Дами 40+/18-та тема

  • 33 318
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 608
  Добре дошли в новата ни тема.
Тъй като е пролет, сезон на възраждане, красота и порив - искам да я посветя на женската красота.А има ли по-сексапилна от неостаряващата София Лорен?

Бебетата чакани и дочакани в нашата тема:
Първото бебе в нашата тема е на VERANO AZUL! 
Малката принцеса се роди на 5-ти Април'2010г!
Тежи 3,850 кг и е висока 54 см
Да е жива, здрава и щастлива!

Второто бебе в нашата тема е на TITINA!   
Тя е щастлива майка на Калин - роден на 24-ти Май'2010г!
Тежи 2,830 кг и е висок 47см!
Да расте  здрав и  щастлив!

Третото бебе в нашата тема е на Bobi40!
La petite demoiselle Леа Ерика се роди на 22-ри Юли'2010г!
Тежи 3,600 кг!
Да е здрава, щастлива и да радва мама и тати!

Четвъртото бебе е вече факт и е на Хепи мама
След двама сина,вече е и мама на прекрасната Елиза.
Манекенските мерки на малката принцеса -3 350 кг., 50 см.
Нека е здрава,късметлийка и много щастлива!

ВХОД СВОБОДЕН!
Предишната ни тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564696.0

# 1
  • Мнения: 70
Благодаря Ели   bouquet,надявам се лятото да се видим на Албена.

# 2
  • Мнения: 505
Великденска почерпка от мене, че имам имен ден... на този голям християнски празник !

Ели, поздравения за темата, аз напоследък все по рядко се включвам, но сте ми слабост и хвърлям по едно очо, като имам възможност  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 265
Вили, честит имен ден! Здраве, щастие, много любов и късмет!!!

Здравейте момичета. Аз съм Люси, 68 набор, имам 2 деца Милена - на 13 години и Петър - на 4 и 7 месеца. Живея в София, Младост-3. Украинка съм. Надявам се да не ви дразня с грешките си в правописа. И дано да ме приемете при вас.

# 4
  • Мнения: 70
Добре дошла Люси   bouquet  bouquet  bouquetВили с малко закъснение честит имен ден   bouquet  bouquet  bouquetРехаб стискам палци в четвъртък да си свободна.

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 11:27 от grigori

# 5
  • Мнения: 17
Вили, честит имен ден! Пожелавам ти винаги да си обградена с любов и радост!

Ели, страхотна темичка! Hug

# 6
  • Мнения: 255
Люси, добре дошла. welcome

Ели, София Лорен е много вдъхновяваща, днес почвам диета... хм, май.  newsm78 Grinning

Вили, честито с голямо закъснение.   bouquet

# 7
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Luss добре дошла  Hug
Вили честит имен ден / с малко закъснение / - здрава, щастлива и обичана   bouquet
Аврора и аз така, но не май - трябва и е веднага  Naughty не влизам в старите панталони вече  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 174
Привет,момичета!
Честит имен ден на Вили -да си здрава,щастлива и обичана!
Добре дошла и на Люси!  Hug
Увидяха ми се тия празници  Tired
Ели,благодаря за новата тема  Heart Eyes
До четвъртък съм "на въртележката",надявам се към 16.00 часа в четвъртък да мога да се похваля с развод,че нещо станах предмет на атаки и опити за сдобряване  ooooh!
Спорна и весела седмица ви пожелавам!!!

# 9
  • Мнения: 657
Здравейте и от мен! Мнооого огдавна не съм писала тук, но вие сте много позитивни и зареждащи, та затова примете една блудна овца отново. Светли презници за всички ви, с много любов и сбъдване на желания. Днес се навършва една година откак си отиде любимият ми татко и някак си ми се иска това наистина да е първия ден от остатъка от живота ми - да е ново начало - на приятелства, положителни емоции, на диети, ако щете... та така - всичко хубаво и от мен!

# 10
  • Мнения: 123
запис
ще пиша по-късно
целувам ви

# 11
  • Мнения: 3 371
Христос Воскресе ! Пожелавам ви светли мисли и чувства през Светлата седмица !  bouquet
Аз се радвам , че е и по- кратка !
Вили ,  Hug Честит Имен ден ! Здраве , късмет и благополучие ти пожелавам !



 Елинор 777 ,  Hug благодаря ти за темичката и надслова ! Дай Боже и ние да остаряваме така , като катедрали !
rehab  ,  Hug стискам палци и ти пожелавам успех ! Четвъртък е хубав ден за решаване на такива дела ! Praynig
 
 luss ,   bouquet Добре дошла !

Аз с диетите приключих преди празниците , та сега дишам малко по- спокойно ! Гледах и да не прекалявам много , де !  Понякога много ми писва това ограничаване ! кога ли ще си стана дебела и добра ! Ама , пуста суета ! ooooh!

# 12
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Привет и от мен. Христос Возкресе, мир и благоденствие Ви желая.
Вили, да ти е живо и здраво името   bouquet
 luss, добре дошла
rehab, имаш и моите стиснати палци
Боби, да се оправяте. И аз така като се прибера не знам на кой свят съм, даже и до рев да се връщам обратно я докарвам, ама бързо ми минава  Mr. Green
От няколко дни моето малко момче спи при баба си и дядо си. Едва се удържам да не се качвам да си го прибирам. А имам много натожарена седмица. Да свърши петък и да си отдъхна

# 13
  • Мнения: 255
Момичета, мина време, но най-после качих и описах малка част от снимките от Южна Америка. Отказах се да разказвам тук, че то 3 седмици как се описват в пост, но сложих надписи и коментари на снимките, на който му е интересно, приятно гледане и четене. http://todes.snimka.bg/central-and-south-america/yujna-amerika.587757.23185015
Рехаб, стискам палци и не се поддавай на атаките.  Grinning

# 14
  • Мнения: 608
  Люси, добре дошла! Споко, тук никой е хапе  Grinning Аз съм четвърт украинка, но не съм виждала Украйна.
 Рехабче, много, много стискам палци и се моля. Заслужаваш да бъдеш щастлива, макар на някои хора развода да не звучи като молитва за щастие  Hug
 Аврора, почвам да ги гледам, само мернах, че наистина са доста снимки. Някой път все пак ще те изнудим да ни разкажеш нещо, защото съм сигурна, че е имало немалко забавни и интересни епизоди.
 Боби, човек е устроен да свиква и с лошото и с хубавото, така че с твоя ведър оптимизъм те виждам съвсем скоро влязла в релси (мръщейки вежди на невъзпитана продавачка примерно)  Hug
Аз днес и утре почивам и ме е срам да кажа какво правих днес Blush

Общи условия

Активация на акаунт