Печати за нокти - 5

  • 105 228
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 241
Много ми харесва, браво. smile3521

# 31
  • Мнения: 0
shhht.secret tova napravo e strahotno

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 09:34 от gembirs

# 32
  • Мнения: 7
Не издържам да се похваля с творението си  Grinning малко се размаза като го минавам отгоре с безцветния лак, но трябва да се гледа много отблизо, за да се забележи. Аз си взех печатчето наскоро и в началото не бях очарована от резултата, но след 2-3 път, май му хванах цаката Simple Smile))

http://i46.tinypic.com/24gt6h5.jpg

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 18:39 от Gergana4449

# 33
  • Варна
  • Мнения: 365
Gergana много е хубаво, но дай само линк, че е ужасно голямо  Shocked Shocked Shocked

# 34
да осмоъгълни са ами аз съм от ямбол

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3
да осмоъгълни са ами аз съм от ямбол



Аз съм много доволна от осмоъгълните.Всички картинки ми се получават.Ако искаш си вземи.Питах от къде си,понеже тук(Варна) ги продават по 2лв/бр.

# 36
  • Мнения: 7
mar4elita къде от Варна си ги взимаш? Аз си купих от магазинчето до Тера Нова, което преди беше за бельо. И там са по 2 лв, но са кръгли. По принцип съм доволна от тях, но бих пробвала и другите Simple Smile

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3
mar4elita къде от Варна си ги взимаш? Аз си купих от магазинчето до Тера Нова, което преди беше за бельо. И там са по 2 лв, но са кръгли. По принцип съм доволна от тях, но бих пробвала и другите Simple Smile



от гаражите на колхозния.

# 38
  • Мнения: 121
Момичета, страхотни красоти сте направили.  Simple Smile
Аз от миналата седмица съм с едни лепенки и още не са се отлепили. Сега ги разнообразих с гъбичка /тип - френски/.

http://www.prikachi.com/files/1218672x.jpg

# 39
mar4elita ,благодаря за отговора аз имам няколко единични шаблона по 1 лв.дето са , но не съм дожолна от тях.Мисля да си взема и лак на golden rose за които каза  pampita.

# 40
  • Мнения: 8
nobody_knows_me, забравила съм да те питам как си направила заскрежените връхчета на тези коледни нокти, това някакъв бял брокат ли е?


Цитат на: nobody_knows_me
Ето и еднин опит /тренировка за празнечен маникюр/ и от мен:



 

според мен е правено с гъбичка  Rolling Eyes
Здравейте  момичета,  цяла нова тема  има, страхотно Hug ... а аз да не съм разбрала  ooooh!
Не, не е правено с гъбичка... това е от тези сухите брокати, които ги продават в малки шишенца или пликчета. Сложих  безцветен лак като за френски, върху червения, и с четчицата  нанесох и броката. Един съвет .. след слагането на броката нанесете слой топ лак само върху него... и след като изсъхне, тогава върху целия нокът. Аз не направих така... и малко ми се разнесе този брокат.... но поне вече знам  Laughing

# 41
  • Мнения: 9
Запис и от мене да ни е честита новата тема! ЧерЕн_ШокоЛад много добре изглежда заглавния пост и информацията е доста изчерпателна  smile3525
  ...
Здравейте  момичета,  цяла нова тема  има, страхотно Hug ... а аз да не съм разбрала  ooooh!
Не, не е правено с гъбичка... това е от тези сухите брокати, които ги продават в малки шишенца или пликчета. Сложих  безцветен лак като за френски, върху червения, и с четчицата  нанесох и броката. Един съвет .. след слагането на броката нанесете слой топ лак само върху него... и след като изсъхне, тогава върху целия нокът. Аз не направих така... и малко ми се разнесе този брокат.... но поне вече знам  Laughing
nobody_knows_me А на мене точно разнесения брокат ми изглежда доста ефектно и придава по-Коледен вид Peace Много добра идея за празника, браво! Със сигурност ще я имам на предвид   bouquet
Днес се напечатах и аз дано ми остане време до довечера да направя и кача снимки  Hug

# 42
  • Мнения: 4 393
Празничният маникюр е страхотен   bouquet
Ще пробвам и аз да се поукрася за празниците.

# 43
  • Мнения: X
nobody_knows_me , точно така си мислех, че е правен, но чаках да потвърдиш, за да съм сигурна.  Laughing Hug
Страхотен е за коледа и нова година.  Heart Eyes
Сега трябва да си взема брокатчета. Трябва ли да са определен вид, и на каква цена горе долу. Не съм им обръщала внимание до сега. Ако се сещате и конкретно къде ги има, ще ми е от полза.  Rolling Eyes
 

# 44
  • Мнения: 8
Честно казано тези брокати ги взех на шега, ей така колкото за експеримента и то не от козметичен магазин, а... от детски щанд с глитери и т.н. в Jumbo  Embarassed  хаха не ми се смейте  Grinning Брокатчетата са в малки пликчета, няколко цвята, струваха около 2 лв.  Simple Smile Довечера ще ги снимам и ще ви ги покажа! Иначе сигурно ще стане и от тези в малките шишенца, които се продават в кварталните магазинчета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт