Bio acai berry- някой пие ли ги?

  • 21 349
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Здравейте,прочетох в някакъв блог за този продукт и там пише много добри отзиви,отслабвало се за 1 месец и то доста,всички са писали добри отзиви.Искам да попитам някой от вас пил ли е такива добавки за отслабване и как му действат.Там всички отзиви са анонимни и незнам дали да вярвам newsm78

# 1
  • Мнения: 0
ii az iskamm da razbera t0vaaa ??~  newsm78 newsm78

# 2
# 3
  • в колонките
  • Мнения: 510
А ние си имаме тема за тая добавка.Защо не коментирате там.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560773.0.Виждам,че една девойка задава въпрос и след 3 минути сама си отговаря с реклами.Хайде засрамете се.Коментирано е доста.

# 4
  • Мнения: 0
xaxa milichka v saita k0mentarite se 0d0brqvat purv0 0t m0derat0rite sled t0va se pyblikyvat mn0g0 qsny che ak0 ima 0tricate3len k0mentar nqma da g0 pyblikyvat Wink

# 5
  • в колонките
  • Мнения: 510
krasitooO, е пиши си реклами тогава,щом модераторите са ти разрешили,но поне пиши на кирилица,че такива са изискванията.Или може би модераторите са ти разрешили да пишеш на латиница?  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 630
Благодаря,не съм видяла темата,сега отивам да чета  bouquet

# 7
  • Мнения: 0
na me3ne vsichk0 mi e razreshen0 Wink

# 8
  • Мнения: 13
Поредната долна спекулация с този настина уникален плод . Тази добавка bio acai berry е малко екстракт от акай и смлян орис ,абе не четете ли бе хора? В другата тема има доста инфо .

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте!И аз се впечатлих от коментарите на този продукт.Забелязах, че никой не написа лош коментар и реших да си го поръчам и аз.Всеки пише че още на 2 ден е свалил дори и 1 килограм.Аз на 5 ден не свалих дори грам и реших да напиша моето мнение.След което ми се показа съобщение че коментара ми очаква одобрение и както се сещате не получих такова.И чак тогава ми светна лампичката защо коментарите за продукта бяха само позитивни.
 И така мили дами НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ТОЗИ ПРОДУКТ - ЗАЩОТО ТОЙ НЕ ДЕЙСТВА.

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте, бях  попаднала и аз на сайта на тези хапчета - Bio acai berry. Надолу тръгнах да чета коментари , само добри и реших да си го поръчам . В следяъщите няколко дена до като чаках доставката , тръгнах да се ровя  за тези хапчета .Намерих коментари които не бяха много за похвала,но така или иначе си ги бях поръчала.Получих ги на 20 април и честно да кажа аз лично виждам резултат 6.300 съм свалила за три седмици . Естествено аз не ям   тестяно и сладко въздържам се и   бягам в градината.Наистина за мен  е добър резултата,но мисля ,че главно хората които се оплакват ,че няма ефект са тези с  тегло доста над наднорменото.Това все пак са хапчета, а не вълшебна пръчка и всички като тръгнат да се оплакват наистина звучи смешно.Който иска да свали 7-8 килограма може да си го вземе за месец наистина ще постигне резултат. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 672
А ги пих един месец - отслабнах доста- 7 килограма, но естествено, че се и лишавах. Спрях ги, защото са със сериозно съдържание на кофеин и не можех да спя нощем. Иначе сила имах да обърна къщата с клавата надолу Simple Smile

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте, бях  попаднала и аз на сайта на тези хапчета - Bio acai berry. Надолу тръгнах да чета коментари , само добри и реших да си го поръчам . В следяъщите няколко дена до като чаках доставката , тръгнах да се ровя  за тези хапчета .Намерих коментари които не бяха много за похвала,но така или иначе си ги бях поръчала.Получих ги на 20 април и честно да кажа аз лично виждам резултат 6.300 съм свалила за три седмици . Естествено аз не ям   тестяно и сладко въздържам се и   бягам в градината.Наистина за мен  е добър резултата,но мисля ,че главно хората които се оплакват ,че няма ефект са тези с  тегло доста над наднорменото.Това все пак са хапчета, а не вълшебна пръчка и всички като тръгнат да се оплакват наистина звучи смешно.Който иска да свали 7-8 килограма може да си го вземе за месец наистина ще постигне резултат. Wink

Дрън-Дрън та пляс. Поредната измислена реклама.За 15 дена вече съм свалила 1 килограм като се лишамам от доста неща и правя гимнастика.От както ги пия се чувствам много отпаднала и костите ме болят.Незнам за какви златни пръчици говориш но аз лично се убедих че с тези 67 лв. които дадох по-добре да си бях копувама домати и краставици и ефекта щеше да е по-задоволителен и по-евтин. newsm78

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте,


Има ли ефект от тoзи продукт, или всичко е само реклама, лъжа и измама ?
До тук ми стана ясно, че в блога на Жени не се публикува нищо, въпреки неколкократните ми опити да попитам за елементарни неща  Shocked

Последна редакция: сб, 04 юни 2011, 19:49 от MistressLinda

# 14
  • Мнения: 1
izvinete me predvaritelno che shte pisha na latinica,no v momenta niamam kirilica.
NE SI DAVAITE PARITE NA VIATARA,PARVO CHE ACAYBERRY NE POMAGA MNOGO I VTORO
TAZI CENA KOIATO E OBIAVENA E NEREALNA,ZASHTOTO TOZI PRODUKT SE PRODAVA V POCHTI VSEKI MAGAZIN ZA HRANITELNI DOBAVKI I E POD 30 LEVA.

Общи условия

Активация на акаунт