"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач

  • 45 502
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 301

Това лято Нова телевизия ще бъде още по-вкусна, забавна и звездна с поредния си интересен нов проект, наречен "Черешката на тортата".


Предаването ще върви в ефира през лятото, но още днес започва кастингът за едно от основните лица – това на готвача-консултант. Той трябва да бъде чаровен, артистичен, весел и, разбира се, талантлив.


Всеки, който смята, че отговаря на изискванията и обожава кулинарното изкуство, не трябва да изпуска своя шанс, а да се обади на 0888 70 59 44 или да пише на електронен адрес chereshkata@ntv.bg.


На телефонния номер хора от екипа на шоуто денонощно ще дават допълнителна информация и ще отговарят на всички въпроси, свързани с подбора на кандидатите.


Официална информация от сайта на Нова ТВ



Информацията, която има за предаването, е по-скоро за готварския форум и за желаещите да участват Mr. Green Но все пак аз с нетърпение очаквам предаването. Ще ми е интересно да се видят красиви български торти  Crazy

# 1
  • Мнения: 301
Всяка делнична вечер по една известна българска личност ще приема в дома си четири други звезди. Домакинът ще има задачата да направи за гостите си парти, на което съпричастни ще станат и зрителите.


Артисти, спортисти, любимци от екрана и дори политици ще демонстрират повече от един талант в името на шоуто. Сред първите престрашили се да домакинстват в тв ефира са Иван Лечев, Димитър Ковачев - Фънки, Вики от “Мастило”, Свилен от “Остава”, Райна, Графа, Божана Филипова, Маги Желязкова, Дим Дуков, Евгени Минчев, Сашка Васева, Цветелин Кънчев, Георги Мамалев…


Всеки ден – от понеделник до петък, от 20:00 ч., по един от тях ще приема в дома си четирима други също известни и забавни персони. В края на работната седмица с гласуване помежду им ще бъде излъчен носителят на почетния плакет „Перфектният домакин” ... Според правилата на играта, той - перфектният, ще трябва да защити не само качествата си на кулинар, но и умението да забавлява, да бъде интересен и провокативен за гостите си, да бъде различен и нестандартен.


До знаменитостите през цялото време в ефира на „Черешката” ще има едно единствено лице, което ще виждаме постоянно – готвач-консултантът…


Официален източник

Мамалев върти сарми за Сашка

# 2
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Всичко хубаво ама как можаха да го кръстят "черешката на тортата", звучи като заглавие на мазна чалга.

# 3
  • Мнения: 316
Напомня ми за "Перфектната вечеря". Следях предаването с интерес, в което от време на време също се включваха"звезди". Дори се сещам за яка издънка на една от тях.

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Напомня ми за "Перфектната вечеря". Следях предаването с интерес, в което от време на време също се включваха"звезди". Дори се сещам за яка издънка на една от тях.

Едно към едно с "Перфектната вечеря".

Нова телевизия започва яко да се излага. Взе старото име на предаването на Иван Звездев "Бон Апети", сега отново взима идея на Бтв. Малко повече креативност няма да е зле.

Гореизброенето обаче няма да ми пречи да гледам от време на време. Обичам кулинарните предавания. Може да поканят и Коцето Калки, той беше един "великолепен" домакин в "Перфектната вечеря".

# 5
  • Мнения: 301
Аз не съм гледала Перфектната вечеря, но съм съгласна с коментарите за плагиатството. И все пак ще ми е любопитно да гледам какво си готвят звездите. Доколкото разбрах по-късно ще се включат и простосмъртни готвачи  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 159
Eй,тъкмо си викам:"Няма начин да няма тема за това предаване!" и я видях  Hug!Благодаря на авторката!
Много харесвах "Перфектната вечеря" и недоумявах защо я спряха!Сега точно нещо такова ми се гледа!Ще си го следя с интерес и ще си коментираме тука  Peace!

# 7
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Напомня ми за "Перфектната вечеря". Следях предаването с интерес, в което от време на време също се включваха"звезди". Дори се сещам за яка издънка на една от тях.

Едно към едно с "Перфектната вечеря".

Нова телевизия започва яко да се излага. Взе старото име на предаването на Иван Звездев "Бон Апети", сега отново взима идея на Бтв. Малко повече креативност няма да е зле.

Гореизброенето обаче няма да ми пречи да гледам от време на време. Обичам кулинарните предавания. Може да поканят и Коцето Калки, той беше един "великолепен" домакин в "Перфектната вечеря".

Името на предаване на "Бон апети" е патент на BTV,така че не Иван Звездев е собственик на това предаване,той беше само водещ на предаването.Шоуто "Перфектната вечеря"се излъчваше със спонсорството на медия "Студио нова"по GTV.Поради финансови причини и кризата се спря това интересно шоу,и сега пак под спонсорството на същото студио  започват да излъчват "Черешката на тортата"

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 22:29 от dunia53

# 8
  • Мнения: 316
Някой гледа ли първото предаване? Да сподели впечатления, защото го изпуснах. Но иначе смятам да го следя.

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Дори и така да е Иван Звездев водеше първото си кулинарно предаване под това име и основно се свързва с него. Дори и списание подобно издава. А Иван Звездев е от БТВ. "Перфектната вечеря" съм я гледала по GTV, която свързвам с bTV. Ако не са на един собственик съм се заблудила.

# 10
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Някой гледа ли първото предаване? Да сподели впечатления, защото го изпуснах. Но иначе смятам да го следя.

Ето тук може да проследиш първият епизод на шоуто

http://play.novatv.bg/play/248568/

# 11
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Дори и така да е Иван Звездев водеше първото си кулинарно предаване под това име и основно се свързва с него. Дори и списание подобно издава. А Иван Звездев е от БТВ. "Перфектната вечеря" съм я гледала по GTV, която свързвам с bTV. Ако не са на един собственик съм се заблудила.

Поправям се,защото с това съм те заблудила.Предаването "Бон апети" беше продукция на БТВ,а Иван Звездев беше само водещ на шоуто.Извинявай за неволната грешка която съм направила.Затова от БТВ не разрешиха при повторното излъчване на кулинарно шоу.Иван Звездев да използва старото име на това шоу,и така сега е "Кухнята на Звездев".А "Перфектната вечеря" само се излъчваше от GTV,но си беше както писах и по горе на "Студио Нова"

# 12
  • Мнения: 316
благодаря за линка  bouquet

# 13
  • Мнения: 7 057
От това, което видях, смЕтам, че новият формат по нищо не се различава от "Перфектната вечеря".

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Няма проблеми. Не е станало кой знае какво. Просто споделям, че и двете неща, било име или реализирано шоу, ги свързвам с Btv. Видях малка част от предаването, и освен постоянните прекъсвания за коментари от готвач, си беше същото като "Перфектната вечеря".

Общи условия

Активация на акаунт