След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 173

  • 34 190
  • 755
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4
Варна  Hug Hug Hug Hug Hug
Честит празник и на теб!    bouquet
Много се радвам се,че си тук! Hug Hug
Благодаря ти  за преводите! Hug Hug

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 22:01 от fresh13

# 646
  • Мнения: 11 116


БК и ХЕ бяха на романтична вечеря в Cihangir. В отговор на репортерски въпрос Халит Ергенч заяви, че би бил горд да участва отново в общ проект със съпругата си.



Берг си е чаровница! В БП  също с удоволствие я гледах - и когато беше  тъжна, и като влюбена в Яман, и като прощаваща, и сърдита...с красивите си черни очи...

# 647
  • Мнения: 25
Danaya33

Е,то излиза,че и Хюррем и Махидевран са бременни,така ли??Е как става това,нали уж  султанът не искаше Махидевран до себе си...newsm78

Със сигурност го чух два пъти .Вероятно искат да наскърбят Хюрем.......Просто сплетня.....Султана мисля ,че не докосна Махи ,но в банята не дадоха подробности newsm78 newsm78

# 648
# 649
  • Мнения: 25
Данайче,благодаря за превода на фрагмана! Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet
Чудесно е ,че си тук! Hug
Защо ли си мисля,че тази бременност на Махи е измислена от Гюлшах,
за да дразни Хюрем..


И аз мисля ,същото . Даже вече го споделих със Сияйно мечнатие.
Е до утре вечер........в очакване на един незабравим и разтърсващ финал .
Майдриим , а след това ?!?
Имаш ли нова идея ?!
Peace  bouquet

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 23:32 от Danaya33

# 650
  • Мнения: 0

To you all, a nice week !  Hug Hug Hug


# 651
# 652
  • Мнения: 105
Добро утро!Хубав и усмихнат ден от мен!


Берг ми е любимка!Благодаря за прекрасните колажи!

Данайче,ако е вярно,че е клюка,дано не стигне до ушите на султана Joy Че тогава незнам Махито къде ще тътри да бяга да се крие,няма да има нужда никой да я гони.. Joy

# 653
  • Мнения: 25
 Laughing Laughing Laughing  bouquet  bouquet Hug bowuuСИЯЙНО МЕЧТАНИЕ!!!

# 654
  • Мнения: 105
Ето моята представа за халвета на Махидевран при султана.. Joy

# 655
  • Мнения: 4
Добро Утро!
Нека денят ви бъде изпълнен с хубави неща! Hug Hug Hug
СИЯЙНО МЕЧТАНИЕ, Laughing Hug,приятно начало на този вторник с твоите постове!  bouquet
Данайче   Hug

# 656
  • Мнения: 4
Have a nice week,too,Miki!   Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 657
  • Мнения: 11 116
Добро утро на всички!

Miki23,  Hug Hug Hug!

Сияйно мечтание, радвам се, че започваме деня по този начин, с теб заедно! Да, предстоят ни интересни разговори около събитията в султанския дворец! Laughing Hug

Данайче, идеите ще дойдат от само себе си...Трябва само да сме търпеливи и ще бъдем възнаградени...в духа на празникът, който продължава!
В този смисъл пожелавам любов и добри дела на всеки от нас! Hug

Мари, този път ми харесаха шегите на предаването - дори ми се стори мило - както и да ги показват - Халит и Берг са ми много мили, а когато и Джейда е край тях или те край нея - чувството е още по-приятно! Hug Hug Hug

Фрешче,  Hug Hug Hug!

От мен остава кафето! Обичам ви! Hug    bouquet



Новата тема е готова, малко раничко, но следобед съм ангажирана, а довечера е финалният епизод на БП и искам да гледам спокойно и да коментираме на воля! Хубав ден и късмет на всички! Hug Hug

НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=579739.0

# 658
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добър ден и от мен.   bouquet
Много са подвеждащи фрагмани обикновено, за това предпочитам да не гадая и коментирам а да гледам резултата- серията.  Wink
Исторически Мехмед нали умира като дете?  newsm78

# 659
  • София
  • Мнения: 1 017
Д О Б Ъ Р   Д Е Н  !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЧАКАХ С НЕТЪРПЕНИЕ ДНЕШНИЯ ДЕН ЗА ДА РАЗБЕРА ФИНАЛА,А СЕГА МИ Е ШУТО,ЧЕ СРЕЩАТА НИ С БЕРГ ЩЕ ПРИКЛЮЧИ  -  ЗАСЕГА  .....ДО СЛЕДВАЩИЯ ПРОЕКТ Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesВЪВ ВСИЧКИ СЛУЧАИ ЩЕ Е ЗА ДОБРО baby_neutral Heart Eyes

МНОГО МИ СЕ ИСКА ДОВЕЧЕРА ДА СЕ СЪБЕРЕМ В С И Ч К И И ДА Я ИЗПРАТИМ С ОБИЧ И АПЛАУЗИ :love:НАШАТА  Ф Е Р И И ВСИЧКИ АКТЬОРИ,КОИТО НИ НАКАРАХА ДА ИЗЖИВЕЕМ РАЗЛИЧНИ ЧУВСТВА #Crazy Joy hahaha bowuu   newsm51 smile3525   newsm17 newsm45 smile3514  love001  love001

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 10:27 от krasminikif

Общи условия

Активация на акаунт