H&M - Тема 3

  • 37 872
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Доставката е 3.90 паунда.
Има доста проблемни поръчки, правят проверка за съответствие на картата и адреса, много отказани поръчки.
Ако имате късмет поръчката ви ще се изпълни в срока, който са посочили. Не теглят пари предварително, чак след като се получи поръчката на адреса за доставка. Първоначално блокират 1 паунд за проверка на самата карта.
Навигацията на сайта не е особено приятна. МНого от артикулите ги дават със забавено доставяне в рамките дори на два месеца.
В момента върви 50% намаление на избрани артикули, които обновяват всяка сутрин, за това ви съвестваме да преглеждате тогава, ако дебнете нещо конкретно.
Изпробвани кодове
8909 - 10 паунда
7848 -25% от най-скъпият артикул
1304 - 5 паунда


Предишните ни теми:
H&M с доставка до английски адрес- тема 2!
Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 14:02 от Sve_dim

# 1
  • София
  • Мнения: 424
Пу  първа   Hug Hug Hug
Цитат
Цитат на: pure_selina в Пон., 21 Февр. 2011, 11:31
Момичета,дали някоя от вас има такава блузка http://shop.hm.com/gb/campaign?campaign=A46_BEST_BUY&modelnu … amp;type=product?Трябват ми размери,защото се колебая м/у 10-12 и 14-16,нося номер UK 12 и все си мисля ,че 14-16 ще ми е голямо.

pure_selina,имам я в графитено сивичко,но на мен ми е малка.
Размер S , №10-12 , дължина 66см.,ширина 40см.
  И аз я имам в същия цвят и размер само да допълня от рамо до рамо 33 см.

# 2
  • Мнения: 109
здравейте момичета,пуснах една поръчка от този сайт за около 20 лири ,но се оказа че в картата си имам  само 18лв.Те блокираха 2.33лв, та питането ми е ,дали ще е проблем ако си заредя утре картата,тоест заради липсата на пари възможно ли е да ми откажат поръчката  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 243
katy vall мисля че няма проблем те теглят след няколко дни когато поръчката ти със сигурност мине и е изпратена към адреса. Peace

# 4
  • Мнения: 228
Katy_vall, едва ли ще изтеглят цялата сума на поръчката ти, докато не я изпратят. Имаш време поне 2-3 дни да си заредиш картата. И на мен ми се е случвало.

Напомням, че си имаме код за -10% на детските дрехи от редовния сектор до 28.02.2011г. - 9019.

Момичета, има ли нужда в първия пост да давам линкове към предните 2 теми?

# 5
  • София
  • Мнения: 424

Момичета, има ли нужда в първия пост да давам линкове към предните 2 теми?
Не е лошо да ги има в тях има доста полезна информация  Peace

# 6
  • Мнения: 65
Пу  първа   Hug Hug Hug
Цитат
Цитат на: pure_selina в Пон., 21 Февр. 2011, 11:31
Момичета,дали някоя от вас има такава блузка http://shop.hm.com/gb/campaign?campaign=A46_BEST_BUY&modelnu … amp;type=product?Трябват ми размери,защото се колебая м/у 10-12 и 14-16,нося номер UK 12 и все си мисля ,че 14-16 ще ми е голямо.

pure_selina,имам я в графитено сивичко,но на мен ми е малка.
Размер S , №10-12 , дължина 66см.,ширина 40см.
  И аз я имам в същия цвят и размер само да допълня от рамо до рамо 33 см.
Благодаря ви момичета!   bouquet
Само да попитам 40 см ширина от мишница до мишница ли е?
Май са умалени като гледам! newsm78

# 7
  • Мнения: 262
Записвам се и аз.
 Каня се скоро да поръчвам , че съм си харесала една рокля , но друго не мога да си харесам , което е много странно за мен  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 28
Да,аз така съм я мерила.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 799
И аз съм тук да следя  Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 136

Момичета, има ли нужда в първия пост да давам линкове към предните 2 теми?
Не е лошо да ги има в тях има доста полезна информация  Peace
И аз така мисля  Peace

Sve_dim   bouquet

Отново с голямо нетърпение си чакам 3-та и 4-та поръчка по мои сметки ще дойдат на 3.03. Crazy
Дано съм уцелила номера си че си поръчах две роклета, едни летни обувки и ще неща .....

# 11
  • Мнения: 228
Сложих линковете към предните теми.

Преди няколко дни пристигна много хубаво яке на мъжа ми от намаленията. Шеф, кройка, плат - идеални; само съм пообъркала оразмеряването. Поръчах XL, а трябваше L. Мъжът ми много си го хареса и го подноси:

# 12
  • Мнения: 92
и аз се записвам
благодаря за новата тема   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 688
  bouquet за темата

# 14
  • Мнения: 537
Сложих линковете към предните теми.

Преди няколко дни пристигна много хубаво яке на мъжа ми от намаленията. Шеф, кройка, плат - идеални; само съм пообъркала оразмеряването. Поръчах XL, а трябваше L. Мъжът ми много си го хареса и го подноси:

Благодаря за темата Hug     С каква гръдна обиколка е мъжа?

Общи условия

Активация на акаунт