Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 042
  • 812
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 13 512
Има ли някой тук, който да работи с Виолетовия пламък? Не си спомням да о обсъждано тук

Има, ама вече не пишат тук Sad
лени, може ли на лични?

# 346
  • София
  • Мнения: 642
rainbow, ето инфо за камъните от mijjjka и от lenny  Peace



Starlight', благодаря   bouquet

# 347
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Dobre ,  ако намерим причината и въпреки това не можем да я отстраним ко правим  Thinking

А това с не яденото за пречистване духовно  Wink ми се разминава  Thinking то ако ставаше така ехеЙ  Simple Smile

ако се знае причината, и има желание за промяна, и са известни методите за работа, работи ли се, и резултати може да има.

става и с неядене + "постене" от други неща, с които не искаме да се  "храним".
Поста е и в духовно отношение.
Трябва приложение, методи има! Ако на някой не са му известни такива, може да учи.

Ne  ми отговори на първия въпрос  Wink

Би ли обяснил за духовните пости , те са по-важни и по-трудни от телесния  Wink нали така ?
Телесният пост без духовен пост е обикновена  диета  Sunglasses т.е.  едно "лицемерие"  за мен де Rolling Eyes


Може ли някой да обясни в какво се състои духовния пост ?



Прочела съм нещичко, но ей на не всичко ми ясно и си питкам  Laughing



Последна редакция: сб, 21 май 2011, 15:10 от Desss

# 348
  • София
  • Мнения: 1 724
Има ли някой тук, който да работи с Виолетовия пламък? Не си спомням да о обсъждано тук

Има, ама вече не пишат тук Sad

Както се казва, надскочили са вибрациите на темата, а може и ние , останалите, да сме ги понижили...Както и да е, ако пратите някои линк да почетем, благодаря....

И като стана въпрос за понижаване на вибрациите - отново банката е на път да вземе цялата сграда, която мъжът  ми построи с още един човек и офиса, в който работим сега , плюс наш апартамент. Ипотекирали сме  всимко само ние, съдружникът ни - не... Както разбирам, въпреки ,че не е доказано- банката първо се е съгасила да предоговори кредита за по-дълъг период, но след това са харесали сградата за да преместят там част от администрацията иии....Не се оплаквам, да споделя какво направих до тука- написах 7 плюса на ситуацията _( толкова намерих), направих макет на сградта за практиката , дето се подарява на дете и някколко тибетски мадитации за благополучие. Две от тях бих искала да споделя по-долу , а и да ви питам имате ли други идеи какво да свърша , докато чакаме съдия-изпълнителя да вземе някакво решение...
Впрочем, мисля, че в знамителна степен успявам да си вдигам вибрациите всеки път, след като се подтисна от ситуацията. Това, с което не успявам да се справя, е гневът към съдружника , който просто ще си вземе шапката и ще си тръгне, докато ние  сме пред реалната възможност да загубим онова, за което сме работили последните 15 години..

Ето практиките, за които споменах: начини за постигане на благополучие: - из Тибетското изкуство на живота, Кристофър Хансард
- Представете си семе, което пониква от земята. Вижте как то се превръща в красиво дървос розови цветове и златисти плодове. Цветовете имат най-прекрасното ухание, а плодовете са сладки и сочни. Доловете аромата им и се слейте с него Вкусете от плода и почувствайте единение с него. Някои от плодовете и цветовете окапват на земята , и когато дървото умре, точно на същото място пораства ново
- пред вас са три купи-  поотделно с изумруди, диаманти и рубини.Докато ги гледате купите и цялото им ценно съдържание се сливат в едно. С окото на ума си започнете да разделята камъните - един по един , купа по купа, докато станат както преди.
- Главното, което изискват гнева, страстта и алчността, е внимание. Представете си ги като три малки деца, имитиращи всичко, което кажете или направите.Няма полза да им крещите да  престанат. Обърнете се към всяко поотделно - гневът е облечен с черни дрехи, страстта- с червени, алчността- със зелени, назовете ги по име и  попитайте всяко какво желае и какво иска да ви каже.  Слушайте ги внимателно и със смирение. Отговорите отначало няма да ви хареса, но, докато говорят , ги обграждайте с толкова любов, колкото могат да поемат. Това ще ги преобрази завинаги, а вас ще ви направи по-добри

Последна редакция: сб, 21 май 2011, 23:45 от Енита

# 349
  • Мнения: 21

Енита  newsm51
 Съжалявам за това , което се случва при вас. Пожелавам ти успех и положителен изход за всички в ситуацията.

ПС : Доколкото разбирам от банки , не им е нужно да са алчни за вашата сграда защото скоро ще се
сдобият с прекалено много имоти и ще ми е интересно да видя как ще  заемат всички офиси,
които се очакват да се освободят поради неплащане на кредити.

Последна редакция: сб, 21 май 2011, 18:02 от InteIIa

# 350
  • Мнения: 146
Малко отклонение по повод днешния ден - св. Константин и Елена...


Мистична традиция която винаги ме е карала да настръхвам... Първият ми спомен за нея е от около 3 годишна възраст... За щастие съм я гледала на живо и много пъти след това...

 Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 385
Енита, искрено се надявам нещата да се обърнат и развият във ваша полза по най-добрия възможен начин! Heart Eyes И много ти благодаря за споделените практики! Hug

# 352
  • Мнения: 77
Енита  Hug,дано нещата се оправят по най-добрия начин за вас newsm51

# 353
  • София
  • Мнения: 1 724
благодаря заподкрепата. Intela , трудно е да се обобщава , не знам дали това е намерението на банката, а и, честно казано, няма значение. Ако търсеха просто връщане на парите, нямаше да се опитват дая вземат, както споделих, сградата е почти пълна, просто наемите са на  една трета от планираните преди 4 години... тоест с разсрочване проектът е напълно реализуем...

# 354
  • София
  • Мнения: 6 798
Енита , много добре ти влизам в обувките. Преди 2 години и половина бяхме в подобно положение. Измъкнахме се сухи от водата по волята на Бог, иначе можеше с години да изплащаме чужди дългове. Месеци наред не можехме да спим от стрес, защото щехме да заубим имот, а и да бъдем натоварени с чужни задължения. Но се размина, какво казах - незнайно как.  Laughing
Имай вяра!!!  Peace Не го мисли. Има кой да се погрижи. Знам, че сега ти е трудно да погледнеш така, много си навътре в ситуацията. Но дръж го предвид.

Между другото, беше много ценен урок за нас. Научихме един урок и то само с цената на нерви. Можеше да бъде пхиляди пъти по-трудно научен. Оценявам го и съм благодарна на това! Истински!

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 00:52 от Klemy

# 355
  • София
  • Мнения: 2 840
Енита, аз мисля, че ще се размине. Hug

# 356
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Енита, аз даже виждам как се разминава PeaceИмай търпение и вяра!

# 357
  • Мнения: 240
Енита, аз мисля, че ще се размине. Hug
  Peace

# 358
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала, но имам нужда от вашата помощ и съвети. Нещо съвсем се изгубих-чувствам, че всичко ме задушава и направо ежедневието ми ме убива, грам нямам в себе си от положителния и усмихнат човек, който съм. Като капак на всичко вчера бях на лекар и сега чакам едните си изследвания, тъй като лекарката се съмнява в някакво заболяне, не от най-сериозните, водещи до смърт, но с не хубави последици. И ако първото изследване не покаже нищо, ще правим второ. Моля ви, някой да помага с техники, със съвет...

# 359
  • София
  • Мнения: 642
Athens, аз не мога да ти дам техники и съвети - това ще го направят знаещите, но мога да ти помогна с виртуално стискане на палци   Hug
Не се притеснявай, всичко ще е наред!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт