SUPERNATURAL – Castiel: Trench Coat, Blue Eyes & Free Will

  • 28 484
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 200


Мирка, твоята госпожа най-малко я мисли, говори се, че е склонна да споделя Whistling
 Laughing


  Joy Хахахах вярно. Тя хубаво споделя, ама нещо числото 3 май и е любимо, а мен нещо не ме радва този факт  Mr. Green Stop

# 211
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Поствам го с бели букви. Може на някой да му е досадно. От далечната 1999 г. е. Но вашето творчество ме подсети за него...

Тези силни ръце –
две дебели въжета стоманени,
тези силни ръце –
две реки от бълбукаща лава,
тези силни ръце –
те от мрамор са сякаш изваяни,
тези силни ръце –
две искри от пламтяща жарава.
Те са смели и плашещи,
в битките страх не познават,
те нападат внезапно –
същински отровни змии,
те са сякаш създадени
в схватките да побеждават,
те за милост не молят,
в тях бунтът разпален кипи.
Тези силни ръце
са способни да сгънат желязо,
тези силни ръце
са способни да вдигнат света,
тези силни ръце
са способни да удрят и мразят,
тези силни ръце
са способни дори да рушат.
Две красиви ръце –
като бели крила от сатен,
две красиви ръце,
осъзнаващи силата своя,
две красиви ръце –
нежността са заключили в плен,
две красиви ръце –
пристан тих на страстта и покоя.


Добре, редактирам се. Вече не е с бели букви.

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 14:52 от Зимна роза

# 212
  • Мнения: 6 388
Розе,
Не е спам, тъй като важи с пълна сила за уинчестърските ръце. Не ме ядосвай и го направи с нормални черни букви! Обичам те твърде много.

А иначе, прекрасно стихотворение   bouquet   bouquet   bouquet . Нека всяка от нас да познава/познае такива ръце.

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 13:22 от Impala

# 213
  • Мнения: 630
Розе, страхотно е! Наистина. И да, направи го с нормални букви, не мисля, че някой въобще може да не го хареса, още по-малко пък да е досадно. Направо си е Уинчестър Grinning

# 214
  • Мнения: 201
Преди всичко, Галя, да ти е жива и здрава щерката, да расте хубава и умна и много да те радва!


Розичке... прекрасно е стихчето, и изобщо не е спам!  Hug Като за момчетата е писано!
 
Ех, и на госпожите сигурно не им е лесно, като знаят колко народ точи зъби на мъжете им... ама що ли не ми е жал?  Twisted Evil

# 215
  • Мнения: 116
Сега подред

Краули, ама ти много лесно се предаваш пред детето. То вярно, че майките отстъпват, ама тя е само на седем... все пак Джаред е малко голям за нея Simple Smile Кажи й, че докато  дойде време за флиртове, той ще е побелял Simple Smile

Импалка знаех си, че веднага ще разбереш кой е кадърът, как изобщо Краули си позволи да го пусне. Аз веднъж направих такава грешка, но вече знам...  аз лично харесвам Ана (казаха го тихо, не ме бий)...

Розе стига вече си скромичала... наистина ще те набия накрая. Разбери веднъж завинаги в тази тема (а и не само тук) ти си най-добрият писател и  поет. И всички ние с трепет чакаме всичко, което създаваш.... така че стига вече в бяло. Не можеш да ни досадиш, дори и да искаш!!!

Мирка това за любимото число 3 е нова информация за мен... Тоест ти си най-облагодетелстваната фенка от всички нас... с най-големи шансове

От друга страна и аз харесвам числото 3, но само ако значи 1. Джаред 2. Дженсън и 3. АЗ
Ама пусти му момчета, всеки ме иска само за себе си... казах им, че играят вече шест години братя и трябва да се научат да делят по братски...

# 216
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
След стиховете на Розето   bouquet няма какво да напиша, освен малко да илюстрирам. Нека следващото  да е и лек подмаз на Импалка  Hug На последните 2 мижи(м) ама леко
цак-цак-цак-цак-цак-цак

Белс, така говориш, щото не си си имала работа с нея  Tired
Тамън и бил Сам, щото е млад. "Стария" Дийн е за мен. Нещо е в заблуда някаква, че баща и е цар, и може да има всичко, което поиска. Даже на персонала в заведенията вика "прислуга"  ooooh!                            

# 217
  • Мнения: 630
Галя! Галче! За кой дявол ме кара да правя това

като си ги напускала целите. Тц-тц-тц, нЕмаш срам.

# 218
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
 Blush Blush Blush
За акцент бе, мило. И да се упражняваш в уголемяването на разни части. Не че се нуждаят от уголемяване, де. И не че ти се нуждаеш от упражнения Joy 

# 219
  • Мнения: 292

Розе стига вече си скромичала... наистина ще те набия накрая. Разбери веднъж завинаги в тази тема (а и не само тук) ти си най-добрият писател и  поет. И всички ние с трепет чакаме всичко, което създаваш.... така че стига вече в бяло. Не можеш да ни досадиш, дори и да искаш!!!



