Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 13"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 686
  • 737
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313


любовта търпи всичко,вярва на всичко,от всичко се надява,на всичко отстоява.


Adını
Feriha
Koydum








ОБИЧАМ ТЕ И ТЕ ЦЕЛУВАМ

        Целувам те, защото те обичам.
        Не ми е нужно твоето вчера,
        а утре е така далеч.
        Мълчанието е доверие -
        очите тихо красноречие.
        Мигът в прегръдка да заключим,
        да бъде наш, да бъде вечен
        и който първи проговори
        той първи не обича вече.






   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7




























Страница на сериала в сайта на show tv 





Снимки от сериала:
























 
 




Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12,





Резултати на анкетата от тема 12








Приятни минути в темата     






# 1
  • Мнения: 12 719
Записче даже съм 1ва уникална е Хриси супер мила   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 54
Благодаря, Хриси  Hug Hug Hug Пак нов колаж, само се чудя по кое време си го правила този път  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Извинете за забавянето но нещо на интернета му стана  Sick

# 4
  • Мнения: 12 719
Няма нищо мила  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 54
Извинете за забавянето но нещо на интернета му стана  Sick
Нали беше от Али Ръза обладан  hahaha от време на време се проявява.

# 6
  • Мнения: 61
Благодаря, Хриси    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 15
мерси за темата Simple Smile

# 8
  • Мнения: 12 719
По темата в анкетата кой какво гласува  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте Hug Hug Hug

Хриси, благодаря за темата   bouquet

Еми,
благодаря за превода Hug

личи си , че епизода не ни е заинтригувал защото слаба активност отчитам днес

в анкетата гласувах с не се знае още защото на Ръза не се знае какво може да му хрумне #Crazy

# 10
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 11
  • Мнения: 12 719
Ама трябва да мре човека каква женитба приготвих му и ковчег  Hug Hug Hug Hug ще му се зарадва с кеф ша легне вътре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green опяването от мен както каза някой в предишната тема да не се налага да опяваме и двамата заедно Емир и Ризата че тогава незнам  Cry Cry Cry Cry

# 12
  • Мнения: 12 719
Тука май никой от вас не слуша чалга и аз не слушам ама в класа се налага всички са чалгари като надуят чалгата и ми се иска да избягам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тука май никой от вас не слуша чалга и аз не слушам ама в класа се налага всички са чалгари като надуят чалгата и ми се иска да избягам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

аз слушам , всичко, но чалгата е по като за маса

# 14
  • Мнения: 12 719
И аз слушам ама някои песни баладите са им по свестни иначе само за глупости слушам в текста  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт