Golden rose

  • 13 304
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте! Имате ли продукти на тази марка? От кои сте доволни? Ползвали ли сте фон дьо тените? Хубави ли са?

# 1
  • Мнения: 0
Аз лично от фон-дьо тените не съм доволна! Ужасни са като цветове и трудно се разнасят. Иначе в момента съм с тяхна спирала и за цената от 2,90 бях доста приятно изненадана - дава обем и удължава миглите! От нея съм по-доволна, отколкото от спирали за по 15лв, които съм използвала! Naughty

# 2
  • Мнения: 54
Лаковете са хубави, както и спиралите и червилата.

# 3
  • Мнения: 0
Да, да, да! И аз пропуснах да кажа за лаковете! Много съм доволна и аз от лаковете - почти всички са ми с тази марка Peace

# 4
  • Мнения: 472
Някои от лаковете издържат доста, други се обелват за часове. Имаха един топ лак, от който бях доволна. Имам и сенки- не са лоши.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 573
На ГР имам доста лакове - всичките са чудесни. Имам и от блестящите хамелеонови пигменти. Разкошни са! редовно ме питат какво имам на очите като ги сложа, но наистина много блестят, не са за през деня.

# 6
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
доволна съм от спиралата за обем, за 2,90
сенките също ги харесвам - имам една 5-ца от бяло, 2 сиви и 2 черни, имам и единички - добре пигментирани са
лаковете им имат разнообразни и интересни цветове, на моите нокти издържат по 2-3 дни
имам и 2-3 гланца - хубави цветове, но са лепкави, а аз не харесвам такива
червилата им миришат ужасно - имам едно, няма да повторя
имам и един руж - харесвам си го  Simple Smile
имам и един молив за очи - също го харесвам
като цяло ми прави впечатление, че са подобрили качеството, сравнявам ги с неща, които съм ползвала преди 10-15 години (като тийнеджърка)

# 7
  • Мнения: 1 296
Лаковете и това лято си взех зелената им спирала. Невероятна е Peace

# 8
  • Мнения: 65
Имам техни сенки и лакове и никак не са лоши, а съм ползвала и спирала, която беше много хубава!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Имам няколко лака на тази марка.
Вие от коя серия лакове на Golden rose сте доволни? Търся лакове, които са достатъчно покривни за да не е нужно да повтарям 2-3 пъти за да не прозира нокътя.

# 10
  • Мнения: 32
Незнам дали сте пробвали, но новите им лакове с магнит са просто невероятни. Ето за тези които още не са ги открили Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Лаковете с магнит наистина са уникални. Ако не се прави ефектът с магнита също стоят много добре - плътни и покривни. Станаха ми любими. Пък е цената е съвсем добра. Други продукти на марката не съм ползвала.

# 12
  • Мнения: 0
На мен също много ми харесват лаковете Simple Smile Имам един черен молив за очи, страхотен е  Wink

# 13
  • Мнения: 0
Незнам дали сте пробвали, но новите им лакове с магнит са просто невероятни. Ето за тези които още не са ги открили Simple Smile





Каква им е цената - много ме заинтригуваха Thinking

# 14
  • Мнения: 32
Аз ги купувам за 6лв.

Общи условия

Активация на акаунт