Печати за нокти - 5

  • 105 224
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 314
Печати за нокти - 5

pletka pletka pletka

 
 


Най-често задавани въпроси:

Печатите са покрити с много тънко фолио , което трябва да се махне !!!

От къде да си набавя печатите?

*Продуктите на Конад може да поръчате от сайта http://www.nailart-bg.com/
*Освен от посочения сайт, печати може да си закупите от парфюмерии   и магазини за козметика, където продават и аксесоари за маникюр. В това число влизат както големи магазини, така и малки и квартални парфюмерийки; магазинчета от типа "всичкоза 1 лв." (Обикновено там ще намерите от китайските шаблони)

Какви лакове са подходящи за печатите?

*Ако не ползвате специални боички, то лаковете трябва да не са перлени и да са по-плътни и гъсти. Обикновено добра работа вършат лаковете за декорации (с тънките четчици).
*Ако искате да сгъстите по-рядък  лак, може да капнете малко мастило със съответния цвят в него . По този начин може и да си направите различни цветове в домашни условия- примерно  жълт лак+капка мастило= зелен лак.
*Още един трик:
Когато си купите нов лак и с него не стават хубави печати, защото е много рядък, оставете го известно време отворен, за да "изветрее". Някои марки лакове се сгъстяват за около 2-3 часа, някои - за по-малко. Пробвайте гъстотата, докато останете доволни от резултата.

Не ми излиза печата, като мина със стъргалката и не остава никакъв лак. Къде е проблемът?
 
*Единият вариант е, че притискате силно стъргалката към шаблона и така отнемате и  лака  в улейчетата. Минете леко със стъргалката .
*Другият вариант е, че някои печати са мънички и са не добре оформени.  Съвет  - вземете едно обикновено ножче за бръснене и го прокарайте върху улейчетата на печата. Така става по-равномерно и остава лак...

Защо ми се размазва печатчето, като сложа топ лак?

* Минете с еднократно, бързо движение върху печата, без да притискате четката. После нанесете върху останалата част на нокъта.








Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 00:33 от ЧерЕн_ШокоЛад

# 1
  • Мнения: 89
пу, пу първа  Hug Страхотна тема!

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 6 798
Цоп! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 10 309
Запис с обещание за снимки този уикенд  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 240
Разписвам се с едни плодови маникюри, които хич не ми харесват и след малко ще изтрия  Crossing Arms Много съм разочарована от Конад напоследък:

# 6
  • Варна
  • Мнения: 365
 newsm03 newsm51

Пропуснали сме да споменем за фолиото в първия пост... Peace

# 7
  • Мнения: X
mar4elita, благодаря ти, радвам се, че ти харесват.  Hug

ЧерЕн_ШокоЛад, може да добавиш и линк към нашето албумче със снимки.  Peace

# 8
  • Мнения: 3 314
mar4elita, благодаря ти, радвам се, че ти харесват.  Hug

ЧерЕн_ШокоЛад, може да добавиш и линк към нашето албумче със снимки.  Peace

 

 daite link kym albuma za da go pribawq

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Запис Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 3 314
готово  Peace  ако искате да променя още нещо пишете  Hug

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ще ви хвърлям по едно око  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 240
nobody_knows_me, забравила съм да те питам как си направила заскрежените връхчета на тези коледни нокти, това някакъв бял брокат ли е?


Цитат на: nobody_knows_me
Ето и еднин опит /тренировка за празнечен маникюр/ и от мен:


# 14

Общи условия

Активация на акаунт