Печати за нокти - 8

  • 74 014
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Печати за нокти - 8

pletka pletka pletka



Най-често задавани въпроси:

Печатите са покрити с много тънко фолио , което трябва да се махне !!!

От къде да си набавя печатите?

*Продуктите на Конад може да поръчате от сайта http://www.nailart-bg.com/
*Освен от посочения сайт, печати може да си закупите от парфюмерии   и магазини за козметика, където продават и аксесоари за маникюр. В това число влизат както големи магазини, така и малки и квартални парфюмерийки; магазинчета от типа "всичкоза 1 лв." (Обикновено там ще намерите от китайските шаблони)

Какви лакове са подходящи за печатите?

*Ако не ползвате специални боички, то лаковете трябва да не са перлени и да са по-плътни и гъсти. Обикновено добра работа вършат лаковете за декорации (с тънките четчици).
*Ако искате да сгъстите по-рядък  лак, може да капнете малко мастило със съответния цвят в него . По този начин може и да си направите различни цветове в домашни условия- примерно  жълт лак+капка мастило= зелен лак.
*Още един трик:
Когато си купите нов лак и с него не стават хубави печати, защото е много рядък, оставете го известно време отворен, за да "изветрее". Някои марки лакове се сгъстяват за около 2-3 часа, някои - за по-малко. Пробвайте гъстотата, докато останете доволни от резултата.

Не ми излиза печата, като мина със стъргалката и не остава никакъв лак. Къде е проблемът?
 
*Единият вариант е, че притискате силно стъргалката към шаблона и така отнемате и  лака  в улейчетата. Минете леко със стъргалката .
*Другият вариант е, че някои печати са мънички и са не добре оформениСъвет  - вземете едно обикновено ножче за бръснене и го прокарайте върху улейчетата на печата. Така става по-равномерно и остава лак...

Защо ми се размазва печатчето, като сложа топ лак?

* Минете с еднократно, бързо движение върху печата, без да притискате четката. После нанесете върху останалата част на нокъта.






# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
И от мен поздравления за темата  bouquet Да я напълним и нея с хубави ноктета Flutter

# 2
  • Мнения: 31 196
Да гледам красивите неща, който творите.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 544
Да гледам красивите неща, който творите.  bouquet
Дано скоро да е. Hug Аз нещо все не стигам до печатите..

# 4
  • Мнения: 1 105

Ето от мен с амазонските печати!

# 5
  • София
  • Мнения: 240
Ето ги моите валентински декорации

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Да се запиша и аз в новата темичка, та да не ви изпусна.

Момичета, вие как се снимате. Аз се пробвах с фотоапарата, обаче снимките изобщо не са хубави и няма да кача нищо. Каква е тайната на снимането???    newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 6 010
Записвам се   bouquet
vany6a, аз снимам в макро режим. Ето това е символа за превключване на такъв режим

# 8
  • Мнения: 8
Мерси за новата темичка   bouquet
Daffni самото розово печатче ми  е съвсем обикновено - от тези евтините комплекти... не е на Конад.
страхотни декорации момичета, браво   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 835
Благодаря за темата!   bouquet
Много интересни идеи имате!  Hug

# 10
  • Мнения: 282


Наде, мерси за идеята с малките "кредитни" карти на Билла, супер удобни са   bouquet

Пампита, кое е лакчето на валентинския ти маникюр? Много е хубав и нежен!
pepina709 и твоя маникюр е много хубав  Peace

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 02:20 от svetla_81

# 11
  • Мнения: 0
Момичета пазаруватели ли сте си от ибеи нещо си такова там видях евтини шаблончета но сигурно доставката ще е скъпа знаете ли  колко е ?

# 12
# 13
  • Мнения: 282
ioko това с розичките много ми хареса. Би ли споделила с кой шаблон е?
Момичета, дали няма да е по-добре като качваме снимка да опишем и с какво сме го направили - лак за основа, номерче на шаблона, боичка и т.н.

# 14
  • Мнения: 6
ioko това с розичките много ми хареса. Би ли споделила с кой шаблон е?
Момичета, дали няма да е по-добре като качваме снимка да опишем и с какво сме го направили - лак за основа, номерче на шаблона, боичка и т.н.

Това с розите е с амазонските шаблони. Иначе, да се изкажа и аз, някой беше питал за боичките на Лови, за печати. Моята черна е от тях, в началото беше много бледа, но я оставих известно време отворена и сега е значително по-добре. НЕ съм ползвала черна на Конад, и не мога да направя сравнение, но според мен тази  е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт