Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 061
  • 812
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 419
Athens на първо време наистина си върни позитивизма,най-малкото,защото заболяването ти не е смъртоносно,ако изобщо има такова. Аз съм минала през по-страшно нещо,с много по-лоши прогнози,надявам се е зад гърба ми. Помисли кое те е обезкуражило в последно време и намери нещо,което д ате радва,каквото и да е то,да те стимулира,защото негативните чувства и емоции разболяват. И най-накрая виж на първа страница линка за Луиз Хей-причините за болести и утвържденията за тях. Почни да променяш себе си,защото само с писане тук няма да стане. Успех!

# 361
  • София
  • Мнения: 4 349
Здравейте всички позитивно мислещи!
Записвам се да следя темата и аз!

# 362
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, много сте мили, наистина, нямам думи   Hug. Това е като да се завърнеш в семейството - може да не се чувате всеки ден, да не се виждате с месеци, но, когато е нужно, да имате взаимна подкрепа. Благодаря сърдечно за добрите думи, за позитивизма, за събщенията, за атмосферата на подкрепа и приятелство, за всичко... Hug
Athens, ако пишеш от Атина, направо те разбирам - общувам с гърци служебно доста често и обстановката е толкова тежка и натоварваща заради финансовите проблеми на страната , оттам и на всички... но все пак, опитай се да загърбиш  всичко наоколо, според мен сладурка е права за позитивизма и за препратката към Луиз Хей, аз бих добавила само да погледнеш линковете за системата на Норбеков,  с която можеш да работиш върху болния орган, не е трудно, пракиките за основани на медитация и на  създаване на усещания в органа (ако изобщо има диагноза, може пък да си здрава и второто изследване точно това да покаже)...

# 363
  • Мнения: 385
Момичета, някой мисля че слушаше диска на Пол Маккена за самоувереността. Какви са ви впечатленията?

# 364
  • Мнения: 13 512
Dobre ,  ако намерим причината и въпреки това не можем да я отстраним ко правим  Thinking

А това с не яденото за пречистване духовно  Wink ми се разминава  Thinking то ако ставаше така ехеЙ  Simple Smile
Как така да не можем да я отстраним? Всяка ситуация може да се отработи и да я трансформираме.

# 365
  • Мнения: 3 419
Момичета, някой мисля че слушаше диска на Пол Маккена за самоувереността. Какви са ви впечатленията?
Аз. Не знам,не мога да преценя,тъй като ползвам и други техники. Определено съм по-различна от преди,но има какво да желая още. Освен това,аз рядко имам възможност да слушам записа.Може би веднъж седмично,което вярвам също е от значение.
Момичета,писах желания на миналото новолуние,правих и карта на желанията,а нищо. Даже и намек за сбъдване,знам,че и друг път е обсъждано,но защо?

# 366
  • София
  • Мнения: 642

Момичета,писах желания на миналото новолуние,правих и карта на желанията,а нищо. Даже и намек за сбъдване,знам,че и друг път е обсъждано,но защо?

Не си само ти. И при мен е същото. Нито съм мислила за това, което съм писала, нито пък съм го препрочитала, но засега по мои спомени нищо не се е сбъднало от две новолуния насам.
Е, ще трябва да чакаме, какво да се прави....

# 367
  • София
  • Мнения: 606
Dobre ,  ако намерим причината и въпреки това не можем да я отстраним ко правим  Thinking

А това с не яденото за пречистване духовно  Wink ми се разминава  Thinking то ако ставаше така ехеЙ  Simple Smile
Как така да не можем да я отстраним? Всяка ситуация може да се отработи и да я трансформираме.


И аз мисля, че всяка ситуация може да се отработи и трансформира, но не знам дали само с гладуване става... Аз ползвам други методи.

# 368
  • Мнения: 13 512
Lilian,. нямах предвид гладуването и аз.
Снощи помолих да ми се разкрие ситуация за отработване и днес сутринта докато си чаках асансьора , в главата ми буквално нахлу една история, която аз видях под съвсем друг ъгъл и разплете цялата ситуация. Довечера като се върна, ще я върна, отработя и съм сигурна,че всичко ще се развие по най-добрия  начин

# 369
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Dobre ,  ако намерим причината и въпреки това не можем да я отстраним ко правим  Thinking

А това с не яденото за пречистване духовно  Wink ми се разминава  Thinking то ако ставаше така ехеЙ  Simple Smile
Как така да не можем да я отстраним? Всяка ситуация може да се отработи и да я трансформираме.


И аз мисля, че всяка ситуация може да се отработи и трансформира, но не знам дали само с гладуване става... Аз ползвам други методи.
Taka е за това зададох още един въпрос  Rolling Eyes но нещо се подмина  Thinking ще си позволя да се самоцитирам  Sunglasses

Lilian, АссолИ ВилАр  Hug spoделете "методите" ако не е тайна  Rolling Eyes






Би ли обяснил за духовните пости , те са по-важни и по-трудни от телесния  Wink нали така ?
Телесният пост без духовен пост е обикновена  диета  Sunglasses т.е.  едно "лицемерие"  за мен де Rolling Eyes


Може ли някой да обясни в какво се състои духовния пост ?



Прочела съм нещичко, но ей на не всичко ми ясно и си питкам  Laughing


Последна редакция: пн, 23 май 2011, 15:21 от Desss

# 370
  • Мнения: 385
Lilian_V, АссолИ ВилАр, какво имате предвид под "отработване" и "трансформиране" на ситуация?
Да си представим развитието й по друг начин или да търсим реално създаване на същите обстоятелства, в които да действаме различно? Или пък нещо друго?  Hug
rainbow, sladurka, едното от желанията ми е на поне година, другото по-голямо го имам незнам откога, но също от около година работя по-съществено над него...това са поне 12 новолуния, две карти и незнам още колко ритуала Simple Smile Явно има още нещо за доизкусуряване, за да са  идеални за мен и за това не са се сбъднали, но аз си ги чакам Simple Smile Мисълта ми е, че понякога желанието се сбъдва "още докато пишем картата" или в много кратък срок, но друг път му е необходимо малко повече време - може момента за реализирането да не е дошъл, може ние да не сме готови да понесем отговорност за сбъдването и т.н. Ще стане, ако не точно това, то нещо още по-хубаво  Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 4 349
Някой може ли да обясни каква е тази карта на желанията или да даде линк за това!

# 372
  • Мнения: 625
Ммда,и на мен ми стана интересно за какво точно става въпрос?Карти,желания и новолуния!?Сега ще се върна и ще започна да чета отначало,незнам дали ще се ориентирам веднага,защото сега откривам темата,но ако някой пусне линк,наистина ще съм благодарна Wink

# 373
  • Мнения: 3 419
Ето тук четете за картите на желанията http://www.dreamland-bg.com/. И пак напомняма,че това не е просто изпълняване на рецепта-пишеш карта и хоп-готово. Трябва цялостна промяна на мисленето и възприятията. Peace

# 374
  • София
  • Мнения: 642
Ммда,и на мен ми стана интересно за какво точно става въпрос?Карти,желания и новолуния!?Сега ще се върна и ще започна да чета отначало,незнам дали ще се ориентирам веднага,защото сега откривам темата,но ако някой пусне линк,наистина ще съм благодарна Wink

EТО ТУК:   Wink

Карта на съкровищата/желанията:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=466545.msg14127917#msg14127917


Как да напишем желания (по новолуние):

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=440405.msg13045608#msg13045608

Общи условия

Активация на акаунт