Laredoute.fr - 190 - Краят на голямото намаление - 14.02 - 20.02

  • 78 622
  • 2 162
  •   2
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 1 350
Също моля за референтен на http://www.laredoute.fr/vente-blouson-pur-coton-delave.aspx?prod … =1&pos=tg_a_n



yoshko     bouquet

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 20:33 от laki

# 1 546
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Рисото ХХЛ някой има ли размери?  Напр. за 2 метра човек към 130 кг дали ще е добре или ще му е малко?

Размери ще сложа утре. Аз получих днес 2 ХЛ , мъжа ми е със същите мерки и му е идеален.

# 1 547
# 1 548
# 1 549
  • Мнения: 15
Момичета, имам 10 поръчки и до сега не съм имала проблем с картата, а  днес за първи път не иска да ми я приеме. Какво да правя?

# 1 550
  • Мнения: 555
 И аз да се отчета с днешната  .... от 28.01. Пнаталона от 3Е с коланчето много ми хареса- изкуствена материя,  много добре стои, само че според мен е доста умален. Панталонките момчешките от 2Е много ми харесаха за мен  Blush и си се побирам в детската серия  Whistling Палтето от 10Е сварих само червеничките - 38р-р - хубаво е , но отива за размяна.  Сакото от 6Е на Ан ... и от мен има  Peace - много е хубаво. Имам и тениски от 80 цента - за нощнички и подаръци заедно с бялата чанта - чантата не е лоша особено за инцидентен подарък  Naughty
Утре чакам едни ботушки и др... пак ще се включвам  Crazy

# 1 551
  • Мнения: 5
На тази рокля някой има ли референтен докато беше на 10е ?
А тази рокля струва ли си? Мненията в сайта не са много добри. Не се сещам да съм чела отзиви от момичета, които са я получили, но може и да съм пропуснала.
Стефи, референтния от намалението е същия като в сайта и си излиза на текущата цена. Гледам е била 10.47 като съм я поръчвала, сега е незначително по-скъпа, заслужава си. Въпреки че не е нищо особено нито трикото, нито дантелата, доста е ефектна роклята, стои и изглежда точно като на манекенките в сайта, но наистина трябва да се поръчва по-голям номер, не мисля, че щях да се пъхна в моя си номер. Само внимавайте като я перете. Аз я прах на лека програма и на слаба центрофуга (нищо не пера на ръка), но ми се струва, че малко се сви подплатата. Даже мислех, че ще се наложи да я наставям отдолу, но като я облякох се оказа, че си стои добре, не знам опъна ли се отново, какво, но си имайте едно наум. Даже я севтосах на едно събитие, като че ли леко се разширява от кръста надолу при носене, но си стои добре.

2527995, но сега влиза на 7 евро в кошницата, а беше 6 като го поръчвах.

  

# 1 552
  • Мнения: 5 608
Това мъжко якенце средна хубост. Отговаря си на номера.леко ватирано.Майка ми би го нарекла "ватенка",но аз не съм с толкова бистри социалистически спомени.Бива!

# 1 553
  • Плевен
  • Мнения: 722


Тази жилетка пристигна в размер 126 - само ми е малко тясна иначе ми става хехехе
Иначе е страхотна и ми се иска да си взема и за мен ... та ако някой е поръчал 138, 150 или 156 ще може ли да ми даде см-те ?

Много е хубава и я препоръчвам на всички - момичета и слаби мами Simple Smile))

# 1 554
  • Мнения: 356
Обещаните размери на дългата рокля от новата колекция:
http://www.laredoute.fr/vente-robe-longue-pur-coton-unie-ou-impr … =6&prodsize=0. Ширина най-горе, на платката за бюста - 41 см (при неразпънати ластици). Дължина - 120 см. Дължината от 135 см, за която пише в описанието на роклята, вероятно е включително презрамките, които се връзват отзад на врата. Аз мисля да ги зашия отзад, като фиксирани презрамки.

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 21:21 от Чикита

# 1 555
  • Мнения: 574
2521296 розово 156 см

# 1 556
  • Мнения: 685
Случи ми се следното: ей тази ризка: http://www.laredoute.fr/vente-chemisier-raye-stretch.aspx?produc … color=1&qsf=1
от 31.01 до 10.02 си седя в кошницата на четвърта стъпка, а сега виждам, че ми е отказана при изпращането. Но тя дори и в момента си е налична, при това на същата цена, на която я пуснах - 8,70  Twisted Evil , има го и размера.
Мога ли да им пиша да я пратят с някоя от поръчките, които още не са ми пуснали и да не ми пращат ваучер, или няма шанс?
Пиши им, има шанс. На мен така ми пратиха един панталон преди време на същата цена, на каквато го бях намалила. Само че във фактурата си пише тогавашната им ненамалена цена.  Peace
Мен честно казано не ми се вярва, още си помня случката от предно намаление, когато още в началото поръчах тениска на Адидас на мъжО, мина известно време и ми я отказаха, след това за малко време беше налична в сайта, после пак, но и вдигнаха цената...за кахак и след намаленията и сега пак я имаше, ама тогава си ми я отказаха  Crazy

# 1 557
  • Мнения: 38
http://www.laredoute.fr/vente-veste-tailleur-100-pourcent-polyes … color=4&qsf=1 Това сако ми е оградено в оранжево в кошницата. Какво означава това?  newsm78

# 1 558
  • Мнения: 33
Тази жилетка как е?Някакви отзиви за нея?Заслужава ли си 7 Е?

http://www.laredoute.fr/vente-gilet-long.aspx?productid=32418574 … minipdp=undefined

Видях я на една позната. Стоеше и много добре. Може би основният  сив цвят ми се стори по-тъмен.
Моля, за реф. номер

hrisy   bouquet за номерата, но й двата не хващат.
 Laughing хайде стига сме харчили пари Laughing

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 21:55 от муцинка

# 1 559
  • Мнения: 16
Муцинка, аз я получих жилетката и в двата цвята - сиво 38/40 за сестра ми и бежово 34/36 за мен.
Ето реф. номера:
CARDIGAN
Coloris : IMPRIME GRIS
Ref : 2822911
CARDIGAN
Coloris : IMPRIME BEIGE
Ref : 2822920

Общи условия

Активация на акаунт