Пикадили тези дни - купуваш си 2 опаковки Данонино и получаваш 2 магнитчета по избор.
Знаеш ли до кога е промоцията?

За размяна имам Бухал,Игуана и Таралеж
Търсим-Д,З,Л и Ъ това от новите
от старите магнитчета
на Цирк търсим 1,но не това с делфинчето 4 но не с тигърчетата и обръча за размяна предлагам 2 със слончета,4,8 с топките,9 с пиленца 2бр.
от държавите ни липсва Гърция повтарящисе са ни България,Австралия,Аржентина,САЩ и Русия
от плодовата азбука повтарящи А,Ж-2бр и З
от влакчетата имам 3 и 4 вагончета търся 5вагонче
 
 

# 80
  • Мнения: 15 379
Знаеш ли до кога е промоцията?

Не, нямам представа.

# 81
  • Мнения: 68
Интересно  Shocked ... аз всеки ден пазарувам Пикадили, което е точно до нас - няма подобни промоции - за подаръци от магнитчета!!! Подаряват детска книжка за оцветяване на Информация!!!

# 82
  • Мнения: 15 379
Пикадили - Сити Център, в събота мисля, че беше промоцията. Имаше актьор Дино, както и момиче с кошничка магнити.

# 83
  • Мнения: 68
ааахаа това е от тези пътуващи промоции- в различни часове и дни в различни магазини на веригата! Браво на теб че си го нацелила  Grinning

И на мен вчра ми се паднаха празни опаковки- т.е. без магнити и сме много разочаровани в къщи, как да мотивираш детето или да му обесниш какво се е случило  Tired извинете май стана за друга тема!

имам Г - 2 броя и Ь , ако някои се нуждае да зарадва своето дете дори ще му ги подаря!

** да ни попитам за новите листовки които вътре има в картончетата - Дино Цирк, събират се листовките ли или на късмет се пада играчка или всичко предстой??

# 84
  • София
  • Мнения: 3 540
Аз доколкото разбрах ще пуснат Дино-цирк кутия с 10 играчки вътре. Ще си ги плащаш, няма да са подарък както сега. Ама може и аз да не съм доразбрала, че гледах дали има пликче с магнитче и хартийката я извадих веднага и дадох на хлапето.

Иначе и в Била попаднах на Данонино без магнитче Sad Вече си взимам и веднага на място проверявам. Ако няма магнитче го връщам.

# 85
  • Мнения: 68
Разменям  B - врабче, Г - гъсеница, Ь - сьомга,  Ю - тюлен

търся: Р, Ц

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 17:24 от dessia

# 86
  • Мнения: 9 973
Имам цяла азбука.Давам  я за 10лв или разменям за стикери от от била

# 87
  • София
  • Мнения: 3 540
Имам излишно Р и 5 комплекта стикери от Била. От азбуката имам само ЩОРИКЮЦ и още едно. Така че разменям

# 88
  • Мнения: 439
Деси писах ти на лс,до сега все по два комплекта събираме,но с тази промоция ми се струва че няма да се справим,това Дино мнооого рядко го има, а пък и тук нещо не сме много активни

# 89
  • Мнения: 9
   Здравейте,Деси!
 Продажате ли още азбуката с животните?Засхтото бих искала да я купя! Имам и някои от стикерите на Билла.

Общи условия

Активация на акаунт