SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 054
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Стиченце, на това топло време не нужно чак толкова дрехи да имаш по себе си   WhistlingMr. Green
Дай дещо по-леко, а?  Laughing

# 631
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Eх, градинарки, страхотно парти ви чака Grinning Розе, супер си го съчинила Hug   bouquet

# 632
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Сами!!!

 newsm51
Розе отново е удивително!  Heart Eyes

# 633
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Това са ми подаръците  за Градинката и всички празнуващи днес Grinning:

Лош, но неустоим

Puppy dog eyes powers

Забавен Simple Smile

Някои го предпочитат....горещо!

Бях забравила в първите сезони Сам какво мрънкалце беше понякога Joy В третото клипче след 1,07 Grinning

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 16:14 от Izida

# 634
  • Мнения: 3
След всичко, постнато на и за Сами, съм една замаяна градинарка и аахаа да тупна на пода от премала. Розе,   bouquet  поканата мисля да я приема  Grinning, като се свестя, след което сигурно пак ще тупна, докато реша с какво да поздравя Градинаря  Joy   Да ни е живо и здраво височкото братле  Grinning  Мрънкалце, а  Mr. Green

# 635
  • Мнения: 245
Честит рожден на малкото братче!


И весел празник на всички градинарки!

моя подарък за милите градинарки  Hug



Мисля, че се вписва идеално с облеклото за партито Wink, а и Сам ще бъде доволен, не се съмнявам  Wink
Сметаната я ползвайте както намерите за добре Wink

# 636
  • Мнения: 200
Розееее страхотна си!

"Ето го сега пристига,
весело им той намига,
пооправя си косата,
бос пристъпва през тревата" Направо си го представих с онзи поглед, който уж гледа надолу, после се усмихва и срамежливо поглежда нагоре и намига. Нали знаете, че след Кас, и аз пооплевявам малко из градинката, все пак Сами ми беше първата лИбОФ!







Хаххаахахах Краули как ме е изловила на кънвеншъна в гръб, тъкмо му пускам в ръчичка листче с номера си  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 18:32 от Aquariel

# 637
  • Мнения: 0
 newsm51 newsm51 Да ни е жив и здрав Градинаря  baloni hbday
Розе     newsm51 newsm51 newsm51

Аз съм готова за празнуване! Flutter

# 638
  • Мнения: 6 388
Розе,
   bouquet
 
Oще един анализ на 6.19 и на Сезон 6 (източник): "I'm going to have to give this one a full rating, guys! I think a lot of you have touched on something important in the comments over the past few weeks: that this season in general just isn't like what SPN used to be, and I agree. If this episode had happened in season 2, maybe I wouldn't have given it this high a rating, but as far as season 6 episode this episode was PHENOMENAL. The mixture of humour, nostalgia and plot developments (and twists!) was perfect; we got some of the best snarky comebacks we've had in a while, but there was nothing gimmicky about the plot. This is what 'And Then There Were None' should have been - the perfect set-up of them coming to a town and finding it overrun with monsters (though it lacked the ominous quietness of 'Croatoan'), working to track down Eve only to find that "we were working for the very enemy we thought we were fighting," as Sydney Bristow would put it. I thought the fact that Eve just died like that was a bit random, though I did like the way Dean tricked her and the fact that she turned into Mary. But you know, in a way I like how throughout the season it's been a complete chaotic mess to work out who's good and who's bad and who's the Big Bad and who's ultimately irrelevant. I mean, look back at the beginning of the season where Dean was living an apple pie life and we were all worried Sam was the big bad again. And then it was Samuel, then the original monsters, then Crowley - but then he died and we were like, guess not - and then Mother... and now we're thinking Castiel, or Crowley again?! IF Cas turns out to be the big bad of the season, though it'll make me really sad, that would be an AWESOME twist! And in a way, the confusing and fragmented nature of the season would start to make perfect sense. As far as this episode goes, there's just nothing I can find to critique. Even the music, which often bothers me, was used well, and most of the twists caught me completely off guard. I like how they keep throwing us off the trail, and personally I have no idea what's coming up now, and that excites me. Just a great episode which really ups the tension for the finale and raises the stakes like whoa!"
Присъединявам се почти изцяло Peace .

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 02:54 от Impala

# 639
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Ох, малко закъснях за градинарското парти, но за сметка на това, смятам да задържа рожденника цяла нощ, ще му чета поезия  Flutter

Капката на твойте устни
нека бъда тази нощ
знам, че няма да ме пуснеш,
знам, че искаш да си лош.

Воплите ми не те спират
нищо, че не съм сама
нищо, че да се прибирам
трябва вече у дома

Тази нощ ще я изплащам
цял живот и след това.
Но не мога, но не мога
да се върна и да спра!

Хващаш ме с очи без дъно,
викаш ме със аромат.
И зъбите хищно впиваш
в отмалялата снага.

Нека само те целуна-
малко, кратко, до зори
после гузна ще си тръгна,
после вечно ще боли.


Смятах да се облеча в строг костюм и да си сложа очилата, но след препоръката на Чък се преоблекох така  Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 1 775
Смятах да се облеча в строг костюм и да си сложа очилата, но след препоръката на Чък се преоблекох така  Rolling Eyes
Ау, Гале, много ти тича тази визия, направо за аватар Grinning Peace Личи си, че голямо четене на поезия ще падне Rolling Eyes

# 641
  • Мнения: 3
Десети тоалет сменям и още съм до никъде  Joy  Докато стигна до партито и виновникът ще е обезсилен от красиви думи и дами. Галче, непременно да си по очила и да му четеш пламенно по градинарски страстните си стихове Heart Eyes 

# 642
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Всичко друго свалям, очилата не  Naughty Ще ги държа поне до третата удивителна !!!  Joy
Стиче, чудесна идея, дали да не ида да се похваля в съседния подфорум  Rolling Eyes  Laughing

Много слънчево дете, ей! http://www.youtube.com/watch?v=MYH7EVvpP_Q&feature=player_embedded


Олелеле, какво ново промо  Shocked
 
http://www.youtube.com/watch?v=qr2dMRi0ydQ&feature=player_embedded#at=43

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 22:00 от Г. Краули

# 643
  • Мнения: 201
Честит празник на Градинаря и подопечните му и от мен! Heart Eyes  Мога да предложа само депресарското клипче, което довърших още в малките часове на събота, но така и забравих да пусна тук:  http://www.youtube.com/watch?v=gtSEo3RCbZE  Не е много празнично, но пък е правено с любов...

Розичке, отново удивяваш с прекрасните думички, които редиш!  Heart Eyes

Гале, промото го изгледах и още мигам на парцали  Shocked ... мисля, че докато дочака петъка ноктите ми ще оставят постоянни вдлъбнатини в бедното ми бюро  Laughing Мога само да кажа, че потвърди част от подозренията ми.

# 644
  • Мнения: 0
леле, Галче, новото промо ме разби още на първо гледане!
Определено се очертава много, много напрегнат епизод! (А за финала се подготвям отсега).

И - сори за спама: Белс, какво стана с билетите? Сори, че днес бях така разсеяна, но ме бяха притиснали в работа, чак в 20.00 ч. се прибрах вкъщи Cry (П.с. - може и на лични)

И да ни е честит рожденния ден на Градинаря!
Гледам всички сте се изнесли на партито, утре пуснете снимки да видим как е било. Mr. Green

Розичка, страхотно стихотворение, както винаги! Wink (Направо живо си представих ситуацията)

Галче, изумяваш ме с поетическите си таланти! Wink Искаме още!

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 02:19 от Dana_Scully

Общи условия

Активация на акаунт