Пътуване с Юнион Ивкони

  • 31 854
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 596
Никога вече няма да пътувам с Юнион Ивкони, дори и на късо разстояние.
В края на август пътувахме от Албена до София.
Ужасно пътуване. При темп. на въздуха навън 35 гр. вътре нямаше работещ климатик.
 Автобуса спира често дори и в извън населени места, имало пътник за слизане, бавят се докато се вземе багажа и така до В.Търново с 50 мин закъснение.
 На всяка спирка се оказваше, че има дублирани места. Някъде по пътя обаче ни спря кола на фирмата и правиха проверка на пътниците за билети.
И така пристигнахме в София със закъснение от 1ч. и 30 мин.

Последна редакция: пн, 07 сеп 2015, 17:42 от MAMA NA....?

# 76
  • София
  • Мнения: 3 611
Пътувахме с тази фирма до Несебър и обратно. На отиване всичко беше о.к. Седалките не са от най-удобните, но... На връщане обаче автобусът дойде да ни вземе с 45 мин. закъснение. Страничното перде до моята седалка се оказа със скъсани кукички и се чудех как да се скрия от силното следобедно слънце.

# 77
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
някой подавал ли е жалба/ оплакване  срещу тях ? Имам намерение да отправя такова, не ме интересува някой ,ако е подавал да каже дали има смисъл ?

# 78
  • Мнения: 73
  Винаги има смисъл да отстояваш правата си на потребител и да се оплакваш, където е необходимо за недобре извършена услуга.
  Аз веднъж се оплаках на мениджърите им по телефона, който беше разлепен на стикери в автобуса с призива клиентите да звънят, ако не са доволни от нещо. Наистина любезно ме изслушаха, благодариха за обаждането,  казаха, че ще проверят случая и ще вземат мерки, но оттам нататък не знам дали нещо са направили. Не съм се интересувала, нито пък те се обадиха.
  В други институции не съм ходила. Добре ще е да споделите опит, ако успеете да се преборите с тях.

Общи условия

Активация на акаунт