Приморско 2011 г.

  • 82 674
  • 607
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Ами реших да отворя такава тема.
Никога не съм била там, но решихме тази година да отидем, въпреки че се бях зарекла скоро да не стъпя на нашето черноморие, но това е друга тема. Защо точно Приморсо и аз незнам newsm78
Та така четох, че има два плажа - северен и южен. Кой от тях е по-добър за дете? Ще ми се хотелче на първа линия (както казва мъжът ми "Искам да си пия бирата на терасата и да гледам морето") и закуска примерно.
Въобще ще се радвам тук да споделяме за този курорт.

# 1
  • Мнения: 400
приморско е най-ужасното място на нашето море ooooh!
Съветвам те да не ходиш там Peace
Всичко е ужасно Peace

1-Няма място с повече гадини като бръмбари,змии,гущери,комари,оси,пчели и всякакви подобни за които се сетиш и не се сетиш Naughty Те са абсолютно навсякъде Naughty Из селото,из плажа,по пътя,навсякъде Naughty Направо не се трае Naughty Постоянно има нахапани хора по плажа от най-различни гадини,които само там ги има Naughty Доста често положението става сложно и трябва да се ходи на лекар,да се пият антибиотици и т.н. Naughty

2-Нощем и сутрин по плажа излизат някакви чакали,нещо средно между вълци и кучки Naughty
Човек не може да се разходи спокойно по тоя плаж Naughty


3-Има една ужасно гнусна,черна и миризлива река,която се влива точно там на плажа Naughty

4-Самото село приморско е доста отдалечено и изолирано място NaughtyНа около 50 км. от турската граница е Naughty Даже често минава гранична полиция Naughty Хваща се само едно тъпо бг радио и 69 турски радиа Naughty Има една много дива планина странджа там,от която излизат какви ли не "екстри"

Отвратително място Naughty

# 2
  • Мнения: 2 774
приморско е най-ужасното място на нашето море ooooh!

  Simple Smile това шега ли е? Звучи като сценарий за филм на ужасите. А, ако според теб Приморско е най-ужасното, то явно има доста, които не си посещавал.
Според мен е хубаво място за младежи. В ергенските си години доста лета съм ходила там с компанията и имам чудесни спомени. Вярно, тогава не бяхме толкова придирчиви, ама тая богата фауна наистина ми е убягнала Peace
Признавам, че откакто сме с дете, предпочитаме по спокойни места и не сме ходили там заради голямата навалица, ама ...
За плажовете - според мен южният е много хубав. Вярно, точно край него минава Дяволската река и за да се отиде на плажа трябва да се прекоси моста, но и тя не ми се струва чак толкова ужасяваща.

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 11:35 от Mama Svetla

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
По-безумно и лъжливо описание за Приморско не съм чела.Евала на автора!Богата фантазия! Mr. Green
Имаше миналата година големи теми за Приморско.Около 10год. все там сме почивали,с изключение на миналата и сме си изкарвали страхотно,та даже и с дете на 1 год.Хотелът не е желатиелно да е на централната улица е моята препоръка и ние ходихме на плаж или на южния,или на Перла.Спокойствие е трудно да намериш където и да е по българскота черноморие, но ако се ориентирате към хотел с ол инклузив/или само със закуска/ може би ходят една идея по-възрастни туристи и е по-спокойно.
Относно фауната,която беше описана -не съм забелязала за толкова години такова чудо,освен миналата,ако са се заселили нови биологични видове. Mr. Green
Даже съм вземала за детето мазила срещу насекоми и още се стоят.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 437
Леле Forrester69 ти направо ме шашна Shocked
Перла северният плаж ли е? А кой е по-добър?
Търсиме хотел със закуска. Нещо не ми се рискува с ол инкл., защото мисля, че ще ме разочарова - ще го сравнявам с турския и вероятно ще се нервирам.

# 5
  • Мнения: 400
точно пък на плажа перла е пълно с оси и змии Naughty
Страшна простотия Naughty
Още не мога да повярвам,че на плаж може да има оси Naughty
Ама така е,като ужасната странджа стига чак до самия плаж Naughty
Много дива планина Naughty
Има само дъбове и нищо друго не вирее в цялата околия Naughty
Затова е пълно с такива гадини Naughty
Препоръчвам ви Обзор Naughty

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 503
Това за вълците дето излизат нощем наистина ме развесели  Laughing
Ходихме в Приморско преди 2 години,в Перла Плаза на ол инклузив,останахме доволни,но не е на първа линия хотела,води се втора май ,ама според мен е поне 3-та.Близо е до северния плаж,който според мен е по -хубав ,по- чист,но пък гробищата са точно над плажа,което на мен не ми беше много приятно.Южния е по- населен и именно там е Дядовската река,която наистина понамирисва.Ние бяхме точно в пика на сезона и беше голяма лудница,да си намериш място за паркиране си беше истински подвиг.Вечер на главната улица с малко дете е почти невъзможно.Но пък има една широка асфалтова алея покрай морето ,по която се разхождахме всяка вечер,даже малкия кара колело там.Като цяло бих отишла в Приморско ,но не в пика на сезона,прекалено пренаселено е за мен,но аз си падам по по -тихи и спокойни почивки.За плаж Перла съм чувала много хубави неща,но ние не отидохме до там.

# 7
  • Мнения: 400
Да,наистина в това село има една централна улица,която е толкова пренаселена,че не може да се ходи по нея Naughty Особено с малки деца Naughty
Алеята покрай морето наистина е широка,ама изведнъж свършва в нищото Naughty
Умряла работа Naughty
Алея,която свършва в някакви камъни и трябва да се върнеш Naughty
Пропуснах да отбележа,че е адска,непоносима жега там Naughty
Не че на другите места не е горещо,но село приморско е близо до турция Naughty
и е непоносима жега Naughty

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 503
 E,не свършва чак в нищото алеята,свършва на северния плаж,има едно 20-тина крачки да се мине през пясъка за да излезеш на асфалт,от другата страна си излиза на кея:)

# 9
  • Мнения: 6 301
Освен вълци да те нападнат вечер, и змия може да те налази докато лежиш на плажа  #Shocked Какъв ужас! newsm36

# 10
  • Мнения: 574
Препоръчвам Слънчев бряг, а не Приморско.

# 11
  • Мнения: 400
Освен вълци да те нападнат вечер, и змия може да те налази докато лежиш на плажа  #Shocked Какъв ужас! newsm36
Ами това си е голата истина Naughty
Нощем,който се разхожда по плажа или бяга рано сутрин,знае,че тия ужасни чакали са абсолютно реални и се движат на глутници Naughty И са агресивни Naughty
Има ги и през деня естествено,но не са на глутници Naughty
Сигурно ще кажете,че не ви трябва да бягате сутрин или нощем да се разхождате из плажа,но има хора,които го правят Naughty И никак не е приятно всеки път като помислиш за плажа,да се чудиш дали пак ще са там кучките Naughty
А осите,стършелите и всякави подобни ги има по всяко време на плажа/и не само на плажа/и наистина доста често има усложнения Naughty
Освен това.........знаете колко на юг е бургас.Представете си,че село приморско е на цели 75 км под бургас ooooh! Аз лично там имам чувството,че съм на края на света Thinking Или в турция по-точно Naughty
На север и аз не знам кое е следващото селище,май е созопол,но той е чак на 30 км Naughty
Иначе на юг за около 15 мин пеш се стига до китен.По пътя ще ви накацат какви ли не гадини Naughty
По плаж не може да се стигне до китен,просто щото няма такъв Naughty
От странджа изскачат всякакви  гадини,абе голяма джунгла е тва приморско Naughty
Ако сте избрали този район,по-добре идете в китен Naughty

# 12
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Не съм ходила в Приморско от 15-17 години.Една моя колежка казва,че най й е хубаво на Приморско,така че за това описание по-горе ми се струва смешно направо.Къде ли няма гадинки,пълзящи,летящи,змии и т.н.Зависи на какво място си попаднал.Няма преки впечатления от скоро,но преди време не беше кой знае какво градче,но плажа им е хубав.Моята колежка казва,че Приморско се е развил,разрастнал и било хубаво,а и има Аквапарк там. Wink

# 13
  • Мнения: 574
Е то Аквапарк има навсякъде. Например на Елените в Роял Парк какъв Аквапарк има към хотела. Направо е върхът. А и на Слънчев бряг Аквапаркове кой колкото иска.

# 14
  • Мнения: 400
Е нищо де какво като има навсякъде аквапаркове Laughing
Тя не е ходила от 17 години,ама нейната приятелка може да й е казала,че има аквапарк само в село приморско Laughing Laughing
и защо госпожътъ се хвана само за гадините и удобно пропусна всички останали неща,които съм коментирал и са факт там Naughty Да не би да е защото не й изнасят Thinking
Но понеже тя се хвана само за гадините-ами гадините там първо,че са в пъти повече от останалите райони/заради дивата странджа,както вече казах/,второ,голяма част от тези гадини ги има само в онзи район и са доста опасни Naughty На мен например тамошни селяни са ми казвали,че преди да се излезе,трябва да си се намазал или напръскал целия в някакви неща,за да не те кацат милиардите гадини,но пък един лекар ми каза,че и това не било препоръчително,защото разните там осоподобни/наистина неопределени видове,които само там съм виждал/пък се залепяли точно в човек,който се е мазал или пръскал Naughty
Пропуснах да спомена и някакви видове мухоподобни/пак само там съм ги виждал/,които са навсякъде и буквално хапят до кръв Naughty

Общи условия

Активация на акаунт