Благоевград №34

  • 58 559
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 577
Пу, първа!

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ! ДА СТЕ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И МНОГО, МНОГО ОБИЧАНИ!

Нова тема, нов късмет  Laughing

# 2
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Пу втораааа.....
Ха, добър ви вечер в новата тема.
Marci Благодарим ти за темата!
Galena Как е малката сладурка?
Ще я водиш ли на гимнастика?
Поне събота и неделя може да се вмествате, нали?

Моето малко момиче е уж по-добре.
Днес поне температурата не е била над 38 градуса.
Но, ту главичка я боли, то коремче, ту някой мускул... изобщо екстри имаме.
Най-голям проблем обаче е пиенето на фервекс (колдрекс).
Ей, голяма гадост е това за нея  Sick
Днес обаче успя да го преглътне без да го върне почти веднага (както стана вчера).
Слуша ме детето , не е опърничаво много.

Днес стана готова роклята на племенницата за абитуриентска й.
Страхотна е станала, чудесно й стои. Получи си я точно за днешният празник и
както беше без настроение , се ухили до уши и като малките деца се фръцкаше
на огледалото. Като дете ми е и много се радвам, че се хареса, а и че ме слуша
за някои неща.  (е похвалих се и на вас, сега съм доволна) Mr. Green

Много от пишещите тук ги е хванала липсата.
Виждам обаче, че и в днешният празничен ден много слаба активност имаме.
Но, предполагам че празнувате активно. Затова утре ще видим дали ще има отзиви  Laughing
Аз и с чаша вино днес дори не празнувах (срамота).
Утре можа да наваксам с две  Mr. Green
Хайде лека нощ и до утре!  bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 286
Добро утро в новата тема момичета  kaffeetrmker_2
В последно време ни заля вълна на новодошли и старите динозаври по изчезнахме нооо не и за винаги  Mr. Green Naughty

# 5
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Привет!
Сервирам кафенце (чайче) и в новата тема за да ни вървят приказките  Laughing


jujavka Ааа, това не го чух добре.
Моля, повтори  Mr. Green
jinjer_78 Динозаври а? Да бе да .....
Динозавър ама млад, приятно закръглен, понякога оптимист,
по-често песимист - това се отнася за мен поне  hahaha
А вие старите динозаври, едно време усилено размахвахте пръст  Naughty,
организирахте и участвахте във всичко, а сега.... синеоки дебнеш  hahaha

Ох, оставям ви , че малката нещо охка да видя какво е......

# 6
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Деси благодаря за кафето. Дано по бързичко се оправи Ана Мария. Днес по добре ли е?
Ако не бях купила цветя за госпожите в детската по никакъв начин нямаше да забележа че вчера е било някакъв празник. Sad Вики стана с дупето на горе и цял ден само се сърди за няй-малкото нещо. Венци само отвори вратата на стаята и с маска на лицето успя да каже "Честит празник, подаръкът ще си го получиш на Велинград". #Cussing outПолучих няколко съобщения по телефона, които за съжаление и благодарение на счупения ми апарат така и не успях да разбера от кой са ..... ама виж да седна с чаша вино след като успах децата хич и не се сетих. Можеше да си правим компания и да празнуваме заедно поне по скайпа. Joy
jujavka  такива  Whistling не приемаме. Я драсни някой ред да ни кажеш как сте. Laughing
jinjer_78 някои от старите динозаври се отдадохте се на плетки и готвене и направо ни забравихте.  Crossing Arms
Билянка гледах "На кафе" тази сутрин, това Хедра ли беше?

# 7
  • Благоевград
  • Мнения: 333
Добро утро!
Деси, дано се оправя малката, та до подкара пак кънките, че идва края на зимата казаха. Не си единствената непразнувала вчера. И на мен вчера хич не ми беше до празник. Сами сме си с децата, тате е на обучение, баба и дядо пак на София и аз кроя планове кой, как, къде и в колко часа да водя и да вземам. Отгоре на всичко и колата ни е на ремонт, че една пишмаш таксиджийка ни удари. Да не ми се обиждат колежките шофьорки, ама огледалото в колата като че ли се използва от жените само за "предно" виждане...Та сутринта водя малкия на детска, на обяд тичам да водя каката на училище, вчера към 4 часа се събрахме да се почерпим с колежките в р-т "Паното" аз тичам до детската за малкия, връщам се пак да попразнувам за малко, после бързаме да вземем каката от училище и...най-сетве вечерта удома на спокойствие...и малкия ми сервира, че искал да го запиша на гимнастика...само това ни липсва сега. Та като писах за "Паното" да кажа, че там много ми харесва, след ремонта е много свежичко, менюто е богато и може да организираме там една среща, хем на мен ми е близо  Simple Smile
Забравих да се похваля, че и аз вече имам хлебопекарна Grinning. Моят мъж ми каза да си избере подарък и аз си избрах това...практична жена...По-късно ще кача и първите ми произведения.
Е, много дълго стана, оставям ви.

