Нови придобивки в гардероба - 26

  • 104 305
  • 717
  •   1
Отговори
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Заповядайте, момичета, успешни летни покупки на всички Hug




старата тема

# 1
  • Мнения: 123
Уау,тези пантофки са страхотен цвят.Лу може ли да кажеш от къде е снимката?

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Разбира се, пантофките са Furla  Laughing

# 3
  • Мнения: 31 198
Вчера ходих да си купя обувки Вивиън Уестууд за Мелиса, но нямаше моя номер от желаните.

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дени, кой модел искаше да си вземеш?  Laughing

Последно като минавах през ЦУМ бяха затворили Kult Shoes, така и не разбрах за ремонт ли или окончателно  Thinking

# 5
  • Мнения: 31 198
Окончателно е затворен.
Тези искам, но ми бяха големи.

# 6
  • Мнения: 4 422
Поздравления за новата тема,Шанелската идея е страхотна особен осърфа  Mr. Green ,силиконките на Фурла   bouquet
Сузи много ти е хубава роклята ,честито.
По повод обувките на ЗАРА,не знам за вас ,но аз много се дразня ,когато навън нещо струва  55 е е, а тук пак  във фирмения м-н на марката струва 149 лв  Twisted Evil Е много ме е яд така и затова избягвам да пазарувам от тук.
имам доста неща ако остане време утре ще снимам.
Къде се губи Тиа,почвам да се притеснявам!

# 7
  • Мнения: 1 952
Вярно ли е това за Зара? Не бях забелязала, а и преди няколко седмици си купих тениска от Лондон 20 лири, тук е 45 лв . Същите цени като в сайта.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Страхотна първа страница Лу чантите направо са върхът Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 18
Окончателно е затворен.
Тези искам, но ми бяха големи.

Много са хубави,кой номер е иало ?

# 10
  • Мнения: 31 198
39 номер имаше.

# 11
  • Мнения: 8
От много време ви се радвам на красотите , но никога не съм показвала нищо  Embarassed
Роклята на първия ред е страхотна откъде е ? Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 175
Вярно ли е това за Зара? Не бях забелязала, а и преди няколко седмици си купих тениска от Лондон 20 лири, тук е 45 лв . Същите цени като в сайта.

Вярно е. Разликата е в това, че там /Англия/ има много повече намалени стоки. Иначе "бедните" англичанки как ще си купят?!

# 13
  • Мнения: 655
аз не успявам да се включвам често,но все пак да кажа "мерси"  на Лу за темата  bouquet

за да не е само "запис", от мен нещо скромно,вече на лятна вълна......




# 14
  • Мнения: 1 952
Което ме накара да си спомня случката на входа на магазина, точно излизам и двама влюбени англичани младежи на входа...не чух той какво й каза, но нейният отговор беше...No, no..it's too posh here Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт