Златни пясъци - 2011

  • 31 371
  • 197
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!Да си споделим впечатлението си от хотелите на Златни пясъци,за да можем да направим правилния избор.
Ако някой има впечатления за хотел на първа линия,нека  напише,че все още избираме със сина на 13г.

# 1
  • Мнения: 923
Записвам се да следя темата. Моля дайте мнения за хотелите магнолия и журналист
Колебая се между двата. За магнолиите прочетох много негативни мнения в нета

# 2
  • Мнения: 6 301
Няколко пъти съм срещала препоръките на Шани за  Магнолия.

# 3
  • Мнения: 7 605
Записвам се да следя темата. Моля дайте мнения за хотелите магнолия и журналист
Колебая се между двата. За магнолиите прочетох много негативни мнения в нета

И двата не се намират в комплекса, а преди него, посока Златните. Не очаквайте същата инфраструктура, както на Златните.

# 4
  • Мнения: X
А Златните подходящо място ли е за почивка с малко дете. Изградила съм си мнение за много шумен и купонджийски курорт?
Харесват ми Детелина и сега за Гладиола Стар видях страхотна оферта. newsm78

# 5
  • Мнения: 556
И аз се интересувам от Гладиола Стар

# 6
  • Мнения: 2 401
Какво има да се интересуваш? За тая цена грабиш поне две седмици и забравяш.

А Златните подходящо място ли е за почивка с малко дете. Изградила съм си мнение за много шумен и купонджийски курорт?

Аз ще ходя с две деца и с голям кеф. Въпреки, че до миналата година и аз бях на това мнение.

# 7
  • Мнения: 556
Какво има да се интересуваш? За тая цена грабиш поне две седмици и забравяш.


Абе тя цената със сигурност няма да е само това, защото само обяда за 3-ма в същия хотел, ако си го поръчаш допълнително излиза даже малко повече от целия ти разход на ден. Така че само до тук става двойно. Да не говорим, че Златните са скъп курорт. Та затова се чудя, пък и съм замислила нещо друго вече пробвано и мисля да се насочим натам.
минзухар , ти къде ще си на Златните?

# 8
  • Мнения: 2 401
Както и да го да го смятам ми изглежда изгодно, предвид това, че нашата една нощувка е колкото петдневния пакет от офертата.  Едва се удържам да не напазарувам един  Laughing
Ние ще сме в Грифид Болеро.

# 9
  • Мнения: 123
За хотел "Журналист" не съм ходила лично, но се интересувах преди време и доста мами ми писаха много негативни коментари за него, аз напълно се отказах от "Журналист".

Някой посещавал ли е хотел "Детелина", ето сайта му
http://www.detelinahotel.com/bg.html

доста нагласен изглежда, но не успях да открия някой с лични впечатления.
Също да ви попитам има ли обществен паркинг, защото често от хотелите казват, че може да се ползва паркинга им, ако има места, ами ако няма къде се паркира ?

# 10
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За хотел "Журналист" не съм ходила лично, но се интересувах преди време и доста мами ми писаха много негативни коментари за него, аз напълно се отказах от "Журналист".

Някой посещавал ли е хотел "Детелина", ето сайта му
http://www.detelinahotel.com/bg.html

доста нагласен изглежда, но не успях да открия някой с лични впечатления.
Също да ви попитам има ли обществен паркинг, защото често от хотелите казват, че може да се ползва паркинга им, ако има места, ами ако няма къде се паркира ?

Аз пък не мога да видя цените му! Sad Иначе от Златните харесвам хотел Вива. Не е на първа линия, но е на тихо място, има къде да се разхождат децата, стаите са доста големи с две бани и тоалетни, басейна беше чист а кухнята страхотна.

# 11
  • Мнения: 6 301
За колко минути се стига до плажа от "Вива", и спокоен ли е плажът или гъчканица?

# 12
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За колко минути се стига до плажа от "Вива", и спокоен ли е плажът или гъчканица?
Когато ходихме беше септември.Нямаше гъчканица на плажа но, предполагам че заради сезона. Надолу е лесно и за нас не е проблем а на връщане ползвахме влакчето.Не е удобно за малки деца заради разстоянието!

# 13
  • Мнения: 2 774
Отзиви за хотел Явор, някой може ли да даде?
Мъжлето на бърза ръка  почти е резервирал вече 7 нощувки, а аз съм в лек стрес, нищо не намирам за хотела?

# 14
  • Мнения: 153
виждам че коментирате хотел Детелина .... а знаете ли на къде е той ...ми той направо не е в Златните  hahaha   ooooh! еле пък с деца   Stop ... хубав е нищо му няма но оня ден ходих да го видя ... то не бяха стръмни баири,касъци а до плажа ми не знам ... децата ще си изпочупят краката той е в нещо като горна зона но няма нищо общо да речем с Албенската горна зона където има изградени хубави пътечки и алеи и даже е приятно да се върви , Иначе аз също харесвам Златните но ако ще съм с дете отивам само в хотели до 2-ра линия нагоре не
Относно Явор - Поли сигурно бъркаш с името хотела се казва Golden Yavor и си излиза навсякъде в търсачките Wink Иначе  е нов, зад Адмирал,в непосредствена близост до плажа и центъра ... добър избор Wink
Относно Вива - ако си с дете не го препоръчвам ,иначе е на хубаво място,далеч от шума има директен  изглед към морето и Златните .. с две думи за влюбени гълъбчета   loveuuu
мой съвет преди да резервирате погледнете хотела на къде е ето тук ... пишете в търсачката хотела на български и направо си го виждате на къде е в зеленина ли е не е ли далеч  и т.н. Wink там нещата са ясни

Последна редакция: ср, 25 май 2011, 18:09 от Ashanti79

Общи условия

Активация на акаунт