Пътуване с Юнион Ивкони

  • 31 821
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте мили мами! Не съм особено сигурна дали тук точно тук е мястото за тази тема.. Предстои ми пътуване с автобусна фирма Юнион Ивкони от София до Генуа, доста съм притеснена, защото четох крайно възмутителни неща за превоза на тази фирма, ужасни закъснения, кофти обслужване,  Shocked но това са доста стари мнения.   Ако има някой който е с по- скорошно наблюдение относно международните превози на Юнион Ивкони ще му бъда много благодарна да сподели!  Hug

# 1
  • Мнения: 233
Мъжа ми пътува с тази фирма преди месец до Германия и е доволен.След време пак с тях ще се върне в България.

# 2
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Здравейте мили мами! Не съм особено сигурна дали тук точно тук е мястото за тази тема.. Предстои ми пътуване с автобусна фирма Юнион Ивкони от София до Генуа, доста съм притеснена, защото четох крайно възмутителни неща за превоза на тази фирма, ужасни закъснения, кофти обслужване,  Shocked но това са доста стари мнения.   Ако има някой който е с по- скорошно наблюдение относно международните превози на Юнион Ивкони ще му бъда много благодарна да сподели!  Hug
Аз съм пътувал със нея до Валенсия и Атина и съм доволен. Ако се чудиш с коя автобусна фирма да пътуваш, ето тук можеш да си избереш някоя - http://www.rta.government.bg/m_prevozi.html

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 12:55 от emokey

# 3
  • Мнения: 7 325
Аз съм пътувала с три различни компании, една от които Юнион Ивкони. По ужасно пътуване не съм имала. Каквото и да си чела - едва ли е лъжа. Не пътувай с тях!

# 4
  • Мнения: 301
И аз не ги препоръчвам  Peace Използвала съм ги само докато ползвах намалението им (излизаше доооста по-евтино), но за дълго пътуване - не бих си го причинила. Peace

# 5
  • Мнения: 3 621
Аз пътувах с тях веднъж до София  ooooh! и няма да повторя. За по-дълго пътуване пък изобщо не ги препоръчвам.

# 6
  • Мнения: 14
Леле ..... аз имам резервиран билет вече, но има 2 седмици още, май ще се поогледам и за друга възможност  Thinking Благодаря за инфото   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 762
angel_girl_i , не мога да разбера как от пет мнения за и против изведнъж си направи извод. Смяташ ли, че друга компания ще бъде по- добра?
Няма как едно дълго пътуване с рейс / който и да е/ да ти предостави комфорт и лукс.
Имам впечатления от няколко транспортни фирми, еми всички са на едно дередже.
Въоръжи се с търпение и книги и отивай на купон. Хич не го мисли  Peace

# 8
  • Мнения: 14
abet много си права, наясно съм, че с автобус толкова дълго разстояние няма да е прекрасно изживяване, но чесно казано от ужасиите на които се начетох  #Crazy направо ми настръхна косата и за огромните закъснения и висене по границите , но в крайна сметка никоя компания неможе на 100% да гарантира безпроблемно пътуване.

# 9
  • Мнения: 250
Аз пътувах с тях веднъж до София  ooooh! и няма да повторя. За по-дълго пътуване пък изобщо не ги препоръчвам.

+ 1, декември месец - парното беше изключено през целия път, ужасно студено.. няма да повторя

# 10
  • София
  • Мнения: 1 762
Виж, ние сме си така устроени да си се оплакваме. Трудно ще прочетеш някой ей така от нищото да седне и да похвали някой човек или някоя фирма  Laughing Нормално е да четеш само ужасии. Не се хващай и не се настройвай предварително. Каквото такова  Wink
Лек път и хубаво изкарване  Peace

# 11
  • Мнения: 301
Мен повече ме притеснява това

Тежка катастрофа между автобус и циментовоз край Ябланица

Те затова си намалиха цените и пуснаха намаления... защото народът масово спря да пътува с тях. Не че има някаква гаранция, че няма да се случи и с друга компания, но... Peace

# 12
  • Мнения: 17
Миналия септември и аз пътувах с тях до Холандия,беше ме страх да се кача на самолет,та от моя глупав акъл тръгнах с автобуса,когато дойде време да се връщам обаче набързо забравих за страха от самолета и се качих,просто не можех да си представя,че пак ще трябва да стоя затворена в един автобус 36 часа.Иначе самото пътуване беше добре,автобуса беше нов,с много големи и комфортни седалки,спираха задължително на всеки 3,30-4 часа,предлагаха кафе,чай,вода.Някъде до 20 час бива,обаче след това имах чувството,че ме хвана клаустрофобията затворена вътре.Никога повече не бих си го причинила.Но като фирма и обслужване останах доволна.Никакви проблеми не сме имали на граници и никъде не сме чакали,тръгнахме си на време и си пристигнахме точно на време.

# 13
  • Мнения: 5
Моето мнение за фирмата не е ново и няма как да е, след като реших никога повече да не ползвам техните услуги. И не става дума за липса на комфорт и лукс - то е ясно. Но само за три пътувания с тях се нагледах на всякакви простотии, вкл. размяна на съмнителни пакети със сръбски митничари, дублирани места, при това платени, а не просто резервирани (никога няма да забравя как оставиха една майка с две деца точно преди Коледа), таксуването ми на ръчния багаж като куфар (на отиване не беше така, т.е. таксуват както им дойде или според физиономията на клиента) и най-фрапиращото - в един град шофьорът блъсна някаква реклама и реши да избягаме. Разбира се, спряха ни и освен, че плати глоба, полицията ни държа 2 часа.  ooooh! На фона на това, дори чалгата като музикален фон ми се видя приятна.
Става дума за пътуване до и от Германия.

# 14
  • Мнения: 7 325
Ясно е че едно пътуване от 40 часа няма как да е удобно и комфортно и едва ли някой има подобни претенции, но отвратителното им отношение ( като към добитък ) и просташко поведение просто беше ВърЪ.
Виж, ние сме си така устроени да си се оплакваме. Трудно ще прочетеш някой ей така от нищото да седне и да похвали някой човек или някоя фирма
Аз мога да похваля фирма, но няма да правя реклама. Пътя беше еднакво дълъг и неприятен, но разликата в двете ми пътувания е огромна.

Общи условия

Активация на акаунт