Отговори
# 30
  • Мнения: 613
sv_harmony,Благодаря ти за новата тема!   bouquet

Честит  Свети Валентин на всички!
Аз харесвам този празник.Със съпругът ми го празнуваме още откакто се запознахме-преди доста години.С нетърпение чакам да се видим и да си разменим подаръците.Приятно разнообразие на ежедневието.

Цитат
 Любовта е неразумна,"гола, нахална и млада", но има хора, които като се влюбят се самозабравят. Стават високомерни, подиграват приятелите си, способни са и на предателства.

Дарена,според мен това,което описваш няма нищо общо с любовта.Тези хора просто са си били такива и по една или друга причина са се престрували и прикривали.Не заслужават да им отделяш от времето и вниманието си.  

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 14:27 от Sweta

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Любов е да помогнеш. Любов е да дадеш:
На гладния - надежда, на сития - копнеж,

На силния - неволя, на слабия - кураж,
На веселия - милост, на тъжния - мираж,
...
На скромния - посока, на алчния - сърце,
На имащия - радост, на можещия - цел,

На гордия - утеха, на плахия - мечта,
На властника - боязън, на роба - доброта…

ЛЮБОВ е да раздаваш душата си без жал
и мигом да забравяш кому, какво си дал!






Бъдете себе си  Grinning



sv_harmony
Hug


Весел празник на влюбените  и не забравяйте и за  св.Трифон Зарезан (или Ден на лозаря)  българския народен празник Grinning


# 32
  • София
  • Мнения: 3 648
Клонка и другите Благодая!
Тълкованието на Клонка е досто сходно на моето, но аз все пак си знам историята, а Колнка само предполага, което е супер готино, че може да го усети! Hug
Имам два варианта - или искам да избягам то действителността, което наистина ме спохожда като усещане често, или мозъка ми се предупреждава, че ако не направя Нещото, ще ме застигне катаклизъм. И може би това е последния ми шанс.

# 33
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
То и аз съм Дева   bouquet, ама... стой та гледай как не закъснявам, само защотото все тичам за някъде или нещо....Точно в тази връзка го казах, тормози те "нещо че това е последния ти шанс, а ти се моташ да направиш крачката". Знам колко трудно е да си все в най добрата си форма обаче.
  bouquet 

 Wine Glass txtloves

ПС аз снощи също сънувах катаклизми, че и виках за помощ събуждайки домочадието..... кучето ми и то беше много неспокойно

# 34
  • София
  • Мнения: 3 648
Мда, трудно решение ми предстои.

# 35
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Честити празници!

# 36
  • Мнения: 90
Благодаря ви на всички за милите думи!   bouquet Hug Да направя едно уточнение, че цитата както и картинката в темата са избрани от предходна/предходни теми. Например този цитат, който е в момента беше споменат няколко пъти в предишната тема. Идеята е да има връзка между темите.  Peace

Честит Свети Валентин на всички. Според мен всеки ден трябва да е деня на любовта, но на тази истинската, чистата и дълбока любов.  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 234
Благодаря на Vox populi ,от все сърце! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 90
Сънувах, че света е разяждан от нещо като животно, което го яде и вече северната му част е изядена. Скоро ще достигне до нас и трябва да бягаме. Разбира ме се семейството да тръгнем към пет след работа, после имаше някакви перипетии, които не помня точно, но в крайна сметка бяхме готови да тръгнем чак към 7. Всички са в колата, аз съм се забавила по накава причина и тръгвам към колата и аз накрая, но се чува като тътен и зад близкия хълм изригва лава, аз вървя към колата и усещам топлинната вълна от взива, а после и радиоцонната. викам си закъсняхме. И се събудих.

Вени, аз намирам по различно тълкуване на съня ти. Северната част на света според мен е символ на материализма, който все повече и повече завладява и нашата страна - визирам моловете, големите магазини, всеки иска да пазарува за да подражава на "западния" свят. Лавата е символ на огъня, който чисти след себе си. Отново тук намирам чистене на духовно ниво, а не свързано с физически катаклизми.

Дарена, дано всичко е наред с детето ти. Пращам ви много положителна енергия и пиши после като минете през лекар какво са ви казали.   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 3 648
Хармони, много интересно тълкование наистина. Имаше и две вълни - топлинна и радиационна и при втората си помислих - май закъсняхме! Дали сме закъсняли, наистина?

Дарена, и от мен много положителна енергия!

# 40
  • Мнения: 146
sv_harmony    bouquet



# 41
  • Мнения: 574
Здравейте и от мен. Дано ме приемете във вашата темичка. От скоро чета тези книги по-точно книгата на Луиз Хеи - Повярваи в себе си. Не знам дали има ефект че е още рано а и с малкия нямам много време за тренировки но вярвам че ще променя живота си към по-добро. Нароследък много боледувам, чувствам се сякаш съм на 50 години. И само лоши мисли се въртят в главата ми. Като си взех книгата осъзнах че само се оплаквам. Много полезни линкове сте дали на първата страница. Прочетох и част от старите тимички и се радвам за успехите които постигате. Лека вечер.

# 42
  • Мнения: 13
Момичета и Вокс,
поздравявам ви
http://www.youtube.com/watch?v=iPypWdiC06c&feature=player_embedded
бъдете щастливи, заразно е  Laughing
обичам ви  Hug

още/
КАК ДА ОСТАНЕМ МЛАДИ
1. Изхвърли неважните цифри. Това включва възрастта, теглото и височината. Нека докторите се грижат за тях. Нали затова им плащаме.
2. Задръж само веселите приятели. Киселяците те влачат надолу.
3. Продължавай да се учиш. Научи още за компютрите, занаятите, градинарството, каквото и да е.......... Никога не оставяй мозъка си да се шляе. ”Незаетият мозък е работилница на дявола.” А дяволът се казва Алцхаймер.
....
http://www.facebook.com/note.php?note_id=199581886720560&id=126345284051637

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 22:05 от medeya

# 43
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако искате да сте успешни в нещо взимайте пример от успели хора  Wink
Внимавайте също от кого взимате акъл ,неуспелите обикновенно мн. обичат да "помагат" Sunglasses

Примерно Лилиян Ту препоръчва като някои си избират Фън Шуй консултант да проверят първо до колко той е успял и благосъстоятелен  Wink


Замисляли ли сте се от кого взимате пример и съвети , какво е вашето Гуро ..... Wink ?

И още нещо се присетих  Wink -не  завиждайте на преуспелите хора, а им се възхищавайте и взимайте пример Grinning

Просто сменяме "завистта" с нещо полезно !  Hug



п.п. надявам се сега да не се изредите и да се обяснявате  че не сте изпитвали това чуство и че никога не сте цъкали след някой пО успешен  от вас Whistling

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 22:40 от Desss

# 44
  • Мнения: 1
Изпращам ви много любов!  Heart Eyes  Hug Весел празник или на кой каквото му е угодно! А ако съчетавате и двете - вервайте ми - считайте се за късметлии!   bouquet Дзън!

Общи условия

Активация на акаунт