# 8
  • Мнения: 447
Ей ме на! с дълго  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Чета ви редовно, но за писане време не ми остава.....Малките най-после са на детска, но ме изненадаха, че в групата на Теди има шарка, та очаквам и такова включване.... А и да я похваля вече е без един преден зъб, сутринта геройски изтърпя ваденето. Оставих я в детската с обещанието довечера да го хвърлим на покрива и да кажем онова стихче за враната- помните ли го? Да ви е шарено и весело, слънчево и усмихнато  bouquet 

# 9
  • Мнения: 2 837
Добро утро!
Марси, Хедра беше, а пък последна дойде Яна с малката Калинка, която вчера нагушках Simple Smile


За съжаление кърмаческата среща ще се наложи да се отложи - оказа се, че в петък имам поправителен изпит, а Ваня се е сдобила с травма Sad Ще пиша каква е новата дата по-късно...

Последно - лекция за бременни - 18.03. от 10 ч.
Кърмаческа среща - 18.03. - 11 ч., хотел "Алфа".

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 13:13 от Ана2

# 10
  • Мнения: 286
Ехеее разписахте се брей  Mr. Green
и аз гледах сутринта Гала и за кърменето,не че съм на тази вълна сега но за обща култура  Grinning
да се присъединя към отбора на не много празнувалите вчера  Peace аз също като Марси някой и друг поздрав по телефона и това беше,всъщност най-много ме изненадаха и трогнаха моите родители,защото след обяд вчера ми донесоха препоръчано писмо с картичка и някой лв за празника от Чирпан и бях и изненадана и очарована,та днес си купих панталон и туника(плетена)и една рокля чакам да ми донесат пролетна турско синя нямам търпение да я облека на някоя сбирка пък може и в Паното  Blush Joy и мама свеки се отчете с някой лв а пък аз и сътворих картичка и децата и подариха
а моят Жоро реши да мине метър и да не ми купи нищо аз се понамръщих и когато взе децата от детска се прибраха с букет сухи цветя в оранжево за кухнята и рамка за снимка,много се зарадвах защото може да е евтинко обаче ако ви кажа от кога бях хвърлила око на този букет и все не ми оставаха никакви парички да си го купя и сега много му се радвам,а и децата са щастливи че ми харесаха подаръците, а пък Жоро отиде да гледа Барселона в селското барче  Mr. Green
Марси,исках да ти кажа че снощи реших да сътворя рецептата ти за пилето сладко-кисел сос-
самото месо стана супер,но соса няма по-голяма гадория,изобщо не стана дори и подобен на вкус до онзи който знам,беше много сладък -натрапчиво отвратителен чак и много биеше на домати абе пълен провал,изядохме си панираното месце и това беше повече няма да опитвам този сос  Naughty

а за плетките много са ме завладели да ви кажа,вече съм планувала сто неща да си оплета,остават ми ръкавите и яката на едната жилетка на децата и ще ви покажа да се поизфукам,добре че Джуджавка ми дава онлайн уроци чат-пат че някои неща изобщо не можех да си ги представя ,и една друга приятелка нагледно ми показа и от една книга гледам абе дълга и широка  hahaha
Хайде до скоро и ще взема да стана по-сериозна писателка тука  Thinking

# 11
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Джинджърке , това се казва включване! Party
Подаръците са ти супер, браво.

Да ви кажа "умирам" от смях в момента  hahaha Joy
Прочитам поста :
Кърмаческа среща - 18.03. - 11 ч., хотел "Алфа".
Обаче го прочитам така "Кръчмарска среща ...."
 hahaha rotfImbo newsm24
Срам и резил, край спирам да чета днес  Joy

# 12
  • Мнения: 2 837

Обаче го прочитам така "Кръчмарска среща ...."
 hahaha rotfImbo newsm24
Срам и резил, край спирам да чета днес  Joy
Едното не изключва другото  Mr. Green
Джинджър, ами страхотни подаръци си получила...
Марси, дано се отчете подобаващо Венци на Велинград Simple Smile
Бори, и на Румен му се искаше да ходи на гимнастика, но нещо и на мен ми е трудно да се организирам да го водя...

# 13
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Къде се намира това заведение Паното, само аз ли не го знам? newsm78
Деси то и кръчмарска си ни е време да организираме, ама не в 10 ч сутринта.... Joy
Билянка вече съм спокойна, че и аз мога да дойда на срещата. Wink
Bory_V голямо тичане си му ударила вчера. Защо не искаш да запишеш малкия на гимнастика?
Джинджер на мен ми се получи соса, почти нямаше разликас китайкия ресторант... newsm78 Първият път го правих с кетчуп, а втория с доматено пюре, но такова смляно, гъсто и без семки, то горе долу си е пак като кетчуп...Четох даже по форуми, че и готвачи в кутайски ресторанти го правят по същия начин... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2
добро утро мами как сте в този слънчев ден

Общи условия

Активация на акаунт