На море в Турция - тема 13

  • 74 383
  • 753
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 741
Ох,момичета, малко ме притеснихте с това че в хотелите линейка идвала най-рано след час - че може да с случи всичко за Бога Shocked Може би съм наплашена от случката с алергичния пристъп...иначе не бях се залисляла много досега, правили сме и дълги полети с детето, ходили сме и на места,където болницата не е на една ръка разстояние...Малко ще ми е притеснено, ама имам ли избор? Rolling EyesИ е странно в талива  огромни комлекси да има просто един фелдшер...като знам в нашите хотели, че има и лекар и сестра, и правят какво ли не - от системи до гипсиране...Хубаво е човек като отива на почивка да е спокоен и сигурен за пребиваването си,особено с малки деца и особено в чужбина!

Не се притеснявай, ние се върнахме в събота от почивка в Турция, хотел Justiniano Park Conti, лекар идваше всеки ден по половин час сутрин и половин час следобяд. В Палома Грида преди три години също имаше всеки ден по няколко часа. Дано не ви се налага, все пак се конссултирай с личния лекар и си вземи лекарства с вас. Аз не съм прибягвала до лекар, но си носехме лекарства и се консултирахме с лекарката ни от България по телефона!

# 646
  • Мнения: 4 422
Славина браво,а с четирите деца ли бяхте ?

# 647
  • Мнения: 741
Октомври ходихме с четирите деца, сега решихме, че ще сме на почивка и взехме само малките  Laughing!
Амого доволни останахме, в последния момент решихме, но случихме и на време и на хотел, та не съжаляваме!

# 648
  • Мнения: 4 422
Октомври ходихме с четирите деца, сега решихме, че ще сме на почивка и взехме само малките  Laughing!
Амого доволни останахме, в последния момент решихме, но случихме и на време и на хотел, та не съжаляваме!
Браво на вас,разкажи за хотела  Peace Аз мислех,че почивка ще е само с големите,че не искат грижи и внимание  Grinning ама ти си знаеш.

# 649
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
slavina_S и малко снимчици, ще качиш ли Grinning

# 650
  • Мнения: 7 605
Браво Славина, откри сезона  Grinning  Чакаме подробен разказ и снимки  Wink

# 651
  • Мнения: 242
Здравейте почитатели на турското море!
Искам да попитам някой от вас има ли лично впечатление от Paloma Renesance /не знам дали го написах правилно/ в Анталия Кемер. Миналата година се запознахме с аниматори, които са работили там, и те казаха, че било много впечатляващо. Доколкото виждам цените са доста високи, а хотелът е стар 1989 г. Различните ТО пишат различни години за реиновация: някои 2005 други 2009. Кое в същност е вярното? Ние сме минали възрастта, когато се пътува с деца и сега искаме да се отдадем на добра почивка. Въпреки това имаме желание и за дискотека и разнообразни спортни занимания. Благодаря предварително!

# 652
  • Мнения: 10 605
За застраховките пак - днес бях в офис на Алианц на Дондуков, хал хабер си нямат. Убеждаваха ме, че не могат да ми сключат застраховката - можели само туристически агенти или ако сключа едногодишна мулти - трип.
Поне си взех Общи условия. Ако ги искате - пратете ми лично съобщение, довечера ще ги сканирам и ще ви ги пратя.
HDI скоро ще променят условията - няма да е 30 дни преди пътуването, защото не всеки си прави резервацията толкова отдалеч, а до няколко дни от нея. И техни общи условия имам.
Аз днес ще си сключа - за 2 000 евро покритие за мен и детето е около 55лв.

# 653
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
За застраховките пак - днес бях в офис на Алианц на Дондуков, хал хабер си нямат. Убеждаваха ме, че не могат да ми сключат застраховката - можели само туристически агенти или ако сключа едногодишна мулти - трип.
Поне си взех Общи условия. Ако ги искате - пратете ми лично съобщение, довечера ще ги сканирам и ще ви ги пратя.
HDI скоро ще променят условията - няма да е 30 дни преди пътуването, защото не всеки си прави резервацията толкова отдалеч, а до няколко дни от нея. И техни общи условия имам.
Аз днес ще си сключа - за 2 000 евро покритие за мен и детето е около 55лв.

Алианц я сключват само през туроператор, директно клиент при тях не става. Трябваше ми спешно за мои клиенти и стигнах до много високо ниво, ама "йок".  Peace

HDI, така и не успяха да ми обяснят нормално, как точно да смятам застраховките newsm78

# 654
  • Мнения: 1 710
Здравейте момичета!
След дълго лутане къде да отидем на почивка май се спряхме на варианта в Турция,по-точно Анталия с полет от Варна.
Мислим да отидем на море около 17.09.2011г. като търсим хотел за около 1000Евро за трима  ни ( с дете на 4години сме).
Дайте предложения за хотели,чиято цена е около тази сума и са подходящи за деца!
Благодаря предварително:)

За съжаление вариантите са силно ограничени, тъй като са останали много малко оферти за ранно записване, а стандартните цени са доста по-високи от бюджета, които сте отделили. Ти не си уточнила дали искате да се възползвате от ранното записване или търсиш стандартна оферта, но аз все пак ще ти дам предложения от офертите за ранно записване, тъй като цените са с 15-20 % по-ниски. Полетът от Варна около датата, която сте избрали е на 16.09.
http://www.teztour.bg/hotel2.php?hid=14445 - 982 евра, без летищни такси
http://www.teztour.bg/hotel2.php?hid=29027 - 860 евра, без летищни такси
http://www.teztour.bg/hotel_allprices_byspo.php?hid=14733&spoid=4152459 - 1042 евра, без л.т.
Първите два хотела с в Аланя, т.е. доста отдалечени от летището, поне на 2 часа път. И за трите хотела има добри отзиви, подходящи са за семейна почивка, имат детски басейн и детски площадки.

# 655
  • Мнения: 155
Някой пътувал ли е с ТЕЗ вариант опцията и какви са впечатленията? Интерсува ме в момента ласт минит офертата им, която включва следните хотели MAJESTY MIRAGE PARK RESORT-5*, CLUB INSULA-HV-1, HOTEL LAMER ART-5*, KIRMAN HOTELS CLUB SIDERA-5* . Ако някой има отзиви и за хотелите ще съм благодарна.

# 656
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
SAPHIR 4*, Алания,
някой да е ходил на скоро и да даде отзиви..

# 657
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз нищо не направих със застраховката, но другата седмица ще се поправя и ще отскоча до някой офис на  HDI и ако може може ако не стискам палци всичко да е наред.. Четвърти ден малкият е със зверска варицела и чак днес виждам малко светлинка в тунела. 

# 658
  • Мнения: 1 732
Аз нищо не направих със застраховката, но другата седмица ще се поправя и ще отскоча до някой офис на  HDI и ако може може ако не стискам палци всичко да е наред.. Четвърти ден малкият е със зверска варицела и чак днес виждам малко светлинка в тунела. 
Това е още един повод да се замислим! Thinking
В крайна сметка всичко се случва и е много лошо толкова пари да отидат на вятъра.
Бързо оздравяване!

# 659
  • София
  • Мнения: 2 437
Сабина определено е повод Laughing Тази застраховка за мен е чудесна и ще направя каквото мога, за да я сключа.
Мерси за пожеланията HugПоне знам, че варицела няма да ни развали почивката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт