Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 036
  • 812
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 5 566
арт мама, още веднъж ги прегледах линковете под заглавието "Изпълнение на желанията", но не виждам конкретните области и примерни желания, които са под влияние на близнаци (по Жак Спилър). Моля, дайте ми линк!   bouquet

lenny_pld, гледах и в блога ти, но и там не намерих...  Embarassed

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 675
Мили момичета и момче, имам огромна молба и ще бъда много благодарна, ако някой може да ми помогне. Hug
Искам да се свържа с КЛОНКА, но кутията й е препълнена. Ако някой има нейни координати, моля ви, пишете ми на лични. Става въпрос за мой много близък приятел, положението е критично. Търсим всякакви варианти, ако можем да помогнем. Звуча малко неясно, но наистина е спешно.

Благодаря, че ви има! Hug Hug Hug

# 572
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 739
НЕПРАВЕНЕТО    
.................Някои неща не стават с активност, с правене, трябва просто да ги оставиш да се случат. Трябва да им позволиш да се случат.
Как с правене бихте изчистили изворчето?

Вени, благодаря ти. Имах нужда от това днес.
Нека винаги има вълшебна пътечка за тебе, уханна, спокойна, зелена, която да те води до твоето щастие.




Добър ден и от мен Hug
Както винаги рози рози ме е изпреварила Thinking Тук съм с вас от по4ти месец и главата ми запо4на да пуШи /то пеликани,карти на желания, боб4ета, свеЩи и какви ли не ритуали,та ако запо4на да правя вси4ки, Ще трябва да си открия фирма и да си анема служители Joy
 И сега реШих да поуспокоя топката и да сложа вси4ко в "забрава4ката"/не ми иде на ум как да преведа този бисер на моят мил:"аз/вика/ сега това Ще си го сложа в "Dimenticatorio" /и после, като се изпълни Ще му се радвам. Много ми е мъдър той, дори без да 4ете като мен до задръстване.
 Благо Даря ви за прит4ите, страхотни са newsm10Не са ми нови, но сега ги възприемам по разли4ен на4ин.
Приятен ден  Heart Eyes  bouquet

# 573
  • Мнения: 385
Петя, няма такова разпределение пообласти, за това не го намираш.

Ето какво намерих аз за Новолуние в Близнаци
Формулировките са само примерни и са по препоръка на американската астроложка Жан Спилър, изследовател на луната и новолунната сила.

1. Автомобили (механика), кратки пътувания, транспорт, изоблие на енергия, ентусиазъм:

Искам да привлека, припозная и купя правилната за мен кола на цена, която мога да си позволя.
Искам с лекота да предприема правилните стъпки, които да ме доведат до продажба на моята кола на цена, която ме удоволетворява.
Искам с лекота да привлека подходящия монтьор, който да приведе колата ми в перфектно състояние и на честна цена.
Искам когато шофирам от мен напълно да се премахне само-ограничаващото ме безпокойство.
Искам се лекота да осъществявам кратки почивки …….пъти в годината.
Искам напълно да се освободя от страха от летене( със самолет)
Искам …..пъти месечно да съществявам с лекота еднодневни пътувания.
Искам напълно да се освободя от (напрежението, забързаността, безпокойството,нервността)

2. Факти,обучение,медии, интернет, любопитство:

Искам с лекота да навигирам из интернет.
Искам с лекота да привлека, припозная и купя правилния …….(предмет, книга),които да ме окуражат да продължа по пътя към моята цел да……
Искам пълна яснота какво обучение ми е необходимо за постигане на…
Искам с лекота да привлека източниците на информация,които да ми донесат отговорите на…….
Искам здравословно любопитство, подтикващо ме да науча каквото ми е нужно за разрешаване на проблема…….

3. Писане, слушане, говорене, преподаване,разбиране на чуждо мнение:

Искам с лекота да задавам правилните въпроси, които да ми помогнат да разбера как мислят другите хора.
Искам с лекота да мога да пиша минимум…..пъти на седмица и минимум по……минути всеки път.
Искам с лекота да напиша писмо до….. с което да постигна…..(опишете намерението)
Искам с лекота да предприема обучение по ораторство, което да ми помогне да си изградя самочувствие в тази област.
Искам с лекота да общувам с……с което да се възстанови любовта/дружбата в нашите взаимоотношения.
Искам по-ефективно да слушам и уча от другите и да общувам по начин, по който и те могат да ме чуват.
Искам с лекота да разбирам гледните точки на другите и да усещам удоволствие от дълбокото мисловно общуване.

4. Логика, познаване на възможностите, краткосрочни резултати, ръчни умения, самоитност, разнообразие:

Искам ясна логика да навлезе в отношенията ми с…….
Искам с лекота да се наслаждавам на разнообразието на живота, а не да търся какво ми е познато.
Искам с лекота да създавам позитивни краткосрочни резултати.
Искам ясно да видя възможностите за конструктивна промяна на взаимоотношенията ми с……
Искам умно да управлявам живота си по начин, който е като цяло в моя най-добър интерес.
Искам с лекота да се концентрирам върху това, което е позитивно във взаимоотношенията ми с….. а не върху това, което ми липсва.
Искам съпротивата ми да бъда сръчен у дома с лекота да се отстрани от мен.
Искам с лекота да се изпълня с оригиналност и умения за да поправям механичните повреди у дома.

5. Такт, приемане, бързо мислене,общителност, наслаждение на момента:

Искам страховете за общуване с другите с лекота да се освободят от мен.
Искам с лекота и постоянство да използвам такт и уважение в отношенията ми с другите.
Искам с лекота да общувам с другите така че те да ме разбират и приемат.
Искам с лекота да приемам другата гледна точка без да изпитвам необходимост да се съгласявам или да не се съгласявам с нея.
Искам с лекота да мога да мисля стъпил здраво на краката си и да давам адекватни и интелигентни отговори.

6. Братя, сестри,съквартиранти, съученици,комшии:

Искам да постигна лесно и конструктивно общуване в отношенията си с……
Искам с лекота да изказвам правилните думи когато общувам с….. с което да постигнем повече хармония и сътрудничество.
Искам с лекота да излизам и общувам с другите……пъти месечно.

7. Повърхностност, заблуда с думи, нерешителност:

Искам тенденциите да се самозаблуждавам и да заблуждавам другите да си отидат с лекота от мен.
Искам с лекота да се освободя от навика лесно да си променям мнението.
Когато се чувствам емоционално напрегнат искам с лекота да развия навика да дишам дълбоко и да се освобождавам от напрежението.

8. Области на тялото, управлявани от Близнаци: ръце, рамене, бял дроб, сенна хрема, дишане, нервна система:

Искам напълно излекуване в областта на……..
Искам с лекота да привлека, припозная и да започна да работя с правилния лечител за мен в областта на….. което да доведе до перфектното ми здраве в тази област.
Иска да привлека правилната информация, която да ми помогне да постигна пълно излекуване в областта на……
От тук

# 574
  • София
  • Мнения: 5 566
Благодаря от сърце, Starlight' !   bouquet

Точно това имах предвид!  Grinning

# 575
  • Мнения: 1 520
На Vох не му лиспва чувство за хумор Laughing Joy не мога да не се съглася с него,обаче за някои неща Peace

Нищо лошо нямам против Vох, но не мога да не отбележа, че понякога предупрежденията му за евентуални опасности от "ритуали" са смешни Confused
Много ясно, че и с най добрия "ритуал" не всичко върви като повода, но най важен е крайния резултат...Wink
Нека не гледаме с фатализъм на всяко нещо.
Сложих кавички, т.к. аз имам резерви към "ритуалите" изобщо, преди години бях полудяла да си правя всевъзможни дрънкулки, да изрязвам, "зареждам" и не знам какво още, докато ми дойде акъла в главата, че то ако ставаше така, нямаше да има изобщо проблеми на този свят.
Дори и да съществува "вълшебна пръчка", всичко зависи нас самите, и няма как да се разчита само на "фактори" отвън.

# 576
  • Мнения: 172
Starlight' Много полезно включване! От сърце БЛАГОДАРЯ !   bouquet
От известно време много често усещам синдромът на махалото! Хем ми харесва, защото знам, че ще настъпи промяната, към която се стремя, хем ме е страх от неизвестното Wink Изобщо доста съм объркана... но и това ще мине!
Исках да попитам момичетата от София от къде мога да си купя кутия, такава хубава, като за подарък? Искам да си направя кутия за сътворяване, но нямам подходяща  Thinking Някой магазин да ми препоръчате ?  Hug
Също искам да Благодаря за притчата с изворчето, точно навреме ми дойде .... Simple Smile
Успешен ден мили мои позитивни хора! Благодаря ви, че навлязохте в моя живот!   bouquet

# 577
  • Мнения: 1 422
За кутия, ако ти се ходи до Jumbo, там има едни като матрьошки - по няколко с различни размери, но се продават и отделно. Много красиви, от дебел картон, обвити в гланцова хартия, с панделки. Красиви са. Аз в такива си държа разни дребни предмети. Иначе в магазините за опаковане. Примерно на спирката на тролей 5 на НДК до Аптека в посока към Петте кьошета.

# 578
  • Мнения: 172
Рози и рози Благодаря ти! Точно до работата ми има Jumbo   Party (поне така мисля де )
Да по принцип такава искам с панделки  Embarassed , но знам ли, може и другите да ми харесат   bouquet Която ме грабне - тази ще е Wink

# 579
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А може и сама да си направиш кутия -със цветна хартия, с лепенки и други екстри

# 580
  • Мнения: 1 422
Уроци по финансов успех

Нали фонтаните и биещата нагоре вода са символи на финансовото благополучие.....



Пожелавам на всички ни да реализираме финансовите си цели бързичко!!

# 581
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Рози и рози, тез фонтанчета не са  ли в Дубай пред Иглата Laughingна "много бедно място"
Но ми харесаха уроците по Финансов успех!! Peace

Последна редакция: вт, 31 май 2011, 16:27 от didiela

# 582
  • Мнения: 172
Леле, колко е красивоооо  Crazy Като от приказка  Heart Eyes

# 583
# 584
  • Мнения: 1 422
Е нааааааааааааааай-накрая успях да закача и видеото......  Embarassed Embarassed Да, наистина фонтаните са в Дубай. Защо ли точно пък тези хора отдават такава огромна почит на водата....  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт