Туроператор ЕСПАС ЕООД

  • 1 562
  • 6
  •   1
Отговори
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета,

моля ако някоя от Вас има информация за въпросния туроператор да ми даде информация.

Ползвали ли сте услугите им? Отзиви? Чували ли сте нещо за тях?

Сериозно притеснена съм.

Благодаря предварително.

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Отново се включвам.

Никой ли не може да ми помогне с информация за въпросния туроператор?

# 2
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Кажете в каква връзка ви интересува и може да помогна.
Иначе не съм ги чувала. Можете да проверите на сайтът на министерството дали имат наистина лиценз - имат, проверих.

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Кажете в каква връзка ви интересува и може да помогна.
Иначе не съм ги чувала. Можете да проверите на сайтът на министерството дали имат наистина лиценз - имат, проверих.

Разказах на Модератор на лични, не ми се иска все още да давам публичност, за да не ги омаскаря без да са виновни за това, в което ги подозирам.

Исках само да разбера за отзиви от други хора, които не са предубедени като мен, за да си изясня картинката в цялост.

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Ясно, аз работя в бранша, но не съм ги чувала. Най-вероятно малка фирма, която препродава продукти на големите. Ако прецените, че мога да съм полезна с информация пишете на ЛС.
Доколкото виждам програмите на сайтът им са на Аполо, Арайвълс Иди и т.н.
Успех

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ако прецените, че мога да съм полезна с информация пишете на ЛС.

Пуснах Ви ЛС, ето за тази програма става дума: http://www.muzite.org/bg/sabitiya/

Туроператорът и Сдружението са регистрирани от едно и също лице.

# 6
  • Мнения: 1
"ЕСПАС" ЕООД и собственичката й Христина са много некоректни, много меко казано. Веднъж чрез тях исках за заведа чужденци из България, а то какво стана, първо ги обра до шушка, второ постоянно искаше да се доплаща. Не дава платежни документи, все отлага за по на там, да не кажа, че докара хорта до истерия и те искаха вече да сиходят от България колкото си може по-бързо. Общо взето страшно не коректна жена ... Видя чужденци и първата и мисъл беше да ги ошушка до стотинка по най-безкрупалния начин. Просто мой съвет е НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ТАЗИ ФИРМА .... "ЕСПАС" ЕООД     Twisted Evil Тази фирма е срам за бранша и срам за България

Общи условия

Активация на акаунт