"Имаме си талисманчета, през Юни всички ще сме мамчета!" - Tема 22

  • 24 777
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Христос воскресе! Нека Бог да пази всички ни!
Сестра ми си отиде, почвам да се приготвям от утре всичко да мине в нормалния ритъм - аз да проверявам кандидатстудентски работи по цял ден, Румен  - на детска градина, Стефан - на работа...
Кити, съжалявам, че си имала такива отрицателни емоции покрай празниците Sad   Наистина не знам какво да ти кажа... ти го познаваш и сигурно знаеш на какво може да се дължи поведението му, но  при всички положения е тъпо, че не те щади сега Sad Питаш за баща ми - все така си е, въпреки силните антидепресанти, опитвам се да не губя търпение и да реагирам спокойно, както и да успокоявам Стефан, за да не се получат кофти кавги.
Днес пак гледахме колички и кошници за кола, почвам да се ориентирам какво искам, ама то е крайно време - то си дойде време за раждане Simple Smile
Августа, благодаря! А коремът ми си е доста сериозен вече, глътнала съм най-голямото яйце Simple Smile Но пък все още се движа сериозно и съм горда със себе си. Днес си взех и ниски обувки, досега ходех с боти, че обувките ми все с токчета Simple Smile
Дидолинката се появи, ура!
Ваче, вие почивните дни сте направили на работни май. Значи от утре е време за почивка Simple Smile
Чин, на много красиво място сте били, като гледам снимчиците Simple Smile

 

# 721
  • Мнения: 2 456
Ани2, много беше красиво, наистина, но по-хубавото- беше спокойно Simple SmileНа теб много ти ходи червената коса.   bouquet


Августа, заслужавам да бъда порицана за тази цаца..  Embarassed Hug

Момичета, май е време да гласуваме за ново заглавие и да пускаме новата тема.
Утре съм на ЖК и запис на тонове, стиснете едни палци за мен Simple Smile

# 722
  • Мнения: 4 370
Къде гледате яйцата на Бразилка?  Rolling Eyes

Кити, щом Пламен не може да купува НИЩО по добре ти си напазари. Само това да не предизвика гнева му! Аз се доверявам на мъжа ми за тези неща, защото знам че ще избере дори по хубави неща от мен. А и особено дрехи нямам намерение да се купуват много много. Днес например много ме зарадва как хубаво е наредил нещата които занесохме в къщата. Аз нямаше да ги подредя толкова добре. Аз се притеснявам за количката само, защото трябва да се поръчва по Интернет и ме е страх нещо да не се обърка. Ако я имаше в някой магазин, щях да съм спокойна, че ще му я пазят дори и без да оставя капаро.

# 723
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Чин, имаш ги в мое лице!  Peace Всичко ще бъде ОК!  Wink
Ани, ето ги, в средата на страницата някъде: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=577158.660

# 724

Общи условия

Активация на акаунт