 Peace Peace Peace Абсолютно съм съгласна. А ако съЩествува изобЩо някой който не иска да чете, има лесно .... да прескача. А отностно стихотворението .... прекрасно е  Heart Eyes, не знам заЩо, но веднага си представих ръцете на Дийн  Whistling Whistling Whistling
Гале, някой ден Ще ме умориш с историите на дъЩеря ти  Joy Joy Joy

# 220
  • Мнения: 6 388
Розе, Heart Eyes
Благодаря ти, че редактира. Кротнах. Извини ме за тона, който си позволих, но нали ме знаеш - дива и не съвсем нормална.

Bella, Hug
Значи едно, ти, две. Ммм-ммм, съвършенство.

Галче,
Не е нужно да ми се извиняваш или 'подмазваш' Hug . Обаче, забележи - на предпоследната снимка се облизах, а на последната издишах бързо и шумно Joy Joy Joy (радвам се, че в момента съм сама и не успях да се изложа за пореден път).

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 15:36 от Impala

# 221
  • Мнения: 3
А отностно стихотворението .... прекрасно е  Heart Eyes, не знам заЩо, но веднага си представих ръцете на Дийн  Whistling Whistling Whistling

защо ли  newsm78 , а аз - на Сам  Joy

# 222
  • Мнения: 116
Белс, така говориш, щото не си си имала работа с нея  Tired
Тамън и бил Сам, щото е млад. "Стария" Дийн е за мен. Нещо е в заблуда някаква, че баща и е цар, и може да има всичко, което поиска. Даже на персонала в заведенията вика "прислуга"  ooooh!                           

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Импала, благодаря от сърце за едно, две, три.. наистина е мммммммм

Галя! Галче! За кой дявол ме кара да правя това

като си ги напускала целите. Тц-тц-тц, нЕмаш срам.

а това дори няма да го коментирам ТУП!!!!

Инче, честит нов страхотен подпис! Ти вече ги сменяш по два пъти на ден!



Чакайте да ви разкажа за моята майка. От месеци й надувам главата за СПН, ама тя отказва да гледа, защото я било страх.
Снимки на момчетата обаче не я страх да гледа и аз й промивам мозъка.
Тя взе , че откри, че Джаред участва в Момичетата на Гилмор и сега ме изнудва и гледаме поне по една серия на ден Simple Smile
А днес на разходка проведохме следния разговор:
Аз: Отивам да си изтегля пари.
Тя: Защо са ти сега, аз нали имам.
Аз: Ами да имам резерв, ако се обади някой мъж и реша да избягам с него.
Тя: А, добре, може наистина да се обади Джаред и да ти трябват за самолет.
Аз: ????
Тя: Ама изтегли повечко, защото и аз ще дойда.

 Joy Joy Joy Joy

# 223
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох ша ма уморите,трябва по често да влизам ма като видя броя на страниците и са плаша Mr. Green Joy Joy Joy

Галче Честит ти 3 празник  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet,честито на малката принцеса и тоз първия принц баш за нея,кажи и много да не философства,дан са меши в работите на големите Mr. Green и на теб честита годинка още толкова ти пожелавам тук в тоз прекрасен форум,който го похвалихме хубаво с Йо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Отонсно това дето го каза Розето,че като свърши сериала,не е казона че трябва да се разпада темата,дори наистина трябва се премести в литературния клуб,не спирате да ме изумявате кви красоти творите Hug Hug Hug Hug


Нова снимка, но не е ясно от заснемането на кой епизод: цък (давам го като линк, въпреки че не смятам, че е особено спойлерираща Rolling Eyes ).

Това го имаше в тумбърлото показваха със стрелка там отодоло шлифера на Кас нещо явно някъв гаф,ма не мога да разбера Thinking

Йо това за госпожата браво сетила се Crazy,аз си мислих нещо ма няма да казвам,че ща ми хвърлите бая домати....чак сега са осъзнах много съм зле Blush

Ох и стова цак как да отида на лекция сега????????????



Джерард Бътлър е страхотен, особено в този филм. Но най си го харесвам в P.S. I love you, много сладък.поред на номерата.
Сити леко с Бътлар,че да знаеш в една тема как се биха за него,лелиииииии Crazy,бая харесван,мен нещо не ми хваща окото ще видим как се е справил в предложения Wink Peace
Бичи дори и филма изтеглих

# 224
  • Мнения: 6 388
Бела,
 Joy Joy Joy Браво на майка ти! А моята гледа сериала и казва: ‘Имам желание да ги плясна по вратовете. Не заради нещо конкретно, но така, профилактично.’ Странното е, че това е първото нещо, което и аз бих направила, но послеее Whistling ...

Пламка,
Скрий се зад мен и казвай - по мен никой не смее да хвърля домати Joy .

Ех, Amore, eх, подпис,
Частта след като си намокри косата е мяууууу.

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 15:50 от Impala

Общи условия

Активация на акаунт