Интер Травел Сървиз

  • 20 814
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Харесала съм 1 екскурзия, провеждана от гореспоменатата фирма и ще бъда благодарна за всякакви отзиви от фирмата.   bouquet

# 1
  • Мнения: 728
Пътувала съм с тях един единствен път, като на офертата им попаднах съвсем случайно и не бях чувала нищо за тази агенция преди това. Никакви забележки нямам, ама абсолютно никакви, което преди това не ми се беше случвало с друга агенция. Обаче и групата беше много дисциплинирана (а това е много важно за организираните пътувания според мен) - никакви излишни спирки за тоалет или цигари освен прдвидените по програма нямаше и ако на границата не висяхме 2 часа, всичко щеше да е по график. Екскурзовод беше Светла - много отзивчива дама, отговаря на всички въпроси, през цялото време дава информация за местата, през които минава автобусът без да прекалява и досажда. Останах с впечатление, че някои от дестинациите са по техни програми (Будапеща, Виена, Барселона мисля), а други оферти са на техни партньори - агенции, с които работят. Ние пътувахме до Будапеща.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 399
И аз за Будапеща гледам офертата. Благодаря ти за отговора!   bouquet

# 3
  • Мнения: 728
Хотелът в Будапеща, в който бяхме настанени, беше в периферията на града, на брега на Дунав в много тих квартал - направо идилия. Транспортът обаче е доста уреден и нямахме проблеми с придвижването. Втория ден имаше планирана екскурзия до Естергом, на която не се бяхме записали и автобусът ни остави в центъра, а на връщане ползвахме метро и автобус. Ако имаш въпроси въпроси, на които мога да отговоря - насреща съм  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 0
Бях на екскурзия в Будапеща и Прага с фирма Интер травел сървиз, изкарахме леко казано ужасно!Екскурзоводката, Красимира през цялото време четеше от едни листчета разпечатани най-вероятно от интернет. Държеше се с пътниците като в гестапо, в един момент човек да си помисли, че тя ни плаща екскурзията.Просто ужасна, не ни даваше време нито да хапнем, нито .... абе едно галопиране нон-стоп.Сега да ви разкажа и за превозвача, Меттранс 2005,  които явно за да спестят някой лев, бяха сложили стари гуми, и регенерат гуми. Първо спряхме на един паркинг и се установи спукана предна дясна гума. След нейната смяна, няколко километра по-нататък, в движение със сто км. в час се спука предна лява гума.Автобуса щеше да се обърне, ако не беше реакцията на шофьора.Изчакваме друг автобус който да ни даде гума, и вместо в Прага да си оправят гумите, тръгваме със  старата резервна гума, която се спука в Братислава в тунел. Не мога да ви разкажа за ужаса който изживяхме всички 50 човека, това са убийци!!!С Интер травел сървиз, никога повече, а за фирма Меттранс 2005, ще направя всичко възможно да не могат повече да возят хора!

# 5
  • Мнения: 14
Бях на екскурзия организирана от тази фирма по маршрут Френска Ривиера и Италия за 6 дни. Екскурзията беше много динамична и натоварена, но пък това което видяхме го оставям без коментар. Автобусът беше на Шанс тур -Царево - без забележки! А за водача/както в много форуми наричат ръководителя на групата/ не беше водач. Ходила съм на доста екскурзии от различни фирми, но това си беше екскурзовод на европейско ниво! Величка Спасова - на пръв поглед незабележима като малко момиче, но пък с какви знания - нямам думи просто. Била съм с разни екскурзоводи, които са четяли от листи информация от нета, които не са можели и две думи да кажат ако ги попиташ нещо, а това момиче знае перфектно 3 езика, много история, любопитни факти и за каквото и да я попиташ няма нещо, което да не знае. Доволна съм, че всичко мина без проблеми и лоши моменти и ото сега знам следващата ми екскурзия ще е там, където "водач" е Вили. Пожелавам ви да изживеете моите незабавими моменти не само по този маршрут...

# 6
  • Мнения: 88
Бях на екскурзия организирана от тази фирма по маршрут Френска Ривиера и Италия за 6 дни. Екскурзията беше много динамична и натоварена, но пък това което видяхме го оставям без коментар. Автобусът беше на Шанс тур -Царево - без забележки! А за водача/както в много форуми наричат ръководителя на групата/ не беше водач. Ходила съм на доста екскурзии от различни фирми, но това си беше екскурзовод на европейско ниво! Величка Спасова - на пръв поглед незабележима като малко момиче, но пък с какви знания - нямам думи просто. Била съм с разни екскурзоводи, които са четяли от листи информация от нета, които не са можели и две думи да кажат ако ги попиташ нещо, а това момиче знае перфектно 3 езика, много история, любопитни факти и за каквото и да я попиташ няма нещо, което да не знае. Доволна съм, че всичко мина без проблеми и лоши моменти и ото сега знам следващата ми екскурзия ще е там, където "водач" е Вили. Пожелавам ви да изживеете моите незабавими моменти не само по този маршрут...
  202uu Преди две години имах удоволствието да пътувам с Вили и напълно подкрепям, казаното за нея, още повече, като правя сравнение с други организирани екскурзии и екскурзоводите, с които съм била. Чудесна е!

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте ! Пътувах до Будапеща с агенцията. Градът е много красив, но агенцията не струва! Автобусът беше тесен-нямаше много място между седалките, а прозорците-прашни. Шофьорите на връщане дори ни пуснаха да послушаме сръбско. Екскурзоводката не си вършеше работата-нито говореше с рецепция, за да реши проблемите, нито ни броеше-на два пъти щяхме да оставим хора по пътя. Също така местната екскурзоводка говореше на цялата група без микрофон на площада на героите и на рибарските кули, където бяхме оградени от други групи и беше шумно, т.е. не успяхме да разберем нищо от това, което каза (или поне не всички). Като една от последните ми забележки - храната беше повече от отвратителна. Бяхме настанени в Green Hotel. Закуската беше прекалено малко, стар хляб и т.н. Едната сутрин ресторантът отвори с 15 минути закъснение и затвори 3 минути по-рано, тъй като сме били много хора, а те не можеха да смогнат. За закуска имаше неща от вечерта-сладки картофи с лук и салата. Последното нещо, което мога да кажа е, че съм крайно разочарована от камериерките в хотела, тъй като не бяха затворили вратата на стаята ми единия ден и стаята ми е била отворена часове наред. Слава Богу, гостите на хотела са били възпитани, нямах нищо липсващо.

# 8
  • Мнения: 326
Точно с тази агенция ще ходим до Будапеща. Дано имаме повече късмет, въпреки че впечатленията ми от обслужването във офиса им не са добри! Praynig


Здравейте ! Пътувах до Будапеща с агенцията. Градът е много красив, но агенцията не струва! Автобусът беше тесен-нямаше много място между седалките, а прозорците-прашни. Шофьорите на връщане дори ни пуснаха да послушаме сръбско. Екскурзоводката не си вършеше работата-нито говореше с рецепция, за да реши проблемите, нито ни броеше-на два пъти щяхме да оставим хора по пътя. Също така местната екскурзоводка говореше на цялата група без микрофон на площада на героите и на рибарските кули, където бяхме оградени от други групи и беше шумно, т.е. не успяхме да разберем нищо от това, което каза (или поне не всички). Като една от последните ми забележки - храната беше повече от отвратителна. Бяхме настанени в Green Hotel. Закуската беше прекалено малко, стар хляб и т.н. Едната сутрин ресторантът отвори с 15 минути закъснение и затвори 3 минути по-рано, тъй като сме били много хора, а те не можеха да смогнат. За закуска имаше неща от вечерта-сладки картофи с лук и салата. Последното нещо, което мога да кажа е, че съм крайно разочарована от камериерките в хотела, тъй като не бяха затворили вратата на стаята ми единия ден и стаята ми е била отворена часове наред. Слава Богу, гостите на хотела са били възпитани, нямах нищо липсващо.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 384
Точно с тази агенция ще ходим до Будапеща. Дано имаме повече късмет, въпреки че впечатленията ми от обслужването във офиса им не са добри! Praynig


Здравейте ! Пътувах до Будапеща с агенцията. Градът е много красив, но агенцията не струва! Автобусът беше тесен-нямаше много място между седалките, а прозорците-прашни. Шофьорите на връщане дори ни пуснаха да послушаме сръбско. Екскурзоводката не си вършеше работата-нито говореше с рецепция, за да реши проблемите, нито ни броеше-на два пъти щяхме да оставим хора по пътя. Също така местната екскурзоводка говореше на цялата група без микрофон на площада на героите и на рибарските кули, където бяхме оградени от други групи и беше шумно, т.е. не успяхме да разберем нищо от това, което каза (или поне не всички). Като една от последните ми забележки - храната беше повече от отвратителна. Бяхме настанени в Green Hotel. Закуската беше прекалено малко, стар хляб и т.н. Едната сутрин ресторантът отвори с 15 минути закъснение и затвори 3 минути по-рано, тъй като сме били много хора, а те не можеха да смогнат. За закуска имаше неща от вечерта-сладки картофи с лук и салата. Последното нещо, което мога да кажа е, че съм крайно разочарована от камериерките в хотела, тъй като не бяха затворили вратата на стаята ми единия ден и стаята ми е била отворена часове наред. Слава Богу, гостите на хотела са били възпитани, нямах нищо липсващо.
Моля дайте информация за фирмата, че и аз оглеждам техни предложения за Италия  Praynig

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 436
Мислим да посетим с тях  Будапеща Прага Виена Братислава без нощен преход.Не сме пътували с тях.Някой ходил ли е на тази екскурзия?Благодаря предварително на отзовалите се?

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте!


Споделям моето виждане и усещане за екскурзия до Тоскана с фирма Интер Травел Сървиз. С една дума тъжна съм и тъгата ми надделява над желанието да споделя видяното по маршрута – това ми се случва за първи път. И при другите пътувания е имало нещо, което не ми е допадало в организацията, но то е било толкова малко, че не е имало никакво значение в цялостното преживяване. За да е ясно написвам как аз виждам нещата като минимум.
Хотела да има асансьор за багажа, който всяка вечер се сваля от автобуса и сутрин се качва / на тези екскурзии не ходят щангисти, а хора от всяка възраст и пол/
Да има топла вода / най елементарна хигиена, а не да миришеш на пот от целодневното ходене и пътуване/
Закуската, която се предлага във всеки хотел да не е мухлясала пица от няколко дни или сух кекс единствено/ това ми се случи за пръв път в нещо, което фирмата е приела за хотел в края на света/. Дори се срамувам да опиша другите екстри, като миризма на застояло, кучешки лайна на терасата, невъзможност да седнеш на стол, ако не го измиеш с четка и препарат, паяжини над леглата и т.п. Нямаше как да се изкъпеш, но се вмирисваш и на допълнителна застоялост.
Екскурзовода Валентина Недевска освен да има знания за обектите да се грижи за единението на групата, като се държи за спазване на програма и уговорени правила, а не както ми се случи да настройва хората един срещу друг, да е срещу тях и да ги обижда. Тези, които осигуряват работа и хонорар са екскурзиантите и моето мнение е, че екскурзовода, който представлява туристическата фирма в момента не е да им вменява, че за толкова пари това ви се полага, което значи че фирмата е ниско квалифицирана и има дискриминационно отношение към хората.
Автобуса да е с разстояние между седалките удобно и за високите хора/ има и такива, ако някои не са забелязали/. Автобуса с който пътувахме беше такъв – мисля си дали това не беше единственото добро.
Пътя по който пътуваме с голям автобус все пак да може да се побере на платното и да взема завоите без да се налагат допълнителни маневри или да се налага да търси друг маршрут след като е изминал 20 км в застрашаващи живота на хората условия в тъмнина, пропаст, гора, тесен път и отклонение от час-два.
Хотелите да са в градовете, които се посещават, както е било на всяка екскурзия на която съм ходила до сега. Само, че този път хотелите се намираха на час, час и половина извън местата по програма и за да е още по гадно след мястото, което ще посетим на другия ден, т.е. Преминаваш града за посещение, пътуваш из тъмни гори по път на който автобуса не може да се размине дори с кола, спиш в потрес, на сутринта автобуса се връще обратно, после пак поема назад и това се повтаря. Въртяхме се в обратния кръг на маршрута. За да бъда искрена хотелите с изключение на този гадния, където трябваше да се нощува 2 нощи и да се премине 3 пъти час и половина – два по път не отговаряш за автобус – отговаряха на условието нормалност, но това че не бяха по маршрута ги правеше неприемливи.
Собствениците на туристически фирми според моето скромно мнение е добре да си вдигнат задните части и да преминат маршрутите и хотелите, които предлагат. Екскурзоводите да научат правила за обгрижване на хората, които им осигуряват работа. Предварително всеки интересуващ се за екскурзия да е информиран за автобуса, хотелите, пътя, правилата, за да вземе решение, а не да му се вменява че е мръсен и беден българин. Повечето хора вярват на това, но искам да споделя, че за парите които платихме на тази екскурзия / 90 лв. на ден/ други фирми осигуряват нормалните условия.
От 2009 пътувам чрез фирма Стенли травъл, която ми е допаднала с това, че обгрижва туристите си. На повечето от тях организатор е Мондел. За същите дневни двете фирми са ни осигурявали много добри условия и отношение. Разстроена и обидена съм от Интер травъл, която е организатор на екскурзията до Тоскана, както и от наетата от тях екскурзоводка. Реших да споделя с няколко цели, но най първо да се обърна към хората: Спрете да се поддавате на манипулации, които ви унижават и вменяват вина, че сте бедни. За елементарна хигиена, достатъчно истинска закуска, хотел с асансьор и намираш се в града по маршрута не се искат много пари. Желателно във фирмата организатор да работят хора с точки в ценностната си система на познание, грижа за клиента, качество на живота отговарящо на европеец в 21 век, отговорен подбор на екскурзовод, който да не му уронва авторитета. В заключение: КОГАТО ДА СЕ БОРИШ ЗА ХИГИЕННИ УСЛОВИЯ, СТРАХА ЗА ЖИВОТА И ДА СЕ ЧУДИШ В КАКВА ИНТРИГА ЩЕ ТЕ ВЪВЛЕЧЕ ЕКСКУРЗОВОДА СТАНАТ ТЕМА НА ЕКСКУРЗИЯТА, ТОВА УБИВА ВСИЧКО ЗА КОЕТО СИ ТРЪГНАЛ. ПОЛАГАШ ВЪРХОВНИ УСИЛИЯ ПОНЕ МИНИМУМА ОТ ТОВА ЗА КОЕТО СИ ТРЪГНАЛ ДА ГО ПОСТИГНЕШ. НА ТОЗИ ЕТАП НЕ МОГА ДА ГОВОРЯ ЗА МЕСТАТА КЪДЕТО БЯХ. ИЗПИТВАМ ОГРОМНА ТЪГА.
След месец и половина тръгвам за Скандинавия. До тогава ще се моля да тръгна без страх и тъга.

# 12
  • Мнения: 1


 Искам да споделя и моето мнение за екскурзията до Тоскана, организирана от фирма "Интер травел сървиз", тъй като и аз бях със съпруга си на тази екскурзия. С фирмата сме пътували няколко пъти и винаги сме били изключително доволни. Преди да заминем фирмата подробно ни информира/както винаги/за маршрута, хотелите, автобуса и пътя. И затова, че програмата е много динамична и наситена. Посетихме много красиви места, местните екскурзоводи в Италия ни проведоха увлекателни екскурзии, а нашата екскурзоводка Валя Недевска ни даде по пътя много интересна и увлекателна информация за местата, по които минаваме, за бита и традициите не само в Италия, но и за другите държави,през които минахме. Тя беше достатъчно мила,спокойна и отзивчива и прояви огромно търпение към една групичка в автобуса от няколко жени, които меко казано се опитваха всячески да отровят атмосферата на екскурзията. Те непрекъснато предявяваха претенции за всяко нещо, бяхме принудени да слушаме непрекъснати оплаквания, че им става лошо по завоите и ще повърнат, че имат разширени вени и краката им се подуват, че трябва да им се обръща специално и персонално внимание....И закъсняваха непрекъснато. Госпожо, която сте писала горните редове, защо не писахте колко пъти чакахме хора от вашата група-на почивки на бензиностанции, на супермаркета преди границата , когато екскурзоводката  направи всичко възможно да спрем за пазар по време на натоварената ни програма и ви чакахме цялата група половин час. Когато съпругът ми им направи забележка на една бензиностанция, че целият автобус ги чака вече 15 минути ,те се озъбиха, че ще ги чакат още толкова.
Относно хотелите-всички бяха с асансьор, освен 2-в Любляна и Пистоя, но те бяха на 2 етажа. Пътувала съм на много места и съм спала в много хотели с 3 и 4 звезди без асансьор. Навсякъде по програмата хотелите бяха много прилични, с 3 звезди. "Гадният"хотел в Пистоя действително беше скромен, но стаите бяха чисти, с нови чаршафи и хавлиени кърпи, имаше авария с водата, но на сутринта тя беше решена. Там действително закуската не беше добра, но пък вечерите и закуските в другите хотели бяха много добри.  Автобусът беше комфортен и никъде не е имало опасност за живота ви, пропасти и такива страшни пътища. Ако за пръв път пътува в планина, това е друг въпрос. И никой не ни е внушавал, че сме бедни. Аз лично бях свидетел на ужасния скандал, който направихте на екскурзоводката в Пистоя. Бях свидетел и на скандала с най-възрастната жена от автобуса, която една жена от вашата групичка нарече "дърта кукувица"/за което жената ще я съди -с пълно право/. Ако искате пълно и персонално обгрижване водете със себе си медицинска сестра ,която да се занимава с повръщането ви и с болните ви крака. Екскурзоводът няма как да обгрижи едновременно  и индивидуално 35 човека.
Няма да се впускам в повече подробности.
Моето семейство е изключително доволно от екскурзията и ще продължава да пътува с "Интер травел сървиз". Но още от сега ме обхваща страх, ужас и тъга, че пак може да се наложи да изтърпим "приятната "компания на хора като вас.

# 13
  • Мнения: 1
Много зависи от самата екскурзия, и аз съм пътувал с тях 2 или 3 пъти, първия път беше преди години и бях доволен, но съжалявам че им се доверих в последствие - много слабичко Sad

# 14
  • Мнения: 1
Аз съм пътувала неведнъж с тази агенция и искам да уверя всички, че в сравнение с другите агенции и програмите, и цените, и качеството са по-добри! А относно недоволната от екскурзията до Тоскана госпожа - мога само да съчувствам на останалите екскурзианти за лошия късмет да пътуват заедно с нея, защото тя е явно от породата пътуващи, които вгорчават пътуванията на всички останали с непрекъснатото си мърморене и претенции, знам го от опит - винаги има такива екземпляри...За екскурзоводката Валентина Недевска също мога да кажа само най-добри думи - компетентна, отзивчива, внимателна, надявам се да имам възможност отново да пътувам с нея!

Общи условия

Активация на акаунт